Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.612
Cevap
56
Favori
154.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre544

Intelligence'ı 6. seviyeye getirmen gerekiyor.

Teşekkürler hocam
  • Bu armorların verdiği özellikler, atıyorum luck+2 diyor. Skill kısmın da bir şeyi etkilemiyor zaten orda beklemiyorum o zaman nasıl bir etkisi oluyor bunların ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 27 Kasım 2015; 14:35:25 >
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Hocam armor ve diğer ekipmanlarla kazandığın S.P.E.C.I.A.L yetenekleri perk tablosunda etkisizdir. Yani 4 LUCK ınız var diyelim +2 lik zırh giydiğinizde perk tablosunda 5 ve 6. seviye perkleri açılmaz. Peki etkisi nerede olur? Örneğin +2 Luck veren bir zırh giyiyorsanız, kritik atış yapma, daha fazla loot bulma gibi etkileri olur.
  • Tahmin ettiğim gibi o zaman. Teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shupusbu -- 27 Kasım 2015; 15:38:02 >
    Karizma üzerinden örnek vereyim. Karizma yetmedigiden bazı npcler görevler için para pazarlığı yaparken olumsuz yanıt veriyordu. Bende +3 karizma veren giysimi giyerek pazarlık yapıyordum. 100 caps verdikleri işi 400 capse yaptığım oldu bu sayede.

Simdi karizma lvl 9 olduğundan +1 karizma veren gözlük kullanarak takılıyorum. Karizma full olmuş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokselc12 kullanıcısına yanıt
    Peki zaten perk olarak gözükmediği için yine 10 limiti var mı yoksa yok mu ? Skill ağaçında tamam 10 tane ama diğer türlü 10 geçebilir o zaman.
    Bu bağlamda bir limit olmaması gerekiyor sizin level 9 +3 veren giysiniz diyelim 12 karizmanız olabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: kalazar

Arkadaşlar,bazı kilitli kapı,kasa,çanta....vs picklock ile açıyorum bazılarını açamıyorum,açamadıklarım neden açılmıyor ve nasıl açabilirim.

Kilit ve terminallerin zorluk dereceleri vardır:

NOVICE: Kolay
    ADVANCED: Orta
    EXPERT: Zor
    MASTER: En zor

Başlarda expert ve master kilitleri açamazsınız. Locksmith ve Hacker perklerinizin seviyesini artırdıkça bunları da açabilirsiniz.

Teşekkürler
    Oluyor, Stat>Special kısmından bakarsan + olarak kaç eklendiğini görebilirsin.
  • +9 Anne itemi:
    Fallout 4 (2015) [ANA KONU]
    10+ oluyor sanırım ama o da göstermek için büyük ihtimal. Yani karşımıza lvl 10dan yüksek skill isteyen bir dialog vs. cıkmaz. Çünkü normal limit lvl 10 luck ,lvl 10 charisma, agility vs.

TAbiki geciyor ben 7 chr ye sahibim kıyafet + grape mentats ile 16 ya yukseltebiliyorum. Diyaloglarda tabiki sınır 10 oldugunda 10 olması kafi lakin alım satım işlerimde direk etkili oluyor yani 10 ile 16 arasında deneyip farkı gorebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

Karizma üzerinden örnek vereyim. Karizma yetmedigiden bazı npcler görevler için para pazarlığı yaparken olumsuz yanıt veriyordu. Bende +3 karizma veren giysimi giyerek pazarlık yapıyordum. 100 caps verdikleri işi 400 capse yaptığım oldu bu sayede.

Simdi karizma lvl 9 olduğundan +1 karizma veren gözlük kullanarak takılıyorum. Karizma full olmuş oldu.

Karizma ve diger statlar 10 de fullanmiyor 11 12 olani gordum sonu nerde bitiyor bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: noir06

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Arkadaşlar bu nasıl olur ya? Doğru mu?

Doğru malesef bende çok şaşırmıştım.

Robot olduğu ortaya çıkınca elder maxton git temzile dedide acayip atar yaptım zor kurtardım adamı

bro mesajda bahsettiğine göre kurtarmışsın Danse ı. Nasıl kurtardın bro ben o kadar uğraştım kurtamadım herifi halen onun hüzünü var içimde. ne yaparsam yapayım maxton hıyarı boğazlıyor adamı.

Yüksek charisma olacak hacı.Sen nasıl kıyabildin ben charisma işe yaramasaydı elder maxton u gömerdim oraya gerekirse brotherhood u karşıma alırdım

• Keşfettiklerim arasındaki en keyifli dungeondı,bir hikayeside var gibi fakat araştıramadım,can sağlayan hiçbir şeyim kalmadı çıkmaya çabalıyorum.

http://i.imgur.com/vSJI2qK.png?1
  • İtemleri nerede satacağım arkadaşlar?
  • arkadaşlar oyunun dil dosyalarına nasıl ulaşabilirim acaba araştırdım ama bi türlü bulamadım anlayan arkadaşlar varsa yarım edebilir mi?
  • Arkadaşlar hikayede sonlardayım şu görevde takıldım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum işarette çıkmıyor haritada napcam bilen varmı
  • Beyler biri yardım etsin, boş görev yapmaktan bıktım, Ana görev yan görev ayrımını nasıl ayırt ediyoruz?
  • Arkadaşlar üstümde fazla yük olmamasına rağmen power armor ile cok yavaş yürüyor bug mu oldu acaba cok acil cevaplarsanız sevinirim.

Edit: buldum capslock tusuna basmisim 😆

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brokenwings -- 27 Kasım 2015; 21:49:36 >
  • Arkadaşlar sneak kasıyorum nacizane kısa 2 video çektim muhteşem killerimden . Keyifli seyirler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 27 Kasım 2015; 22:12:06 >

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.