Şimdi Ara

Witcher 3 Ultra Detay Farkları ve Nvidia Gameworks teknolojisi özel video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dönemde piyasaya sürülen oyunlar içinde belki de en güzel görünen oyun olan Witcher 3'ün dev evreninde Ultra Detay Grafik kalitesinde neler değişiyor bunlar gözlemliyor ve Nvidia'nın Gameworks teknolojisinin oyuna kattıklarını inceliyoruz.

• yine testtir mesajını bekliyordum . Ciddi ciddi video çıktı :D

• Bu video bit aralığı nedir?

Tam olarak anlaşılmıyor grafik keskinlik derinliği..

• MAC'ten selamlar,

entegre grafik kartımla zevkle izledik, sık sık ekran kartıma "Baak bak, komşunun kartı neler yapıyor" demekten kendimi alıkoyamadım :)

Kolay gelsin.

• gta 5 in suyu çıkmıştı bol bol ekran kartıyla deneyip hangi ayar fpsye ne kadar etki etti diye detaylı videolar hazırlandı, witcher 3 için de grafik ayarlarının detaylı incelemesi yapılabilir bence. şunu kapattık şu kadar etkiledi bunu kapatmadık fazla etkilemiyor vs diye referans olur ayarlarda zorlananlara

• Amd hadi amd çıkar şu 3xx serisini hadi amd 3gb kart alıp iki sene sonra çöpe atmak istemiyorum hadi amd :d çıkar şu 8lik kartları hadi amd :D

• gtx 970 full ayar oynuyorum 2560x1440 dsr ile hair works kapatılırsa 20 fp artış oluyor performans sömürüyor heralde beni pek cezbetmedi bu kıl 20 fps düşürecek kadar .

• Oyun güzel ama oyun hataları çıldırtıyor

• saç değilde ışık olayı süper amd kartlar destekliyormu bunu?
  • Bence Hairworks açmaya değmez dikkat edilmediğinde fark edilmiyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aluminumfalcon -- 31 Mayıs 2015; 14:10:54 >
  • tamamda bu grafikleri destekleyen amd tknolojileride var :) ama nvidia zaten bu oyunu ekran kartlarinin yaninda beles verdi zaten ust seviye ekran kartlarin bildin fiyati iteliyor oyunun fiyati neki kaktirdiklarinin yaninda birazda yapimciya para verdinmi amd teknolojisini kullanamasin olay bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 31 Mayıs 2015; 15:47:38 >
  • Acaba PS4 te hangi ayarlarda oynanıyor oyun,merak ettim..

• Nvidia kartın varsa, başyapıtlarda kafan rahat. 280X ile nasıl oynarsın bu oyunu GTX770 ile nasıl ? hemde 770 daha önce çıkmasına rağmen. Full ultra bir iki ayar high ' de akıyorum + nvidia' nın özel driverları + özel efektleri cabası. Gene GTA V full very high + efektlerin hepsi sonda. Birtek MSAA 2X.

Amd ha düzeldi ha düzelecek diye bekleyenlerin ömrü çürüdü. Nvidia gene pişman etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Mayıs 2015; 20:47:55 >

• Roach'la havada sürüp inerken düşüp ölen benden başkası da var mı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kojiro -- 31 Mayıs 2015; 22:55:37 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Fanboyluktan öldün beee :) Battlefield 4 te ben mantle ile oynarken ağlıyordunuz nvidia fanboyları nvidia sana ne verio merak ettim son yayınlanan amd driver ile cok rahat bütün efektleri cok rahat görüyorum r290x :) üstelik sizin gibi kazıklanmadan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankabaoglu

Fanboyluktan öldün beee :) Battlefield 4 te ben mantle ile oynarken ağlıyordunuz nvidia fanboyları nvidia sana ne verio merak ettim son yayınlanan amd driver ile cok rahat bütün efektleri cok rahat görüyorum r290x :) üstelik sizin gibi kazıklanmadan :)

Mantle destekleyen bir tane oyun var zaten onu da yazmışsın. Al bütün gün bf4 oyna o zaman ne de olsa siğer oyunlarda patates oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Mantle destekleyen bir tane oyun var zaten onu da yazmışsın. Al bütün gün bf4 oyna o zaman ne de olsa siğer oyunlarda patates oluyor

Kör cahil zır cahilsin anlamıyorsun bari konuşma al bak bakıyım bir oyun muymus ezik bidaha konuşmazsın

http://www.amd.com/tr-tr/innovations/software-technologies/mantle#oyunlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Kör cahil zır cahilsin anlamıyorsun bari konuşma al bak bakıyım bir oyun muymus ezik bidaha konuşmazsın

http://www.amd.com/tr-tr/innovations/software-technologies/mantle#oyunlar

Puhahahahaha

Doğru pardon bir de Plants and Zombies varmış.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Evet şu an mıçtın sıvazlıyon hahahah

• Ana kahramanın popo kılları hulog diye bagirmiyorsa bu oyun coptur.

Neyleyeyim öyle gameworks teknolojisini.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.