Şimdi Ara

Fallout 4 (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.618
Cevap
57
Favori
155.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #47
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu vericekleri pip boy tam olarak neye benzicek ? Dün gösterdiler mi ? Ben tam izleyemedim ve ne gibi özellikleri olucak normal apple watch gibi bişey mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi hoş da arkadaş şu diyalogları neden mal seviyesine indirdiler. banane ulan ev bark inşaa etme olayından minecraft mı oynuyorum, adam akıllı diyalog opsiyonları ekleseler ya. fallout 3 bile bunun yanında baldur's gate gibi duruyor rol yapma oyunu olma yönünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 15 Haziran 2015; 22:03:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

iyi hoş da arkadaş şu diyalogları neden mal seviyesine indirdiler. banane ulan ev bark inşaa etme olayından minecraft mı oynuyorum, adam akıllı diyalog opsiyonları ekleseler ya. fallout 3 bile bunun yanında baldur's gate gibi duruyor rol yapma oyunu olma yönünden.

+1

Katılıyorum ama o günler eskide kaldı, fallout 1 ve 2 nin hikaye ile rol yapma derinliğini bir türlü yansıtmadılar 3d fallout dünyasına, en azından bunu unutmadıklarını belirtseler sunumlarda ona da razıyım, benim için oyunda yaşanmış hikayelerin içinde kaybolmadıktan sonra geri kalan herşey eksik kalmaya devam edecek.
  • Yav bu inşa sistemine bayıldım. Bu kadar detaylı bir fallout beklemiyordum. Yılın oyunu olmaya aday gibi, witcher 3 ü tahtından edebilir bile. Fallout shelter android e ne zaman geliyor bir açıklama yaptılarmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Ben ES6 beklerken yakıştı mı bu Bethesda ? Ayıp ulan ayıp.

Tes 6 mümkünse 2 yıldan önce çıkmasın

Neden hocam ?

Bildirim gelmedi yeni gördüm.Bir ton oyunla uğraşıyorlar şimdi aceleye getirmesinler bir tek tese odaklansalar daha iyi olur diye düşünüyorum.Az da ruh koysunlar oyuna bir oblivion da ki ruh la skyrim de ki ruh arasında dağlar var.

Bethesda nın fallout ve tes serileri için popüler olsun diye içerikten taviz verdiklerini düşünüyorum.Son çıkanlar bir öncekilere göre hep daha kolay ve rol yapma bakımından eksik oluyor.İnşallah fallout 4 de öyle bir şey yapmazlar da aksiyon oyunu yerine adam gibi bir ryo oynayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyperneon

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

iyi hoş da arkadaş şu diyalogları neden mal seviyesine indirdiler. banane ulan ev bark inşaa etme olayından minecraft mı oynuyorum, adam akıllı diyalog opsiyonları ekleseler ya. fallout 3 bile bunun yanında baldur's gate gibi duruyor rol yapma oyunu olma yönünden.

+1

Katılıyorum ama o günler eskide kaldı, fallout 1 ve 2 nin hikaye ile rol yapma derinliğini bir türlü yansıtmadılar 3d fallout dünyasına, en azından bunu unutmadıklarını belirtseler sunumlarda ona da razıyım, benim için oyunda yaşanmış hikayelerin içinde kaybolmadıktan sonra geri kalan herşey eksik kalmaya devam edecek.

maalesef öyle gibi.

bir de bu diyalog kırpma olayı bana biraz ana karakterin seslendirilmiş olması yüzünden geliyor. ikisi de doğrudan birbirini etkileyen etmenler, seslendirme sinematiklik katar ki sinematiklik tekdüzelik demektir, fallout gibi bir oyunda sanmam kimse ana karakterin sesini duymak istemez.

• Umarım Intelligence konuşmalarda ilk iki oyundaki gibi daha etkili olur. Karakter seslendirmesi fikri güzel olmuş, diyalogların kırpılması beni de rahatsız etti ama o kadar da sorun olmaz diye düşünüyorum. Bir de umarım diyaloglar için FPS modu eklerler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben ES6 beklerken yakıştı mı bu Bethesda ? Ayıp ulan ayıp.

Tes 6 mümkünse 2 yıldan önce çıkmasın

Neden hocam ?

Bildirim gelmedi yeni gördüm.Bir ton oyunla uğraşıyorlar şimdi aceleye getirmesinler bir tek tese odaklansalar daha iyi olur diye düşünüyorum.Az da ruh koysunlar oyuna bir oblivion da ki ruh la skyrim de ki ruh arasında dağlar var.

Bethesda nın fallout ve tes serileri için popüler olsun diye içerikten taviz verdiklerini düşünüyorum.Son çıkanlar bir öncekilere göre hep daha kolay ve rol yapma bakımından eksik oluyor.İnşallah fallout 4 de öyle bir şey yapmazlar da aksiyon oyunu yerine adam gibi bir ryo oynayalım.

O konuda kesinlikle katılıyorum hocam. Özellikle Oblivion ve Skyrim arasındaki farka. Bu arada oynamayacağım ancak serinin çok fazla bağımlısı var, o yüzden inşallah Fallout da güzel bir rol yapma oyunu deneyimi yaşatır insanlara. Hoş, Skyrim o kadar senaryo bakımından eksiğine rağmen dönemin en güzel rol yapma oyunlarından biriydi bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellal Fernandes -- 17 Haziran 2015; 4:26:10 >

• Oyundaki köpek ölmeyecekmiş hiç bir şekilde
  • Beklentiler tavan..
    Kasım'da aşk başkadır
  • Oyunda freeroam olarak gezebilme var mi?

• İlk oyunundan beri oynayan biri olarak bu oyunda çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağım gibi bir his var içimde. Fallout 3'de de aynısı olmuştu.
    Witcheri ayrı tutuyorum ama grafikler güzelleştikçe rpg öğeleri nedense bozulmaya devam ediyor.
  • oyun hoş güzel görünsede o post apokaliptik ortamı verbilecekmi bir endişede var
  • kasım da mı çıkacak?
  • Bakalım Bethesda tükçe dili ekliyecek mi ?...skyrim'in oldukça iyi sattığını düşünüyorum özellikle türkçe çevirisi sonrası ve son bir iki senedir düştüğü fiyatıyla..eğer ki türkçe dil eklentisi olmazsa -oyun ne kadar satarsa türkçe çıkma şansı artar- argümanıda zayıflamış olacak..ben çıkmayacağını düşünüyorum aksi olsaydı duyardık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndOfTheNight -- 19 Haziran 2015; 19:06:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EndOfTheNight

Bakalım Bethesda tükçe dili ekliyecek mi ?...skyrim'in oldukça iyi sattığını düşünüyorum özellikle türkçe çevirisi sonrası ve son bir iki senedir düştüğü fiyatıyla..eğer ki türkçe dil eklentisi olmazsa -oyun ne kadar satarsa türkçe çıkma şansı artar- argümanıda zayıflamış olacak..ben çıkmayacağını düşünüyorum aksi olsaydı duyardık..

Türkiye'de bir satış beklentileri olsaydı bence 180 TL'den önsiparişe açmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

quote:

Bakalım Bethesda tükçe dili ekliyecek mi ?...skyrim'in oldukça iyi sattığını düşünüyorum özellikle türkçe çevirisi sonrası ve son bir iki senedir düştüğü fiyatıyla..eğer ki türkçe dil eklentisi olmazsa -oyun ne kadar satarsa türkçe çıkma şansı artar- argümanıda zayıflamış olacak..ben çıkmayacağını düşünüyorum aksi olsaydı duyardık..

Bence o fiyat daha ziyade malum şirketin (adlarını anmak istemiyorum o kadar tiksiniyorum kendilerinden) yediği halt..(türkiye dağıtıcısı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndOfTheNight -- 19 Haziran 2015; 19:14:34 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

quote:

Bence o fiyat daha ziyade malum şirketin (adlarını anmak istemiyorum o kadar tiksiniyorum kendilerinden) yediği halt..(türkiye dağıtıcısı)

çekinmeyin söyleyin siz söylemedikçe gene devam edicekler aral büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 19 Haziran 2015; 19:23:21 >

• Hadi gel artık resmi tarih belli mi arkadaşlar

• Posapokoliptik oyun önerin arkadaşlar rpg olursa çok iyi olur filim dizi ne varsa izledim ama oyun çok yok varmı bana tavsiye edeceğiniz oyun faloutun bütün serilerini oynadım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.