Şimdi Ara

M8-G4-5S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamlar arkadaşlar.Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam vs. affola.
    10 gün içinde yeni telefon alacağım fiyatları aşağı yukarı 1900 tl olan bu telefonlar arasında kaldım lütfen yardım edin.

HTC ONE (M8): Arayüz ve şarj konusunda tereddütlerim var.
    LG G4: Güncelleme ve kalite konusunda tereddütteyim.
    iPhone 5S: Şarj konusunda tereddütlerim var.

Telefonu alınca ekranı sürekli açık kalmaya dayanmalı. Sürekli oyun oynarım. Yaklaşık 1.5 yıl kadar en son oyunları kasmadan oynatmalı.Ve müziği kulaklıktan dinlerim çoğunlukla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnoGlass -- 1 Haziran 2015; 18:55:02 >

• oncelıkle bunlar her oyunu acar fakat oyun cok oynarım dıyorsan Z3 te bakmanı onerırım bunlarla denk gucte oslada bataryada daha rahat edersın oyun oynayacaksan.

5sı bence kafadan ele gerek o ekranda oyun zevksız olur gerekesede oyun oynayacak kısı helede 1 bucuk saat falan ıphoneu gunde en az ıkı hatta 3 sarj edersın.

g4 acık ara bunların arasında bence en ıyısı kamera ekran ve bataryada cok daha agır basar guncelleme olarakta daha uzun omurlu olur sonucta amıral gemı o maraknın en ust ve son cıhazı 2016 takı tum guncellemelrı hatta sonrasınıda alırsın.m8 kamera oalrakta zayıf bu parayı verıorsan ve ılla bu ucu arasında ıse G4 kesınlıkle
  • Her açıdan Lg G4. Ayrıca her zaman bir üst jenerasyon daha iyidir.
  • Note 4 tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superwera

oncelıkle bunlar her oyunu acar fakat oyun cok oynarım dıyorsan Z3 te bakmanı onerırım bunlarla denk gucte oslada bataryada daha rahat edersın oyun oynayacaksan.

5sı bence kafadan ele gerek o ekranda oyun zevksız olur gerekesede oyun oynayacak kısı helede 1 bucuk saat falan ıphoneu gunde en az ıkı hatta 3 sarj edersın.

g4 acık ara bunların arasında bence en ıyısı kamera ekran ve bataryada cok daha agır basar guncelleme olarakta daha uzun omurlu olur sonucta amıral gemı o maraknın en ust ve son cıhazı 2016 takı tum guncellemelrı hatta sonrasınıda alırsın.m8 kamera oalrakta zayıf bu parayı verıorsan ve ılla bu ucu arasında ıse G4 kesınlıkle

Öneriler için teşekkürler ancak Z3 kapak sorunları , pembe kamera vs vs sorunlarla baştan bitti benim için. Ayrıca suya dayanıklı cihazın su geçirince garantinin nasıl davranış sergilediğini bizzat gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

Note 4 tavsiye ederim

Samsung bana uzak Allah a yakın olsun. ( bi süre Galaxy S3 ve Note II kullandım da )

• Arkadaş sürekli oyun oynarım ekran açık kalmaya dayanmalı diyor siz G4 öneriyorsunuz. 2k ekran o işlemci ile birleşince istediği gibi uzun süreler oyun oynayabilir mi sanıyorsun? Kağıt üzerinde batarya iyi ooo tamam olaylarını geçelim artık. G3 kullandım uzun süre şarj konusunda felaketti. 2K ekran sömürüyor resmen telefonun bataryasını. Kamera olayına girmeyeceğim o konuda haklısınız oldukça iyi olduğu söyleniyor.

Hocam oyuna ağırlıklı bir kullanım olacaksa seçeceğiniz cihaz bu üçünden. Z3 olmalıdır. Bataryası oldukça iyi gidiyor ekran boyutu olarak da ideal. Sizi uzun süre götürür. Güncelleme konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. M8'de oldukça iyi bir model her türlü oyunu rahat oynarsınız ama şarj konusunda Z3'ten geridedir. İki cihazı da kullandım. 5S'i bu olayların içine dahil bile etmiyorum şarj konusunda size kafayı yedirtir :). Ayrıca o ekranda oyun oynaması ne kadar zevkli olur orası tartışılır. Seçim sizin saygılar

• Görüşleriniz için çok teşekkür ederim Z3 ü tekrar düşünmem gerekecek sanırım. Ancak Z3 ün kamera ve kapakçıkları benim kafamı karıştırdı. Garanti konusunda 5S hariç diğerleri rezaletmiş. Şu Z3 kapakçık ve kamera sorunları gerçekten var mı yoksa sadece marka kötülemek için mi haber sitelerindeki yazılar? Lütfen yardımcı olur musunuz? Bu arada 5S ve G4 ü eledim. Gerçekten söyledikleriniz mantıklı geldi.

• TechnoGlass T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Z3'ü 2 ay kullandım ve kapakçıklarla ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Haber siteleri o kadar çok şey yazıyor ki insan hangisine inanıp hangisine inanmayacağını bilemiyor. O yüzden kullanıcı yorumları çok daha değerlidir benim gözümde. Kamera konusunda sıkıntı yaşayanlar oldu. lens kaymaları ve kumlanma yaşayan çokça arkadaş vardı ama bende öyle bir sorun olmadı. Yani elektronik biraz da şans işi. Mesela sıfır M8 almıştım kulaklık girişi çalışmıyordu. Z2 almıştım kutudan sim kart yuvası arızalı çıktı. Söylediğiniz modellerde en mantıklısı yine de Z3 hocam
  • Kandiliniz mübarek olsun (unutmadan söyliyeyim). Peki hocam HTC One M8 hakkında ne söyleyebiliriz veya şöyle sorayım: One M8 ile Z3'ün sesi birbirine yakın mı? Kamera konusunda Z3 daha iyi ancak ses konusunda özellikle waterprooftan dolayı vasat olabileceğini düşünüyorum.

• TechnoGlass T kullanıcısına yanıt
    Sizin de kandiliniz mübarek olsun hocam. One M8 kesinlikle daha iyi ses konusunda. Birbirine çok yakın olduklarını söyleyemem. Hem dış ses de hem de kulaklık performansında bariz bir şekilde üstün M8. Siz salt oyun ve batarya performansı olarak odaklandığınız için ben daha çok Z3 önerdim ama komple bakılacak olursa olaya M8 bir adım önde diyebilirim Daha doğrusu şöyle söyleyeyim.

Kasa kalitesi, daha stabil ve kasmayan arayüz, ses kalitesi: HTC ONE M8

Batarya, kamera, su geçirmezlik: XPERİA Z3

Artık ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih yapacaksınız. Ben M8'i kullanırken daha çok zevk aldım
  • Şarj süresi sizin için önemliyse bu 3 cihazda memnun etmez.
    Z3 bi tık daha üstündür şarj konusunda.

• Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Bugün Mediamarktta iki cihazı da inceledim. Görüşlerimi aktarayım:

M8: Elinize aldığınızda milyarlık telefon kullandığınızı hatırlatan bi cihaz. Arayüzü bana biraz sıkıcı geldi. Ses konusunda 10 üzerinden 10 alır. Kamera ise zoom yapmadıkça güzel çekiyor.

Z3: Bu cihazın çok beğendiğim bi özelliğini yazayım. Cihaz ekranı kapalıyken tek parça duruyor yani ekranla kasa ayırt edilmiyor.5S'te de böyleydi. Arayüzü beğendim. Ses konusuna gelince 10 üzerinden 6 veya 7 alır. Kamerası güzel çekiyor. Zoom da yapabiliyorsunuz .

Gitmişken 5Side deneme fırsatım oldu ve diğerlerinden sonra bu da telefon mu ki deyip bıraktım.

Sonuç: İnternetten distrübitor garantili siyah Z3 ümü sipariş ettim. Herkese tekrardan teşekkür ediyorum beni aydınlattığınız için.

• Güzel seçim. Güle güle kullanın.

• 3'ü arasından G4.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.