Şimdi Ara

Migros PRINGLES 2'Lİ PAKET 330 GR + Parti Hoparlörü 9.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
4
Favori
17.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Pringles domuz ürünleri kullanır. Almayın aldırtmayın.

Boş konuşmayın lütfen, arkasını okursanız içinde hiçbir domuz ürünü kullanılmadığını anlarsınız.
  • çin tuzu varmış almayın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Pringles domuz ürünleri kullanır. Almayın aldırtmayın.

Ben yiyordum 3.95 tl olduğunda 5 paket almıştım hocam. Domuz ürünü mü yemiş oldum?

Yav Hee Hee de geçiniz.

http://hizliresim.com/x9oblZ

Pek bilgim yok ama adam oraya yazarmı sence domuz yagı oldugunu?

üzerinde domuz ürünü bulunmaz yazanlara da güvenme o zaman.

Güvenmiyorum zaten.Bana göre yediğimiz çoğu şeyde var bu jelatin denen şey yoksa bu gıdalar bu kadar uzun raf ömrüne sahip olamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanal da fiyatı 10.90 görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanserojen
  • Ben forumda görüp aldım. Satılan kutu bu kutu değil öncelikle ve üzerinde böyle bir ibare yok.

Siz bu konu hakkında sahtekarlık yapıyorsunuz. Ben yonca gıdada çalışırdım 2002-2003 de insan pisliği çıkardı yıkayım üretime gönderirlerdi. İnsan pisliği yemek helal sanırım. Dünya standartlarına erişen firmalar bunu yapmaz. Hem hayvansal yağı nasıl kullanabilirler? Bizim yerli üretimi firmalarımız tereyağıyla mı kızartıyorlar bu cipsleri ?

Zamanında 90 ların sonunda milka çikolatalarda domuz sütü var derlerdi millet yemezdi. Halbuki bilmezlerde domuz sütü sağılmaz. Zihniyet hep aynı hiçbir zaman değişmedi.

Asıl yazma amacım olan konuya gelirsek hoparlör iyi gibi gibi içinde 3 adet ince pil çıkıyor ve pil ile çalışıyor. Şarj girişi mevcut ama piller şarjlı değil ve kablosu yok. Ses düzeyi oldukça yüksek çıkabiliyor ama kalitenin içine ediyor.

manisa merkez 5 m migrosta var.

• Ben kaptim bir tane.Hoparlör 3 ince pille calisiyor ses kalitesi fena degil ama yuksek seste cizirtili.Ayrica yeşil isik veriyor calisirken bir de ritim modunda muzige gore lambalar ritimli yaniyor.Guzel firsat bence.1 paket pringles 5.75 lira heryerde.Hoparlor dandik olsa bile cips bakimindan kâr etmis oluyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denwd hoparlörler eğlenceli ses kalitesinfiyatina gore cok cok iyi logitech in dandil a120 si kadar ses veriyor.
    Urunden iki adet alip baglayan olduysa yorum almak isterim.
    Ayrica yesil led kirmisi kasa disinda renk bulamadim. Farkli renk denk gelen oldu mu?

• yarın bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: teote01

Denwd hoparlörler eğlenceli ses kalitesinfiyatina gore cok cok iyi logitech in dandil a120 si kadar ses veriyor.
    Urunden iki adet alip baglayan olduysa yorum almak isterim.
    Ayrica yesil led kirmisi kasa disinda renk bulamadim. Farkli renk denk gelen oldu mu?

kırmızı kasa kırmızı renk aldım ben. Hocam büyük kutunun içinde hoparlörün konduğu kutuların üzerinde kırmızı, yeşil vs etiketler var ışık rengi oradan belli oluyor.
  • Hay domuzlar dürtsün sizi be. Sağlıksız diyebilirsiniz ileride ciddi problemlerin kaynağı olabilir diyebilirsiniz de yeter da artık bıkmadınız şu cahil palavralarından. Kanıtın ne kardeşim? İnanç mı sadece? Anan baban kardeşin akraban fabrikasında çalışıyor da ordan mı gördün? Gıda analizi mi yaptın/yaptırdın? Nedir yani derdiniz? Yeme sen sana ne birader ben istediğmi yerim Allah Allah ya. Troll gibi her konuda yok İsrail yok domuz yok şu bu? Kendine hayrın yok sana ne benden ya kendince iyilik yaptığını sanıp mutlu mu oluyorsun?. Boş konuşan adamdan soğuyorum tiksiniyorum. Bu adamları bu konulara almayın aldırtmayın al sana paradoks
  • Hmm naktimbaktım yesildi hep. 2 tane naglsdin mi peki

• arkadaşlar hoporlerın sesı nasıl ve pringleslarda sadece bunu mu alınca hoporlerı verıyorlar?
  • Geçmiş konulara baktım, hoparlörün çok dandik olduğunu söylemişler. Bunun için alacaksanız gereksiz fazlalık olur evde.
  • Domuz zımbırtısı var mı şimdi içinde bak ona göre alacağım. Pek pringles yemem ama sırf domuz için yenir. Baya lezletli çünkü.
  • Konu yine sapmış.

Bu konuları görünce her gün içki içen, zina yapan adamların domuz eti yer misin sorusu karşısındaki tepkileri aklıma geliyor

Yemeyin boş yere günaha gerek yok ama bu kadar abartmayın lan bakın ürünün arkasına domuz yağı yoktur yazıyorsa sıkıntı yok alın yiyin. Eğer domuz eti varsa ve bu size bildirilmiyorsa günaha girmezsiniz çünkü bilmiyorsunuzdur. Eğer yedikten sonra olduğunu öğrenmişseniz ve gayet güzel yemişseniz demek ki tadı güzel

Siz yine de yemeyin olmasa da olur ama bu kadar abartmayın bu konuyu lütfen. Eğer hayatınızda içki içmediyseniz, zina yapmadıysanız hiç bir kıza dokunmadıysanız ( sadece sex değil elini bile tutmadıysanız) o zaman bu kadar ince eleyip sık dokuyun da diğerleri show yapmasın direkt uzasın

• beyler ürüne sahip olan biri ses kalitesi hakkında ufak bir video çekebilir mi ? Böyle ufak bir ürüne ihtiyacım var yarın gidip alayım diyorum dandik bişeyse ankamall e kadar yorulmayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

beyler ürüne sahip olan biri ses kalitesi hakkında ufak bir video çekebilir mi ? Böyle ufak bir ürüne ihtiyacım var yarın gidip alayım diyorum dandik bişeyse ankamall e kadar yorulmayayım.

S4 un hoparlörünun 2 kati sesi var. Tam seste az cizirdiyor.1 mm kisinca cizirdamiyor. Bas tiz hak getire. Ederi anca 5 liradir.

10 liraya 2 kutu PRINGLES ve hoparlör kacmaz bence. Bugun 1 tane daha alip set yapayim. Yigenlerede prigles yesin.

• Gaziantep Forum Migros' ta yok sadece 2li pringles vardı hoparlörsüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

Eskişehir'de bulabilen varsa bende alacağım hoparlör güzel birşeye benziyor

Hocam bulursanız bana da söyleyin.Bugün Hasan Polatkan Migros'a uğrayacağım varsa haber veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.