Şimdi Ara

Asus, Windows 10 işletim sistemli yeni Transformer Book modelini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus, Windows 10 işletim sistemli yeni Transformer Book modelini tanıttı 

Günün dikkat çeken ismi Asus, Computex 2015 fuarı kapsamında Transformer Book T100TA'nın devamı niteliğinde hazırladığı yeni Transformer Book T100HA modelini resmi olarak duyurdu.

Hibrit yapısıyla klavye ile ekran bölümü birbirinden ayrılan ve böylece tablet formunda kullanılabilen Asus Transformer Book T100HA, Windows 10 işletim sistemi ön yüklü olarak geliyor ve teknik olarak dört çekirdekli Intel Atom Cherry Trail X5 işlemci, 4GB RAM ve USB-C portu gibi detaylar taşıyor. 10.1-inç'lik dokunmatik ekranıyla her konumda etkili bir deneyim vaat eden bilgisayar, 580 gramlık ağırlığıyla rahatlıkla taşınabilecek bir alternatif oluşturuyor ve Asus tarafından belirtildiği kadarıyla yaklaşık 14 saat batarya ömrü ortaya koyuyor.

2015'in üçüncü çeyreğinde satışa çıkacak olan Asus Transformer Book T100HA'nın resmi satış fiyatı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

• i serili bir modeli de çıksa ne iyi olur.

• T 100 modeli çok iyi batarya ömrü olarak.Fakat ekranın olduğu bölgede usb portu olmaması çok büyük eksiklik... sadece microusb var o da otg siz işe yaramıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

T 100 modeli çok iyi batarya ömrü olarak.Fakat ekranın olduğu bölgede usb portu olmaması çok büyük eksiklik... sadece microusb var o da otg siz işe yaramıyor...

ekranın olduğu bölgedeki mikro usb otg desteğine sahip t100 ta kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

quote:

T 100 modeli çok iyi batarya ömrü olarak.Fakat ekranın olduğu bölgede usb portu olmaması çok büyük eksiklik... sadece microusb var o da otg siz işe yaramıyor...

Demek istemiş ki o micro usb portu otg kablosu olmadan bir işime yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

quote:

Surface de o yerde normal usb girişi vardı çok işe yarıyordu, bunda ise ya otg olacak ya da klavyesi başka türlü cihaz bağlayamıyorsun. Büyük eksiklik...

• T100 için güzel bi devam modeli olmuş, 2gb ram het zaman yetmeyebiliyordu. 4gb ram ve UsB-C portu iyi olmuş

• ASUS Akıllı Telefonlara Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geldi! Güncellemeyi buraya tıklayarak da indirebilirsiniz.http://teknolojituru.com/asus-akilli-telefonlara-android-5-0-lollipop-guncellemesi-geldi/

• arkadaşlar asus servis kalitesi o kadar kötü ki servisten gelen cihazımı bildiğiniz japon la yapıştırmışlar windows yüklemişler lisansı yok aradım ve servise bildirdim aldıgım cevap belli yeniden servise kargo edin ve servise cihaz her gidişin de malum yıldırma politikası 15 gün bekliyorsunuz olur da asus yetkilileri cevap vermek ulaşmak istersenizwww.tuanarentacar.com buradan araya bilirsiniz cihaz daha 4 ay olmadı iki kere servise gitti ana kart değişti vs vs anlamakla bitmez bu ara da cihazım K555L

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.