Şimdi Ara

HB- VİSA KREDİ KARTINI HIZLI ALIŞVERİŞE KAYDEDENE 25/75 LİK ÇEK HEDİYE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
18
Favori
7.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam evet en mantıklı bu yada tohum ürünlerinde kargo bedava, sipariş ederken bile yurtiçine acıdım

Şimdi millet başka hesap açıp stok yapacak gayet güzel kampanya olmuş haber verene teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma

quote:

Orijinalden alıntı: meffum

Ya ben daha önce tanımlamışım hızlı alışveriş profili napmak lazım

Silip yeniden tanımlayın önceki kampanyalarında denedim çek gelmişti.

Alıntıları Göster
    quote:

Silip yeniden tanımlayın önceki kampanyalarında denedim çek gelmişti.

Yaptım oldu teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meffum -- 2 Haziran 2015; 13:41:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamurun

quote:

Orijinalden alıntı: zalım23

Alışveriş yapan arkadaşlar hediye çeki bölümünü kontrol edebilir mi?
    Çek hemen tanimlanip aktif edilmeyimi bekliyor acaba..?

Alışverişi yaptım, hızlı alışveriş profilini oluşturdum ama aktif olacak çeklerim bölümünde gözükmüyor.

fark ettin mi bilmiyorum, Alışveriş yaptıktan sonra tektık a kartını kaydediyorsun, SONRAKİ alışverişini tektıkla yaparsan 25 tl alıyorsun.
  • Hocam sizin dediğiniz ile benim anladığım farklı, bu açıklamadan ben sizin dediğiniz sekilde olduğunu çıkaramadım,

Açıklama : Bu kampanya, 1 Haziran - 30 Haziran 2015 tarihleri arasında hepsiburada.com’da Visa kredi kartlarıyla yapılması ve alışveriş sonrasında Visa kredi kartlarının Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi durumunda geçerlidir.

şimdi ben kaydettim kaydettiğim haliyle kayıttan bir alışveriş daha mı yapmam lazım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 2 Haziran 2015; 14:00:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamurun

quote:

Orijinalden alıntı: zalım23

Alışveriş yapan arkadaşlar hediye çeki bölümünü kontrol edebilir mi?
    Çek hemen tanimlanip aktif edilmeyimi bekliyor acaba..?

Alışverişi yaptım, hızlı alışveriş profilini oluşturdum ama aktif olacak çeklerim bölümünde gözükmüyor.

15 Temmuzda Tanımlanacaktır diyor... Sanırım tanımlanmadan görünmüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 2 Haziran 2015; 14:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Hocam sizin dediğiniz ile benim anladığım farklı, bu açıklamadan ben sizin dediğiniz sekilde olduğunu çıkaramadım,

Açıklama : Bu kampanya, 1 Haziran - 30 Haziran 2015 tarihleri arasında hepsiburada.com’da Visa kredi kartlarıyla yapılması ve alışveriş sonrasında Visa kredi kartlarının Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi durumunda geçerlidir.

şimdi ben kaydettim kaydettiğim haliyle kayıttan bir alışveriş daha mı yapmam lazım??

Valla hocam ben oyle anladim. Sitedeki aciklamanin basligini okursak, ilk alisveris yapiyorsun, odeme yaptigin karti hizli aliveris bolumune ekleyip daha sonraki yaptigin alisverisi kaydettigin karttan yaparsan veriyor.

• Dostlar cepteteb sanal kredi karti olusturursaniz visa kart olarak olusturuyor. Kampayadan yararlanmak icin uygun...
  • Garanti Bonus Master Kart'ı Sanal Kart ayarlasak Visa olur mu acaba ? Deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

enpara oluyor mu?

Halkbank ve Bank Asya bankalarına ait Visa sanal kartlar ve bu bankalara ait kredi kartları Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilememektedir ve bu kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ayrıca Visa banka kartları da hızlı alışveriş profiline kaydedilemediğinden kampanyaya dahil değildir.

bende bir enpara bir ziraat var ikiside banka kartı o yüzden yokum bu kampanyada

• Arkadaşlar bende akbank axess ve garanti bonus var ve ikiside maalesef mastercard
    ikisininde sanalını çıkartsam visa olurmu sizce?.Deneyen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim...
  • Bugün hepsiburada hesabımı çalıp alışveriş yapmışlar arkadaşlar bilginiz olsun. Dikkat edin
  • bonus mastercard'sa mastercard olarak çıkıyor denedim :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

bonus mastercard'sa mastercard olarak çıkıyor denedim :((

çok tesekkür ederim.sayenizde sanalkart çıkartmakla uğraşmayacağım..
    görünen o ki bu kampanyadan yararlanamıycaz..
  • skynetworking S kullanıcısına yanıt
    cepteteb kredi kartın varsa o mastercard bile olsa visa card olarak çıkıyor onu kullanabilirsin...
  • maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    evet yukarda okumuştum ama maalesef teb kk yok.Enpara var ama oda kampanya dışı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Bugün hepsiburada hesabımı çalıp alışveriş yapmışlar arkadaşlar bilginiz olsun. Dikkat edin

Yok öyle bir dünya sms geliyor alışverişten evel sallıyor musunuz napıyorsunuz anlamıyorum ki?
  • Katıldık bakalım yine
  • kart finans hesap kartım var arkadaslar olurmu kartım bende degıl ona gore gidip işlem yapcam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Bugün hepsiburada hesabımı çalıp alışveriş yapmışlar arkadaşlar bilginiz olsun. Dikkat edin

Yok öyle bir dünya sms geliyor alışverişten evel sallıyor musunuz napıyorsunuz anlamıyorum ki?

Ben de bu kampanyanın birinde kartımı kaydetmiştim, sonra kayıtlı iken alım yapayım dedim, ama sms gelmeden direk karttan parayı çekti, bilgin olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.