Şimdi Ara

Claud Butler Kullanıcıları Kulübü (Güncelleme: Türkiyede Bulunan Modellerin İncelemeleri) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
25.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinefil90

Sağolun hocam yanıtınız için bir araştıracağım😄

Önemli değil hocam.Lâkin bisikleti aldığınızda bir sıkıntı çıkarsa yani bir parça hafif yamuksa geçiştirmeye çalışırlar.Buna dikkat edin.Değiştirtin parçayı.Bende lastikte yamukluk var düzelir denildi.İlk defa böyle bir bisiklet aldığım için kandım.Tekerlek hala yalpalıyor.Bu aralar yaptırmayı düşünüyorum.Yalpa iyice arttı.

• koltuk deforme oldu alltan dikiş telleri çıktı değiştiricem onun dışında çok güzel
  • cok memnunum cidden gidisi konforu bi baska oxford un. bir ara satmaya yeltendim sonra vazgectim kullandikca. seleyi degistirdigim icin yillar once, suan hicbi sorun yasamiyorum hic bi konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 25 Şubat 2016; 9:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 351nofear

koltuk deforme oldu alltan dikiş telleri çıktı değiştiricem onun dışında çok güzel

Hocam benim koltukta sıkıntı olmadı ama lastik yalpası canımı çok sıkıyor. Onu yaptıracağım.Birde bisiklet yağmurda çok kaldı kömürlük olmadığı için.Zincir paslandı ona WD 40 sıkacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wüste -- 25 Şubat 2016; 10:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: un momento

cok memnunum cidden gidisi konforu bi baska oxford un. bir ara satmaya yeltendim sonra vazgectim kullandikca. seleyi degistirdigim icin yillar once, suan hicbi sorun yasamiyorum hic bi konuda.

Sevindim hocam.Şehir bisikleti olduğu için asfaltta sürmeniz gerekiyor.Yollarımızında durumu malum.Lastik te sıkıntı olmuyor mu?

• Bende blackhawk almayı düşünüyorum daha uygun fiyatta başka önerimiz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Wüste

quote:

Orijinalden alıntı: un momento

cok memnunum cidden gidisi konforu bi baska oxford un. bir ara satmaya yeltendim sonra vazgectim kullandikca. seleyi degistirdigim icin yillar once, suan hicbi sorun yasamiyorum hic bi konuda.

Sevindim hocam.Şehir bisikleti olduğu için asfaltta sürmeniz gerekiyor.Yollarımızında durumu malum.Lastik te sıkıntı olmuyor mu?

lastikte hicbi sikintim yok sahil kenarinda oturdugum icin olabilir. olabildigince bisiklet yolundan gidiyorum gidecegim yerlere hocam.
  • Sonunda ben de Claud Butler BlackHawk 29"(jant) 19"(kadro) modelini sipariş ettim. :) Birkaç güne gelir. Boyum 188. Şehiriçi veya bozuk yollarda kullanmayı düşünüyorum. Türkiye'de zaten engebesiz bir yola denk gelmek çok mümkün değil. :) Explorer 700C'yi tercih etmememin sebeplerinden biri bu, diğeri de şu an satılan modelinin 18 vites olması.

BlackHawk kullanıcısı olarak beni de ekleyebilirsin dostum. :) İzlenimlerimi ileriki günlerde aktaracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Majwok

Sonunda ben de Claud Butler BlackHawk 29"(jant) 19"(kadro) modelini sipariş ettim. :) Birkaç güne gelir. Boyum 188. Şehiriçi veya bozuk yollarda kullanmayı düşünüyorum. Türkiye'de zaten engebesiz bir yola denk gelmek çok mümkün değil. :) Explorer 700C'yi tercih etmememin sebeplerinden biri bu, diğeri de şu an satılan modelinin 18 vites olması.

BlackHawk kullanıcısı olarak beni de ekleyebilirsin dostum. :) İzlenimlerimi ileriki günlerde aktaracağım.

Hayırlı olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Majwok

Sonunda ben de Claud Butler BlackHawk 29"(jant) 19"(kadro) modelini sipariş ettim. :) Birkaç güne gelir. Boyum 188. Şehiriçi veya bozuk yollarda kullanmayı düşünüyorum. Türkiye'de zaten engebesiz bir yola denk gelmek çok mümkün değil. :) Explorer 700C'yi tercih etmememin sebeplerinden biri bu, diğeri de şu an satılan modelinin 18 vites olması.

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam :)

• http://www.bisikletcim.com/umit-hacker-l-26-jant-bisiklet-2618-10#Properties
    bundan mı ümit novex mi yoksa blackhawk mı alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: umburkes1271

http://www.bisikletcim.com/umit-hacker-l-26-jant-bisiklet-2618-10#Properties

Hocam önceden bir Ümit Bisikletim oldu.Çok sorun çıkarttı bana.Bence Ümit düşünmeyin.

• quote:

quote:

Hocam önceden bir Ümit Bisikletim oldu.Çok sorun çıkarttı bana.Bence Ümit düşünmeyin.

Teşekkürler hocam

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler hocam

Önemli değil.CB hakkında tüm sorularınız için kulübümüze bekleriz.

• Wüste kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birde 20inch kadro 1.80 boyla rahat olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umburkes1271 -- 27 Şubat 2016; 18:17:24 >
  • quote:

Teşekkürler birde 20inch kadro 1.80 boyla rahat olur mu

/>

Alıntı: Bisikletforum

• merhaba, elçik almayı düşünüyorum, hatta boynucla birlikte olanlardan da olabilir. sedona eldiven aldım,eldivenin içi gri, ilk kullanımda iz çıkardı.
    bir de zincir atma olayı yaşayan var mı, her sürdüğümde ya düşüyor ya vites yükseltiyorum zangır zungur sesler geliyor. atmıyo bi türlü. ve son sorum arka fren ayarı nasıl olmalı. götürdüğüm servis çok sıkı yapmış, yani şöyle ki, sonuna kadar basmak gerekiyor. ama yüksek hızda da hemen kitleniyor. ufak bi itmeyle yavaşlayabilir olmasını istiyorum ben. ya son soru dedim ama bişey daha var. bu ön freni ne zaman kullanıcaz. takla atıcam diye korkuyorum hiç ellemiyorum. nedir bu işin tekniği :)
    teşekkürler
  • Claud Butler Oxford 700 Shimano Şehir Bisikleti arkadaşlar bu bisiklet sağlamlık olarak nasıldır bi salcano gibi üzmeden uzun süre kullanabilirmiyim shimano olması cezbetti tabi birde fiyatıuygun geldi ve yokuş çıkarken 6 vites çok yorar mı arkadaşlar.
  • Ürün kargoya halen verilmemiş :-( 24 Şubat'ta vermiştim sipariş. O arada da beklemekten sıkılıp iki bisiklet arasında takılıp kaldım. Explorer 700C ve BlackHawk arasında. Yarın da(bugün) kargoya verilmezse siparişi iptal edip Explorer 700C siparişi vereceğim. En azından o bisikletin satıcısı hepsiburada. Sipariş verdiğim bisikletinki ticaretmerkezi diye bi firma. Tek soru Explorer neden 18 vites olarak satılıyor ? Ürün açıklamalarında arka dişli Shimano MFTZ21 yazıyor. Gerçi çok takılmıyorum vites olayına. 18 vites de yeterli.

Amacım şehiriçinde genellikle asfalt yol ancak Explorer'ın lastikleri ince ve biraz tırtıksız olduğundan yağmurlu havalarda kayma riski olabilir diye düşünüyorum. Diğerinde o problem yok. Ama Explorer da hız ve konfor ön planda. Bir de Black Hawk'da frenler boyasız açık durumda görünüyor, Explorer'dakiler boyalı, paslanma problemi olmayabilir. Bilemedim hala :-( Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi seçim konusunda ? :-)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.