Şimdi Ara

ZTE NUBİA X8 Çerçevesiz 2K Ekran, 4GB RAM ve 5120mAh Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Qualcomm Snapdragon 810 ya da MediaTek MT6795 çipseti olacak

inşallah snapdragon olurda bizde alırız mtk olmasında

çerçevesiz ekran 2560 x 1440 piksel
    4gb ram LPDDR3
    2k ekran
    5120mAh batarya
    4g lte
    lolipop 5.0
    5.5 inc
    micro sd destek
    çift sim desteği
    7.9mm kalınlık
    200gr ağırlık
    32gb ve 64gb dahili hafıza

ZTE'nin sitesinde yapılmış geleceği kesin olan telefonun teknik özellikleri i2K ve çerçevesiz ekranı görsele göre 5.5 veya 6 inç boyutunda Çerçevesiz 4GB RAM ile de kasma ve donma yapmadan seri bir şekilkde çalışabilir

32 ve 64GB depolama kapasitesi 64GB'a kadar destekli Micro SD kart ile arttırılabilirken 5120mAh batarya 2K ekrana rağmen oldukça uzun süreli bir batarya büyük bir bataryaya rağmen 7.9mm inceliğe sahip telefon adeta bilindik firmalara nasıl telefon yapılacağına dair bir ders verecek.

ZTE NUBİA X8 Çerçevesiz 2K Ekran, 4GB RAM ve 5120mAh Batarya

ZTE NUBİA X8 Çerçevesiz 2K Ekran, 4GB RAM ve 5120mAh Batarya ZTE NUBİA X8 Çerçevesiz 2K Ekran, 4GB RAM ve 5120mAh Batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_eser -- 1 Haziran 2015; 9:13:41 >

• Z9 max dusunuyordum bende ne zaman cikar acaba cok guzel tasarimi hosuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiymiş. Telefon mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çerçevesiz ekran resmi yine fotoşok
    özellikler ile adeta ders veriyor diğer üreticilere, evet
  • Bence de abartı. Keşke yazdıkları gibi olsa. Nubia'ya lafım yok. z5s, z7mini, z7 Max kullandım. Z9 mini arkadaşım aldı. Tavsiye edebileceğim cihazlar arasında nubia. Keşke romlarında türkçe dil seçeneği de olsa. Croyogenmode dahi nubiaya destek veriyor. Z9 tam anlamıyla çerçevesiz ama x8 için resimler ve donanım bilgileri çokta gerçek gibi gelmedi gözüme. Ayrıca ürünün piyasaya yayılması yıl sonunu bulur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.