Şimdi Ara

24 Live Another Day (2001– ... ) 9. Sezon BİTTİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.580
Cevap
17
Favori
76.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Empyrium

sen hele bi 4. bölümü izle de gör yok böyle bi bölüm..bi bölüm bi sezon gibi

..süper gidiooooooo!!!!
  • bakalım 2.bölümü bekliyorum ama 2,3,4 .bölümleri ard arda da izleyebiliim.
  • süperden öte müthiş başladı müthişşş
    5.bölümü nasıl bekliycez şimdi
  • Merak ettim şimdi Az önce tekrar tekrar Jackın vampir olduğu sahneyi izledim Artık herşey beklenir adamdan 6.Sezon en iyi sezon olacak gibi ..Ama keşke teröristleri daha önce seçmedikleri ülkeden seçselerdi bu şekilde tekrarlamış gibi oldular..Mesela italyadan seçselerdi daha iyi idi..
  • Şansa bak yaa!!!
    Ares'den 2.bölüm diye indirdik , 3.bölüm çıktı..Şimdi Torrent den indirmeye başlayacağm..
  • yok mu yaa benim durumuma düşen biri _ ? Sadece bana mı denk geldi bu olay.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

süperden öte müthiş başladı müthişşş
    5.bölümü nasıl bekliycez şimdi

bi bilsemmm

• All teams
  • eyoruk torrentten indir hoca memetic release falan
    jackin o ağacın dibinde gökyüzüne son ağlamaklı bakışı bitirdi beni
    4.bölümü şimdi türkçe altyazıyla tekrar izliycem
    bu arada morris adamım yaa çok komedi sesi süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 15 Ocak 2007; 18:37:59 >

• Şimdi tekrar aAresden indiriyorum yine aynı çıkarsa Torrent indireceğim..Hem Hd-Rip leride bugün yarın nete düşer o zman daha iyi olur.
  • arkdaşlar hdtv adı ile geçen 350mb lık bölümleri indirebileceğimiz torrent siteleri yazabilirmisiniz lütfen
  • hd ripleri düştü
    ya torrent sitesi yazarız da hepsi üyelikli ve üyeliği kapalı
    ama bi dene şunu
    www.bit soup.org

arada boşluk yok
  • 2.bölümü 4 kez indirdim.2 sinde 3.bölüm çıktı..diğer 2 sinde de bozuk çıktı (karanlık görüntü..) torrent olarak memetic sunumunu (363 MB olanını) indirmiştim oysaki..

www.tvtorrents.com sitesinnden indirdiklerim hala yüklenmeye başlamadı
    Bu sitedeki sunumlardan da hangisini indireyim ?
    http://www.torrentreactor.net/sections.php?id=353

yine de olmaz ise düzgün çalışan bir 2.bölüm linki verebilirmisiniz ? acil..!!!!

.

• sansür var ne yazıyor?
    ya en basiti yaz mailini torrent leech davetiyesi atayim ordaki memetic sürümünü indir bi tane zaten
  • şimdi bir tane daha indiriyorum başka yerden o da olmaz ise dediğin gibi yaparız sağol
  • ya bu jack abimiz hiç işemezmi duş almazmı yemek yemezmi :)
  • aralarda 5-6 dakka atlıyor ya dıt dıt dıt diye orda görüyorlar ihtiyaçlarını :)
    zaten toplam 1 gün her bölümde yemek yiyip duş mu alacak adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 19 Ocak 2007; 0:40:50 >
  • 2.bölümü sonunda izledim..
    Metro sahnesi süperdi.. O Sahnede dayanamayp görevli adamın jacke yardım etmemesine sinirlendim ve yardım etsene ulan diye bağırdım ; birkaç sn sonra içeridekiler odaya koşusturdular ne olud diye

Yalnız bir şey soracağım ;
    indirdiğim 2.bölümde Ahmed'in evde dövüşüp de öldürdüğü adam dan sonraki sahneler atlanmış yani 1 dk lık atlama olmuş dolayısı ile o sahneden sonrasını izleyemedim. İşten o sahnede eve scott gelmiş..(3.bölümün özeltnde gördüm..) Peki Ahmed Scott'ı da öldürdü mü ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

2.bölümü sonunda izledim..
    Metro sahnesi süperdi.. O Sahnede dayanamayp görevli adamın jacke yardım etmemesine sinirlendim ve yardım etsene ulan diye bağırdım ; birkaç sn sonra içeridekiler odaya koşusturdular ne olud diye

Yalnız bir şey soracağım ;
    indirdiğim 2.bölümde Ahmed'in evde dövüşüp de öldürdüğü adam dan sonraki sahneler atlanmış yani 1 dk lık atlama olmuş dolayısı ile o sahneden sonrasını izleyemedim. İşten o sahnede eve scott gelmiş..(3.bölümün özeltnde gördüm..) Peki Ahmed Scott'ı da öldürdü mü ?

scott girdi vurmadı silah dayayıp eve götürdü beraberinde tüm aileyi rehin aldı adama iş yaptırdı vs. e 1 dakka diyosun scottu vurdu mu diyosun scottu görmedin mi sen 1 dakka sonraneyse ama o 1 dakkada güzel bi dialog geçti:
    s:amed biz arkadaşız hey!
    a:ne arkadaşı be!daha adımı bile bilmiyosun!
    s:?!?+%+&?
    a:not amed, its ACHMET..(aşırı vurgulu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyrium -- 19 Ocak 2007; 21:18:53 >

• quote:

s:?!?+%+&?

Hocam burda ne demek istedin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.