Şimdi Ara

Telefon kasiyor yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonun markasisamsung galaxy duos telefonum cok yavas chrome giriyorun ve ciddi kasma ve donma yapiyor facebook ve diger programlardada kasiyor telefonu sfirladim yine yapiyor ne yapmam gerek virus tarama yapiyorum bisi bulmuyor yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• furkancol F kullanıcısına yanıt
    samsungsa normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkancol

Arkadaslar telefonun markasisamsung galaxy duos telefonum cok yavas chrome giriyorun ve ciddi kasma ve donma yapiyor facebook ve diger programlardada kasiyor telefonu sfirladim yine yapiyor ne yapmam gerek virus tarama yapiyorum bisi bulmuyor yardim

Aramıza hoş geldin dostum... :) Alt ve orta segment android telefonlarda normal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkancol

Arkadaslar telefonun markasisamsung galaxy duos telefonum cok yavas chrome giriyorun ve ciddi kasma ve donma yapiyor facebook ve diger programlardada kasiyor telefonu sfirladim yine yapiyor ne yapmam gerek virus tarama yapiyorum bisi bulmuyor yardim

Alt seviye android yerine lumia modellerine yönelmen daha mantıklı olacaktır.Ya üst seviye android al yada telefonunu satıp ucuz bir lumia al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock rom yüklemeyi deneyin. Bazen resette silinmeyen çöplükler oluşabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.