Şimdi Ara

24 Live Another Day (2001– ... ) 9. Sezon BİTTİ (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.580
Cevap
17
Favori
76.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    son 2 bölüm mü kaldı şimdi?
    bu kadar olayı 2 bölümde nasıl bağlayacaklar ki?

Hele hele son saniyedeki olay işin boyutunu çok farklı yere getirdi, bakalım durumu nasıl düzeltecekler.
  • Yıllar önce de bölüm bittiğinde ekran başından vay .. diyerek kalkıyordum gene aynı bu diziyi bu yüzden seviyoruz. Ortalık gene karıştı.
  • Ananı avradını

Her şey bitti derken inanılmaz bir bölüm oldu.

En iyi 24 sezonu mu ne?
  • Oha dunya savasi cikti ve sadece 2 bolum kaldi...
  • Bu override cihazı işini çok garışdılar. O garışdırmaynan çok iyi oldu çok da güzel oldu.

Fena bölümdü çok fena.

Bi yandan Rusya ile diplomatik kriz, bi yandan Çin ile direk savaş çıkma ihtimali. Margot çerez kaldı resmen.

• Bölüm süperdi.

Ne oluyor oralarda bi Çin bi Rusya ortalık karıştı valla
  • Arkadaşlar diziye başladığımda dizinin yeni başladığını düşünmüştüm direk son sezonuna bakıyormuşum, haliyle 9. sezonunun günceline vardığımda 0901 şeklinde yazdığını farkettim nasıl olduysa. Dizinin heyecanıyla anlaşılan.
    Hayır bir de öyle bi işleyiş var ki hiç hissetmedim 9. sezonunda olduğumu... Jack'in geçmişi ve Kate'in kocası biraz kafama takılmıştı ama...

Arkadaşlar kısaca 9. sezonundan başladım izlemeye malesef. Önerisi olan var mı? Yoluma devam mı edeyim 1. sezonundan başlayayım mı? (Şu an günceldeyim )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Didakt1k

Arkadaşlar diziye başladığımda dizinin yeni başladığını düşünmüştüm direk son sezonuna bakıyormuşum, haliyle 9. sezonunun günceline vardığımda 0901 şeklinde yazdığını farkettim nasıl olduysa. Dizinin heyecanıyla anlaşılan.
    Hayır bir de öyle bi işleyiş var ki hiç hissetmedim 9. sezonunda olduğumu... Jack'in geçmişi ve Kate'in kocası biraz kafama takılmıştı ama...

Arkadaşlar kısaca 9. sezonundan başladım izlemeye malesef. Önerisi olan var mı? Yoluma devam mı edeyim 1. sezonundan başlayayım mı? (Şu an günceldeyim )

9. sezonu bundan sonra izlemeyi bırak, direk 1. sezondan başla, eğer bölüm sayısı gözünü korkutmuyorsa.

• Dehşet ötesi bir bölümdü huhahahah 3 üncü dünya savaşı çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

Dehşet ötesi bir bölümdü huhahahah 3 üncü dünya savaşı çıkacak

ben de aynı şeyi düşündüm burdan 3.dünya savaşına bağlanıyoruz
  • Arkadaşlar son iki bölüm harika olacak ama genelde bu dizi 24 bölüm oluyordu?? büyük ihtimalle diziyi reytinglere göre kalan 12 bölümü önümüzdeki sezon yayınlayacaklar gibime geldi..tabi tamamen bitirebilirler de net bilgi yok henüz
  • Merak ettiğim tek şey bu kadar olayın 2 bölüme nasıl sığdırılacağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Didakt1k

Arkadaşlar diziye başladığımda dizinin yeni başladığını düşünmüştüm direk son sezonuna bakıyormuşum, haliyle 9. sezonunun günceline vardığımda 0901 şeklinde yazdığını farkettim nasıl olduysa. Dizinin heyecanıyla anlaşılan.

1.sezondan başlaman daha iyi hem karakter ve aralarındaki ilişkileri daha iyi bilirsin hem de geçmişteki bir olaydan bahsedilince hatırlarsın. Genelde 8.sezondan bahsediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: LeanBack

Dehşet ötesi bir bölümdü huhahahah 3 üncü dünya savaşı çıkacak

ben de aynı şeyi düşündüm burdan 3.dünya savaşına bağlanıyoruz

hemde 12 saat içinde
  • cheng'den sonra, Charles logan'ı da isteriz :D
  • Bu bölümü pek beğenmedim desem ? Hani öyle vay falan demedim yani

Üstelik şu Ceng cung vatandaşın da olaya dahil olmasını sevmedi
    m.Çok basit kaçmış.
  • ben bu dizinin daha önce hiç bir sezonunu izlemedim izlemeye direk bu sezondan başlasam diziyi anlayabilirmiyim.

• Chloe'nin kaçmaya çalışırken ki tavırları neydi öyle

Diğer bölümde Ruslar da devreye girecek Bauer için. Operasyon sekteye uğrayacak son bölüm de bomba olur artık
  • Arkadaşlar bu diziye başlamayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Diziyi ablamla izleyeceğim için cinsellik olmamasını istiyorum. Ben ilk 2 bölümünü izlemiştim ve cinsellik içeren sahneler yok diye hatırlıyorum. Gelecek bölümlerde var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oliver_ -- 3 Temmuz 2014; 22:22:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Arkadaşlar bu diziye başlamayı düşünüyorum ama aklımda bazı sorular var. Diziyi ablamla izleyeceğim için cinsellik olmamasını istiyorum. Ben ilk 2 bölümünü izlemiştim ve cinsellik içeren sahneler yok diye hatırlıyorum. Gelecek bölümlerde var mıdır?

Dizi aile ile izlenebilecek türde bir dizi.
    Rahat olun. herhangi bir açık sahne yok dizide.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.