Şimdi Ara

Californication hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi nasıl bir dizidir bu, hah şimdi bunu buraya yazdım dizide anca sex var diyenler olcak ama cidden dizi çok farklı.
    5.sezonu bitirdim şimdiden müthiş bir üzüntü var içimde 2 sezon kaldı diziyi bitirmeme diye. David Duchovny müthiş bir uyum içinde oynuyor Hank Moody karakterini.
    Her bölüm bir f*cked up olayı oluyor. Tamam sex sahneler oldukça abartılı ama yani dizinin önüne geçmiyor başka dizilerde önüne geçiyor böyle sex sahneleri.
    Hele müzikleri, belki de en iyi müzik seçimleri yapılmış dizidir. Her bölümün her anına en uygun müzik çalıyor nerdeyse. Ben uzun süredir rap dinleyen bir insanım bana rock'ı sevdirdi bu dizinin müzikleri.
    Yani herkesin bi zevki olur ama Californication bence çok başka bir dizi, müthiş bir hikaye. Olgunlaşamamış iyi bir adamın sevgilisine ve kızına olan sevgisi müthiş anlatılıyor. Hank Moody tam bir Bukowski havasında. İzlemeyen herkese şiddetle tavsiye ederim, izleyenlerin de yorumunu merak ediyorum. Bu dizi sadece bende mi böyle bi etki bıraktı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skbMoony -- 30 Mayıs 2015; 17:08:45 >

• UP
  • Hank Moody efsanedir. İyi hatırlattın hocam yazın bi daha bitireyim
  • Dizi sonlara doğru akmıyordu 1 gunde 1 sezon bitirmiştim onu hatırlıyorum ama
  • Son sezon harici benim için efsanedir. En iyi müzik seçimi demişsin, rock müziği sevdiren diğer bir dizi de SoA'dır. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

Son sezon harici benim için efsanedir. En iyi müzik seçimi demişsin, rock müziği sevdiren diğer bir dizi de SoA'dır. Tavsiye ederim.

Müzikleri olarak öyle diyolar da ben konusuna baktım pek ilgimi çekmedi SoA ama bakalım ilerde izleriz belki.

@darklord1905 Aynen öyle bro, bir günde bir sezon çok rahat bitiririm çerez gibi gidiyor ama kıyamıyorum işte beklete beklete izliyorum.
  • Yalnız değilsin kardesim bu alemde. kısa bi not yazayım. Hank moddy nin evlenme teklifini reddediği bi sahne vardı resmen icime oturdu o sahne 2 gün kendime gelemedim :)
  • Son sezonu hariç çok sevdiğim bir dizidir.
  • Niye hatırlattın ki şimdi üşüyoruz reiz
  • Bende severdim güzel diziydi. Şimdi onun yarattığı bir boşluk var, başka dizilere başladım ama onun yerini tutmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.