Şimdi Ara

XPspeed v12 çıktı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
23.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yükleyin görün. Bilgisayarınıza hiçbir şekilde zarar vermez. Bilgisayarınızın nasıl hızlandığını göreceksiniz.

ŞİFRE:www.sordum.com

V.11 LİNKİ
    link: http://www.file-upload.net/download_26.11.06_gfo4lw.zip.html

xpspeed v12 cikti

V.12 LİNKİ
    http://www.file-upload.net/download-206452/xpspeedv12.zip.html

ŞİFRE:www.sordum.com

Son versiondaki degisiklikler:
    - Windows Socket error u engelleyici reg kaydi ilave edildi
    - Media pLayere DVD oynatma özelligi acildi
    - Media Playerin Otomatik update Özelligi kapatildi
    - Registry yedekleme sistemi degistirilip tüm sorunlar giderildi (ERUNT entegre edildi)
    - Microsoft casuslarindan 3 tanesini silici kayit eklendi
    - inactive iconlarin gizlenmesi ile ilgili hata giderildi

VE

Xpspeed i neden download Etmelisiniz
    Xp speed internette bulabileceginiz en iyi xp hizlandirici registry ayarlarini icermektedir,Diger hizlandirma programlarindan en üstün yönü: Kesinlikle Hardware ye bir etkisinin olmamasidir. Diger tüm hizlandirici programlar CPU isisinin asiri artmasina neden olarak Pc ye kalici zararlar verebilmektedirler, bunu da speedfan gibi yazilimlar ile gözlemleme yoluyla görebilirsiniz. xp speed i download ederek asagidakiler gibi 96 ayari otomatik (Tek bir click ile)yapmis olacaksiniz.
    1.Microsofta kayit yaptirmis gibi görüneceksiniz RegDone=1
    2.QoS Bandwidth Limit kaldirilarak %20 Hizli internet (Xp pro icin)
    3.Sistem cekirdek Tasmalarini engellenecek
    4.BootOptimizeFunction aktif hale gelecek
    5.Menü acilislari yildirim hizina ulasacak
    6.Pc yi kapatirken sonlanmayan uygulamalar otomatik sonlanacak
    7.Pc acilma ve kapanma hizi %40 lara varan oranda hizlanacak
    8.Avi dosyalarinda %100 Cpu kullanimini olmayacak....
    Ve daha bunlar gibi 130 Registry kaydini ve 27 Manuel kaydi (Toplam 157)yapmis olacaksiniz, böylece xp nizi hizlandirmakla kalmayacaksiniz ,Sisteminiz cok daha stabil ve hatasiz calisacak.

DİKKATTüm Xpspeed versiyonlarinda Ram ve Cache Miktari standart olarak 512 varsayilmistir Laptop gibi cachesi 2MB olan Pc lerde xpspeed ikonuna clickledikten (otomatik ayarlari yaptiktan) sonra kesinlikle manuel ayarlardan Ram ve Cache miktarina ait ayarin yapilmasi gerekir (1) (1)..Baslat > Programlar > Xpspeed yolu ile Manuel ayarlara ulasabilirsiniz ve orada yeralan uygun cache ve Ram miktarina ait ".reg" dosyasinin (reg uzantili dosyanin) üzerine cift clickleyip onaylayarak calistirabilirsiniz, iste bundan sonra kendiniz icin optimum ayarlari yaptiniz demektir , sonrasinda geri kalan manuel ayarlari yapmanizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhur_28 -- 25 Şubat 2007; 14:06:23 >

• farkeden bişey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: lasguard

farkeden bişey yok

ben çalıştrmadıım dosyayı zaten onun yapıcagınıı ben services.msc den gerekszz uygulamaları sonlandırarakta performnstan kazanablrm...

changed!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuReL -- 26 Kasım 2006; 17:32:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuReL

quote:

Orjinalden alıntı: lasguard

farkeden bişey yok

cumhur için farkeden bişey olabilir belkii ben o dosyayı çalıştırmadım...

çalıştır korkma bişey yok onda programcıyım anlarım , ama değişen bi hız söz konusu değil ayrıca unistall de yapabiliyosun.

• dosya geçişlerini hızlandırıyo. bir çok bilinmeyen network paylaşımını kapatıyo. ayarlar bölümünde de birçok ayar var uygularsanız görürsünüz. açamayan arkadaş da şifreyi de görmedi galibawww.sordum.com
  • arkdaşım ben nerden bilicem senin o programın kodlarıyla oynamadığını. belki içine oluyormu bilmiyorum ama her hangi bir virüs gibi birşey koymadığını.
    arkdaşlar lütfen programı sitesinden alalım.www.sordum.com zaten kendiside veriyor.

ayrıca hızlı bir cevap sistemleri var. sorduğun soruya anında cevap veriyorlar.

yani günün 24 saati mutlaka bir modaratör arkdaş bulunuyor..

ii çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece_ -- 27 Kasım 2006; 0:36:34 >
  • deneyelim bakalım
  • evet arkadaşalr mavi_gece arkadaşımız kesinlikle dogru sölemiş.tabi bu her program için geçerli her programı kendisitesinden indirdiginiz takdirde dah güncel sürümlerine ulaşabilirsiniz ki zaten freeware bri program aynı zamanda bir problem yaşarsanırwww.sordum.com daki arkadaşlar her türlü size yardımcı olacaklardır.hepsi kendi bölümünde en iyi arkadaşlar bence bir deneyin derim bir şey kaybetmezsiniz ama çok fazla bilgiye sahip olursunuz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakdalkir

evet arkadaşalr mavi_gece arkadaşımız kesinlikle dogru sölemiş.tabi bu her program için geçerli her programı kendisitesinden indirdiginiz takdirde dah güncel sürümlerine ulaşabilirsiniz ki zaten freeware bri program aynı zamanda bir problem yaşarsanırwww.sordum.com daki arkadaşlar her türlü size yardımcı olacaklardır.hepsi kendi bölümünde en iyi arkadaşlar bence bir deneyin derim bir şey kaybetmezsiniz ama çok fazla bilgiye sahip olursunuz...

Reklama gerek yok sordumda 5 kişi çıkarsa dh da binlerce kişi çıkar.

• böyle programlar yada speeder xp felan rami bozuyo arkadaşlar dikkatli olun...system dosyalarına zarar veriyo
  • Dostum Peki bu hızlandırırken neyden yiyo ? işlemci Ram? ikiside? ne oranda?
  • tam hızlandı kafayı yedi sistemi allak bullak etti denemeyinnn
  • bu program kayıt defterinde ayarlamalar yaptığı için hiç bi,r zararı yok. speeder xp gibi ram falan bozduğu yok.
    bizzat kendim denedim. ve güvenliğimin arttığınıda gördüm.
    professional olan arkdaşlar bunun hemen farkına varacaklardır...

Turel söylediğin sözü kınıyorum. HERKES KENDİ ALANINDA EN İYİDİR...

hektor-26 söylediğin şeyi ilk defa duyuyorum.
  • xpspeed programını uygulayınca forumda bir tek benim bilgisayarım yavaşlıyor ne garip amatör kullanıcı da değilim halbuki.
  • hakoşsayar yavaşlaması veya hızlanması birtakıma sizin ek olarak yapacanız ayarlara bağlı. ve makinanızdaki yüklü programların vermiş olduğu yüke bağlı belki arkadaş içine spy keyloger falan koymuş olabilir orjinal sitesi sordum.com da her aşamada 11. versiyon şuan güvenilirliğini kanıtlamış ve Türk yapımı olan bir programdır bence yabancıların yaptığı ve Türkün Türkden başka dostu olmadığı bir dünyada yaşadığımıza göre bence gelin orjinal sitesine teknik destek vb.. yardımcı da olunur inş. sorun yaşamazsınız.

Saygılarımla..
  • bunlar reklam kokan hareketler mayk

kurmayın tamamen kolpa.Site reklamı yapıyo uyanıklar
  • quote:

Orjinalden alıntı: AyKuT^

bunlar reklam kokan hareketler mayk

kurmayın tamamen kolpa.Site reklamı yapıyo uyanıklar

haklısın dostum baksana cvp verenler hep er(yanlıs anlamayın) yani yeni uye olmuslar site reklamı yapıyorlar.resmen reklam.
    edit: ayrıca mavi gece; professional demisin ,zaten oyle olan adam bu programa ihtiyac duymadan services dan olayı götürür. bu acemiler icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerelektronik -- 6 Aralık 2006; 23:04:14 >
  • benim bu foruma katılım zamanım
    (Katılım zamanı: 13 Mayıs 2006)
    Reklam kokmuyor zaten bu programı bilen biliyor ve hiç kaçırmadan tüm sürümlerini yüklüyor.
    bu programın içerisinde yaptığı ayarlar var Tüm registeri çözemezsiniz ama bu program registerde windows'un orjinal banel engelleyici kendi evi ile görüşmesini birçok klasörlerin açılış hızını kapanış hızını bilgisayarın açılış kapanış hızını vb.. bir çok ayarları minimun hale getiriyor ve sanıyorsam 2000 bilgisayar kullanıcan fazlası kullanıyor sanıyorsam ve bunun gibi kopyalarını da sayarsak bu sayın 3-4 e katlıyordur ve ben şuan bu programı internet olmayan en az 500 pc ye kurmuşumdur olanlarada yönlendiriyorum zaten reklamın iyisi kötüsü olmaz zaten siz başta site adını vererek reklam yapıyorsunuz elinize sağlık teşekkür ederiz.
  • Arkadaşlar hızlandırmak isterseniz, çift çekirdekli işlemci falan alın, hızlısından, 2 gb falanda ram
  • Teknik yardım bölümünde kesker alaka yani
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.