Şimdi Ara

Kaybetme korkusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bir kızdan hoşlanıyorum kızla whats app dan konuşuyoruz ve aynı sınıftayız kızla aram bu yıl iyi oldu muhabbet ediyoruz ama şuana kadar hep dozundaydı muhabbetler hiçbirzaman erkek arkadaş aşk meseleleri falan konuşmadık mesaj atmadığımda darılıyor niye mesaj atmadın diye. Arkaddaşlar bu kız beni samimi dost olarakda görmüş olabilir buyüzden bu ana kadar söyleyemedim ama artık dayanamıyorum sevdiğimi söyleyeceğim kabul etmezsse artık onu tamamen kaybedeceğim kafam darma dağın bana bi akıl verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevdigini söyle de reddi ye...bu işelr böyle olmaz,önce aranızı ilişki moduna getireceksin...kıza yavaştan iltifatlar,ignemeli laflar söyleyeceksin...nabız ölçeceksin yani..sonra dıaşrı davet edeceksin,beraber zaman geçireceksin..ha bunları yapamam diyorsan,gidipte boşuna söyleme bence...bunları yapıncada kesin olacak diye bişey yok ama ena zından kabul etme ihtimali artar.
  • Cidden merak ediyorum neden bu kadar önemsiyorsun? O kız senin için neden bu kadar önemli ki buraya konu bile açmışsın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

Sevdigini söyle de reddi ye...bu işelr böyle olmaz,önce aranızı ilişki moduna getireceksin...kıza yavaştan iltifatlar,ignemeli laflar söyleyeceksin...nabız ölçeceksin yani..sonra dıaşrı davet edeceksin,beraber zaman geçireceksin..ha bunları yapamam diyorsan,gidipte boşuna söyleme bence...bunları yapıncada kesin olacak diye bişey yok ama ena zından kabul etme ihtimali artar.

hocam dediklerini yaparım çekinmiyorum kızdan ama biraz beceriksizim yardıma ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: chtsydn

Cidden merak ediyorum neden bu kadar önemsiyorsun? O kız senin için neden bu kadar önemli ki buraya konu bile açmışsın?

Aşk dostum yaşamayan bilemez heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TabloPikasso

quote:

Cidden merak ediyorum neden bu kadar önemsiyorsun? O kız senin için neden bu kadar önemli ki buraya konu bile açmışsın?

Bizimde tecrübelerimiz var herhalde.

Ama konu sahibinin bu soruya vereceği cevabı cidden çok merak ediyorum, daha doğrusu verecek bir cevabı olup olmadığını merak ediyorum.
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    " biraz beceriksizim yardıma ihtiyacım var" adam vermiş cevabını işte
  • TabloPikasso kullanıcısına yanıt
    Benim sorum farklıydı ilk mesajıma bakarsan göreceksin. O cevabı bana yazmadı yani.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TabloPikasso

quote:

Bizimde tecrübelerimiz var herhalde.

Ama konu sahibinin bu soruya vereceği cevabı cidden çok merak ediyorum, daha doğrusu verecek bir cevabı olup olmadığını merak ediyorum.

fazla merak iyi değildir, biri arkandan gelir bir anda hiçbir şey hatırlamassın uyandığında bir bakmışsın çıplaksın ellerin bağlı arkadan bir acı hissettin gerisini anlatmaya gerek yok sanırım

• Komik değilsin evladım.

• quote:

Komik değilsin evladım.

Peki

• Arkadaş kal

• seviyorum niye dost kalayım

• jack10 kullanıcısına yanıt
    O zaman arkadaşlığınıda kaybedebilirsin.

• hocam bende ondan korkuyorum ama dayanamıyorumda napacağımı şaşırdım şimdi söylersem komple kaybedeceğim belkide daha hiç konuşamayacağım

• jack10 kullanıcısına yanıt
    Zamanla olur. Şu an normal arkadaşlığına devam et bence

• şuana kadar yaklaştığım gb mi yaklaşmalıyım yoksa farklı tarzda mı

• banada oluyor bazen bazı arkkadaslarımla aram bu yüzden acılmıstır engel olamıyorsun bazen en iyisi yukarıda arkadas anlatmıs nabız yoklayıp duruma göre hareket etmek
  • Dayanamıyorum sonucunu artık çekeceğim bugün söyleyeceğim.Bana dua edin beyler

• saat 11 gb yollayacağım şuan pek ortam müsait değil gece hislerimi dökeceğim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.