Şimdi Ara

[UPLANDI] [NedenAllahım] 2016 Haziran'a mesaj bırakın. Konu uplanacak :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
30
Favori
12.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 Haziran için link:http://forum.donanimhaber.com/m_117483056//tm.htm#117483056

Citizen hocamız yine herkesi konuya çağırdı çok çok teşekkür ederiz ona

2014 Haziran için yapılan etkinliğin linki:http://forum.donanimhaber.com/m_79741847/f_//tm.htm

2015 Haziran için yapılan etkinliğin linki:http://forum.donanimhaber.com/m_92624787/tm.htm

2015 Haziran için yapılan etkinlik bugün uplandı, sıra 2016'da

Varsa 1 yıl içinde gerçekleştirmeyi istediğiniz hedefleriniz, yazın arkadaşlar Haziran 2016'da konuyu uplayacağım inşallah

2016 Haziran'a,

-Yarın mezuniyetin var, komple bir dönemi kapatıp yepyeni bir dönemi açıyorsun. Liseden konuştuğun kaç kişi kaldı?
    -Üniversite için istediğin yeri kazandın mı?
    -Bu yaz 3 ameliyata girecektin, ameliyatlar nasıl geçti? Memnun musun? Ağrın sızın kalıcı bi hasarın var mı?
    -Ablanın 2 çocuğu olacaktı, isimleri ve cinsiyetleri ne? Yiğenlerin için örnek bi dayı olmaya çalışıyor musun?
    -İstediğin üniversiteyi tutturduğunu düşünerek yazıyorum, şehir dışı ve ailenden uzak kalmak nasıl? Yurtta mı kaldın yoksa Furkan'la eve-aparta mı çıktın? Nerde ne kadara çalışıyorsun ve hayatından memnun musun?
    -Şehir dışına çıkarsan günlük tutmaya başlayacaktın? Tuttun mu?
    -Hazırlığı atladın mı?
    -Harika bi ortalama yapmanı istiyorum, inşallah yapmışssındır.
    -Sadece ve sadece kariyerin için çalış. Lütfen TAI/TUSAŞ hayalinden vazgeçme. Bırakabileceğin somut nesneler yarat.
    -Ev alabildiniz mi?
    -Bisiklet aldın mı?
    -Vücut ne durumda? Sıgara alkol yoktur inş
    -Java vs programlarla aran nasıl? Java-Autocat-3d-photoshop
    -İngilizceyi artık bitirip Almanca öğrenmeye başlamanı istiyorum 2016 yazında. Hadi koççuum
    -2016'dan beklentilerini alabildin mi?

Kendine iyi bak bro her şey hallolunur

Sıra sizde arkadaşlar

Lisedekilerin %80iyle konuşuyosun o konuda harika arkadaşlıklar kurmuşsun bro
    Ümiversite en hayırlısı oldu, çok güzel bölüm ve üniversite kazandık.
    Ameliyatlar bu yaza inşallah
    Lavin-Baran isimleri. Dünyayı yakarsın lann onlar için
    Şehir dışı olmadı
    Hazırlığı sınavla atladın, 2. Sınıfa geçtin kerata
    Ortalama süper şimdilik, daha büyük hayallerin var. Yararabileceğin en somut nesneleri yaratacaksın
    Ev aldık
    Bisiklet yok
    Alkol yok
    Programlar iyi
    İngilizce advanced, arapçaya başlıyosun

Çok güzel bir yıldı, istediğin gibi kapattın. Seninle gurur duyuyorum namıssız herif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NedenAllahım -- 7 Haziran 2016; 14:01:45 >

• Reklam verilir. 1600x900 Hemide [HD]
    2016 daki ben umuyorumki The Flash 2. sezonunu izlerken mutlu olmuşsundur ve batman v supermanide :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallen Angel by A.C -- 1 Haziran 2015; 16:17:55 >
  • Asker miyim?
  • tutmaz

Edit: Oha lan nasıl tutmuş neyse bende mesaj bırakayım:

Kız arkadaşınla aranız nasıl iyi mi kötü mü
    Sınav nasıl geçti
    Son sınıf nasıl geçti
    Her şey için çabaladın m?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Yengeç -- 25 Ağustos 2016; 21:43:09 >
  • Öldüm mü bakayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakatım hayat b.k gibi, seneye umudum yok, planım yok bakalım seneye ne halde olcam. Bundan iyi olmak isterim ama sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napiyon lan? Bugün ne kadar mutsuz olduğunu unutma. Unuttuysan da hatırla. Hangi universitenin ilk senesini bitirdin acaba? Merak ettim. Neyse, gideyim lys bakayim. Az kaldı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mütehassıs -- 2 Haziran 2015; 21:56:02 >
  • hala diptemisin ? umudunu kaybettin mi?
  • Damlayı seviyorum

• Burayı dolduracağım.
  • yerimi alayım yazarım
  • motor ehliyeti aldın mı
    dersler nasıldı
    r25 aldınmı
    roomster duruyor mu şuan 21 binde satılmassa kaç oldu
    telefon aldınmı
    suratın sivilce içinde mi hala

hadi ben görüşürüz seni seviyorum (ben)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 7 Haziran 2016; 14:24:53 >
  • ilk 2 konuda ki gibi hiç birşey değişmez seneye de
  • Eve çıkabildin mi, yoksa hala yurtta mısın?
    Almanca'ları verebildin mi, kurs sana bir şeyler kattı mı?
    Açıköğretim için umarım başvurunu yapmışsındır, eğer başvuru yaptıysan nasıl gidiyor aöf?
    Besti hoca'dan ders aldın mı o sene de?
    Sevgilinle aran nasıl, var mı ters bir durum?
    Spor yapmaya vakit bulabildin mi?
    Ablanla babanın arası düzeldi mi?
    Alacağın vardı birilerinden, alabildin mi?

Hadi bakalım, kaçta kaçını halledeceğiz..
  • Lütfen gaza gelip 1 yıl boyunca ders çalıştığını söyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aynı mısın la?
  • Bu mesajı yazarken üreme sistemi,çalışıyorsun. Poponla değil belinle sandalyeye oturmuşsun ve mobildesin. Şimdi gelecekteki ben;
    1- Odtü oldu mu olduysa hangi bölüm.
    2- Zeynep oralarda mı yoksa sende bir pislik gibi kolayca unuttun mu? Eğer unuttuysan senden nefret ediyorum.
    3- İngilizce ne durumda?
    4- Hazırlık=Yatış diyordun. Harbiden öyle miymiş?
    5- Programlama ya da 3d modelleme işine girdin mi?
    6- Yurtta mı kalıyorsun?
    7- Liseden kimlerle konuşuyorsun?

• Ehliyet aldın mı?
    Hoşlandığın kıza açıldın mı?
    Eczacılığı bırakmak istiyordun bıraktın mı?
    İngilizceyi geliştirdin mi?

Ulan hiç bir şeyi yapamadım . Hayat mı bu be. Sevdiğim kız kaşarın teki çıktı . Ehliyet alacak ne param ne zamanım vardı. Eczacılığı bırakamadım ygsye girip 75 bin oldum. İngilizceyi de geliştiremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cleosin T -- 10 Haziran 2016; 4:20:27 >
  • 1 yıl sonraki ben merhaba bro

-Şu an 180 cm'e 53 kilo ile rekor kırmışımdır kesin O kadar iyi beslenmeme rağmen 1 senede ne kadar toparlanabildim?
    -3,25 olan miyobum yine mi arttı? Lens mi kullanıyorsun yoksa gözlüğü değiştirdin mi?
    -YGS'den iyi bir puan alabildin mi? LYS'ye son hız çalışıyorumdur, Uluslararası İlişkiler, Hukuk, Kamu Yönetimi hedeflerim aynı mı yoksa aynı zamanda YGS puanına göre Uçak Elektriği de düşünüyor muyum? En sonunda lise bitmiş olacak
    -Gaming Notebook aldın mı? CoD, BF serisi, GTA 5, NFS Most Wanted 2, Rivals, ETS 2, eğer çıkmışsa NFS Underground 3'ü oynayabildin mi?
    -Saç stilin aynı mı? Sakalların daha da mı gürleşti?
    -2 sene aradan sonra Kaş'a gidip dalış yaptın mı? Oraları çok özledim anıların tazelenmiştir kesin, Aytuğ'la karşılaşabildin mi?
    -Marvel Phase One ve Phase Two'yu bitirdin mi? Prison Break, Fringe, The Wire ve The Sopranos'a başladın mı/bitirdin mi?
    -Yeni bir bisiklet alıp tur yapabildin mi?
    -Dişçiye gittin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 1 Haziran 2015; 17:46:47 >

• Dersler nasıl ?

Hoşlandığın kıza açıldın mı?Yoksa başka bi sevgili mi yaptın?

Sınava hazırlık nasıl ümit var mı?

Yeni sınıf nasıl?TM seçtiğine pişman mısın?

Aklıma geldikçe editlerim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.