Şimdi Ara

Ford Fiesta 1,25 ( YARDIM )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ford Fiesta 1.25 2010 ve üzeri almayı düşünüyorum. Ancak arabayı fazla tanımıyorum. Bana bu arabanın iyi özelliklerini ya da tam tersi bildiğiniz kötü özelliklerini arabaya sahip olanlar ya da bilenler anlatabilir mi?

• 2013 1.25 benzinli fiesta sahibiyim makyajlı kasa.araç yokuşta bayırdı sıkıntı cıkarmıyor doğru hızla girdikten sonra.ama kalkışlarda olsun devrini aldığında olsun siz dip gaz yapsanızda araba pek tepki vermiyor.adım hıdır elimden gelen budur diyor yani araç :)en son 165 km hız yapmıştım dahada hızlanacağını düşünmüyorum zaten deneme amaçlı yapmıştım şehir dışı yolda.ama hiçbir şekilde çekmeme gibi bi durumu yok motorun.zaten bu denli bi aracıda performans beklentisiyle alacağınızı düşünmüyorum.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trend X olsun en azından. Trend'e ek olarak, sis farları, alaşım jant ve hız sabitleyici var.
    Trend ise bomboş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endoplazmik bir kulum

2013 1.25 benzinli fiesta sahibiyim makyajlı kasa.araç yokuşta bayırdı sıkıntı cıkarmıyor doğru hızla girdikten sonra.ama kalkışlarda olsun devrini aldığında olsun siz dip gaz yapsanızda araba pek tepki vermiyor.adım hıdır elimden gelen budur diyor yani araç :)en son 165 km hız yapmıştım dahada hızlanacağını düşünmüyorum zaten deneme amaçlı yapmıştım şehir dışı yolda.ama hiçbir şekilde çekmeme gibi bi durumu yok motorun.zaten bu denli bi aracıda performans beklentisiyle alacağınızı düşünmüyorum.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir

hocam çok teşekkür ederim yardımınız için açıklamanız için benim düşüncem aldığımda araç ya lpg olacak ya da ben taktırmaya niyetim var ancak şu var ki lpg takılı olduğunda bu durumları nasıl etkiler bu soruma da yorum yaparsanız sevinirim..

• powermoon kullanıcısına yanıt
    peki 2011 veya 2012 modelinde 50000 km kadar ne kadar fiyatları bilginiz var mı ? Trend ve Trend X in ?
  • srogs kullanıcısına yanıt
    Şuanda temizleri 30-32Bin civarında dolaşıyor sanırım.

edit: Bu arada Trend X yazmışım pardon, o zaman o paket My Fiesta adıyla satılıyordu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hocam bu konuda bir önerin var mı?
  • hocam çok teşekkür ederim yardımınız için açıklamanız için benim düşüncem aldığımda araç ya lpg olacak ya da ben taktırmaya niyetim var ancak şu var ki lpg takılı olduğunda bu durumları nasıl etkiler bu soruma da yorum yaparsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srogs -- 30 Mayıs 2015; 20:14:03 >
    lpg lisini hic kullanmadım.o konuda net bir sey söyleyemem.şehir dışı uzun yolda araç 17-20 krş gibi bir şey yakıyordu,şehir içindede ben biraz agresif kullandığım için yüksek devirde 40 krş rahat yakıyor antalyanın trafiğine göre düşünürsek.belki bu veriler size yardımcı olabilir.tabi 2010-2012 modellerdede aynı motormu değilmi bi iyileştirme varmı bilmiyorum.aynı motor olduğunu varsayarak söylüyorum
    2012 Fiesta 1.25 trend aracımı satıyorum hocam ilgilenirseniz görüşebiliriz.
  • wwide1543 kullanıcısına yanıt
    almaya niyetim var ama şu an daha piyasa araştırması yapıyorum. özellikleri nelerdir acaba ve fiyatı?
  • Arkadaşlar bu arada araç kaç valf bilgisi olan yazabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srogs

Arkadaşlar bu arada araç kaç valf bilgisi olan yazabilir mi ?

8
  • Merhaba bu araç 30-35 civarı fiyatlara satılıyor bunun yerine gine B sınıfı dizel araç alabilirsiniz hem kalkışta yada gidişinde her hangi gitmemezlik hissetmezsiniz hemde yakıtı fazla düşünmezsiniz...
  • 2011 modeline sahibim. Cok da memnunum. Ben benzinli kullaniyorum, lpg taktirmayi da dusunmuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.