Şimdi Ara

Galaxy A5 modeli için Lollipop güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy A5 modeli için Lollipop güncellemesi başladı 

Kısa bir süre önce Galaxy A7 modeli için Lollipop güncellemesinin başladığını bu bağlantıda sizlerle paylaşmıştık. Aradan geçen sürenin ardından bu kez müjdeli haber Galaxy A5 modeli için geldi. Daha önce A5 ve A7 için güncellemenin Haziran ayında yayınlanacağını belirten şirket iki model içinde güncellemeyi başlatarak sözünü tutmuş oldu.

İlk olarak Polonya'da başlayan güncellemenin kısa bir süre içinde global anlamda indirilmeye hazır olması bekleniyor. Güncelleme sonrasında cihaz Android 5.0.2 sürümüne kavuşurken Lollipop ile birlikte gelen Materyal tasarım anlayışı, kilit ekranında bildirim görüntüleme, yeni bildirim ekranı gibi yenilikler de cihaza ekleniyor.

Bunun dışında güncelleme Galaxy A7 modelinde de olduğu gibi performans, kararlılık ve batarya ömründe iyileştirmeler vadediyor. 911 MB boyutundaki güncelleme Kies ve OTA üzerinden yüklenebilirken meraklı kullanıcılar Odin yazılımı ile yeni yazılımı kurarak Android 5.0.2 sürüme geçebilirler. Galaxy A5 modeli için yeni yazılıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz, ancak bu kurulumun kişinin sorumluluğunda olduğunu ve cihazınızı garanti dışı bırakabileceğini hatırlatalım.

• E5 kim ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne modellere verdi Note 3'e vermedi yazıklar olsun Samsung.
    Sırf bu güncelleme yüzünden Lg veya Htc alıcam bir dahakine.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyru

Ne modellere verdi Note 3e vermedi yazıklar olsun Samsung.Sırf bu güncelleme yüzünden Lg veya Htc alıcam bir dahakine.

HTC mi? Hocam HTC olsa Note 3 e güncellemeyi hiç vermezdi. Ama farkeden bir şey yok Samsung'ta söz verdi hala ortada bir şey yok. Trinidat Tobago bile güncelleme aldı. Sizinle aynı sebepten ben evime Samsung ürünleri sokmayacağım. Bundan sonra Sony veya LG.

• Güzel telefon. 5.0 da almış oh mis 😎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 2 yede hala vermedi..

• quote:

Ne modellere verdi Note 3'e vermedi yazıklar olsun Samsung.

Verdi zeki arkadaşım ama türkiye için yayınlanmadı odinden kurabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıl önce aldığım galaxy mini sağlam.
    Fakat bugün Samsung marka iğne olsa almam.
    Ara modellerin bile pahalı güncelliği 0.
    Bazı üst modellere değinmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Note 2 yede hala vermedi..

Bir note 2 sahibi olarak maalesef cihazın alacağı güncelleme iptal edildi. Cihazımız Android 5.0 sürümünü alamayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

4 yıl önce aldığım galaxy mini sağlam.
    Fakat bugün Samsung marka iğne olsa almam.
    Ara modellerin bile pahalı güncelliği 0.
    Bazı üst modellere değinmeye gerek yok.

Konu ile çok alakasız bir yorum olmakla beraber bu telefon hakkında bilgin var da mı yorum yaptın merak ettim?
  • Note 3 (N9005) e hala 5.0 yok google, android M tanitti. Bu sene guzel bi nexus cikarirlarsa nexus alip bu guncelleme iskencesine bir son verecegim. Boyle bir sacmalik olamaz ya..

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa000xxx

quote:

Ne modellere verdi Note 3'e vermedi yazıklar olsun Samsung.

Verdi zeki arkadaşım ama türkiye için yayınlanmadı odinden kurabilirsiniz

Çok zeki arkadaşım bunu bizde biliyoruz resmi room bekliyorum bana Polonya,Rusya roomlarından bahsetme böle de saçma sapan cevaplar verme .
  • 5.0.1 ile 5.0.2 nin farkini bilen varmi?

• Telefon bende var zaten. Kullanıcı konusuna bakarsan o kullandığın model ile alakası olmayan gayet her anlamda olumlu olan bir cihaz. Senin kullandığın değil cihaz anlamında söylemiyorum s4 falan alakası olmayan bir cihaz. Ön yargıları da yıkmak gerekir.
  • diamondmonster kullanıcısına yanıt
    iptal edilmedi A serisinden sonra sıra note2 ye geliyor ama kitkattan daha iyi bir rom geleceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

5.0.1 ile 5.0.2 nin farkini bilen varmi?

5.0.2 daha stabil ve ram tüketimi konusunda iyileştirilmiş bir sürüm diye biliyorum.
    en stabil sürüm ise 5.1.1 keşke biraz daha bekleyip. 5.1.1 verselerdi.

• quote:

Ne modellere verdi Note 3e vermedi yazıklar olsun Samsung.Sırf bu güncelleme yüzünden Lg veya Htc alıcam bir dahakine.

Yerden göğe kadar haklısın dostum. note 3 kullanıcılarına büyük yanlış yapıldı.

• Tüm firmalar için Türkiye hala 3.dünya ülkesi.
    Güncelleme önemi kişiye göre değişir.
    Şahsen stabil ise güncelleme 1 sene beklemek istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

iptal edilmedi A serisinden sonra sıra note2 ye geliyor ama kitkattan daha iyi bir rom geleceğini sanmıyorum

Samsung türkiye'nin yaptığı açıklamaya göre verilemeyecek denildi ama umarım siz haklı çıkarsınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: diamondmonster

quote:

Orijinalden alıntı: lido

Samsung türkiye'nin yaptığı açıklamaya göre verilemeyecek denildi ama umarım siz haklı çıkarsınız hocam.

Samsung TR verilemeyecek demedi sadece su an onunla ilgili bir bilgi yok dedi..

Zaten belirsiz olan hersey icin ayni cevabi veriyorlar..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.