Şimdi Ara

İnternette Kotaya Hayır! Türk Telekom'un Kelime Oyunları (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.941
Cevap
168
Favori
373.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emre Gulluce isimli binlerce kisinin emegini calan ergenin kampanyasi gibi biteceksw bununda sonu bosuna imzalamayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook a format attım 6 gb işletim sistemi yazılımını indirmesi gerekiyor . 3 mbps ile yaklasık 10 saat sürüyor . Malesef ayın 1 ine kadar bekledim . Bu gece format atacagım

• Akk asla kalkmayacak lütfen umutlanmayın bu konu hakkında gereken açıklama yapılmıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Emre Gulluce isimli binlerce kisinin emegini calan ergenin kampanyasi gibi biteceksw bununda sonu bosuna imzalamayalim.

O çocuğu bu forumdan banlatan bendim, ezik veletin tekiydi bir de gidip ayrı bir forum açıp orada takılıyorlardı.
  • Türk telekomun nisanda ekstra 25 gb kota ve 5mbit akn hızı önergesi verdiği bilgisinin kaynağı nedir arkadaşlar?Eğer böyle bir şey varsa liemizi çabuk tutmamız lazım.Gerçi çabuk tutsak bile BTKnın ne yapacağını az çok biliyoruz.Bu BTK bu önergeyi kabul ederse,artık BTKnın boşa kurulmuş bir kurum olduğunu görmüş oluruz.BTK=TTelekomun kamu şubesi.Umarım böyle bir şey olmaz.Olursa da bu konuya imzayla destek veren arkadaşlar aboneliklerini iptal ettirsinler.Bakalım o zaman ne yapacaklar...
  • İmzaladım tam destek

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Macbook a format attım 6 gb işletim sistemi yazılımını indirmesi gerekiyor . 3 mbps ile yaklasık 10 saat sürüyor . Malesef ayın 1 ine kadar bekledim . Bu gece format atacagım

Etkinlik monitöründen kontrol ediyorum sadece internette gezinme(youtube,twitter,gazete okuma vs) ile 15 gb veri çekmişim.

Bu da indirme değil bak yani herhangi bir dosya falan indirmiş değilim ama 4k video açıp izlediğin zaman doğal olarak öyle oluyor hadi 4k açma,1080p izle yine aynı hesap.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    1 Tb akkden sonra hız 10 mbit e düşüyor şaka gibi benim şuan kullandığım paketi adam hız düşünce kullanıyor.

• Wisrty kullanıcısına yanıt
    Su anda twitchden 720p bir yayin actigimda 1500 kusur kbps data yiyor. Saatligi 675 mb a falan denk geliyor. bunu 7 ile carpsan ayda 25 gun izlesen(hemen hemen her gun dedigin icin bu rakami verdim) 115 GB falan yapiyor. Hayatinda twitch disinda internetten hicbirsey yapmasan ayda 115 GB kota yemen gerekiyor. Ya verdigin rakamlar yanlis ya da soyledigin kadar yayin izlemiyorsun arkadasim. Soylediginin ucte biri kadar bile yayin izlesen en az 100 GB doldursun o kotayi.
  • Adil kullanım kotası nedir Allah aşkına ?

Ben adı üstünde sınırsız internet alıyorum sen buna akk koyarsan tam sınırsız internet olmuyor.

Bencede kaldırılsın şu saçmalık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 dakikalık videoyu açmak için 5 dakika bekliyorum utanmadan cristiano ronaldo getiriyorlar bu insanları salak mı sanıyorlar
     İnternette Kotaya Hayır! Türk Telekom'un Kelime Oyunları

• ronaldoya değil tüm türkiyeye hız lazim hala 3 mbit 5 mbitin hızını yapıyoruz güya 4.5gye geçtik hiç bi artısını göremedik
  • Şimdi ben Korsan kullanmayı bıraktım diyelim. Nasıl indireceğim. Yav Life İs Strange diye bir oyun buldum. Çok güzel ama inmiyor arkadaş. Onu indirsin bu sefer internet kullanamıyorsun. Yemişim böyle adil kullanımını

UP UP UP
  • Burada imza toplayarak, hizmet sağlayıcılara laf atarak ve diğer ülkelerle karşılaştırma yaparak sonuç elde etmek mümkün değil. Ekim ayında Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Eğer bir hareket başlatmak istiyorsak önceki cevaplarda arkadaşlar yazmış, her dönem başında aboneliğimizi topluca bitirmemiz gerekiyor.

Ciddi bir liste oluşturup atıyorum Haziran 2016 ayında sözleşmesi bitenler aynı anda aboneliğini iptal ettirir, Temmuz 2016 ayında yine aynı şekilde, Ağustos 2016 gibi gibi...

Eğer böyle bir hareket başlatılırsa domino etkisi gibi sadece Donanım Haber'den değil her topluluktan karşılık bulur.

Bu planlamayı yapabilecek olan varsa ben Ekim 2016 döneminde aboneliğimi bitirip sonuç alıncaya kadar internet hizmeti almamaya razıyım.

Umarım her haneden bir tepki oluşur ve sonuç alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Synch3

Burada imza toplayarak, hizmet sağlayıcılara laf atarak ve diğer ülkelerle karşılaştırma yaparak sonuç elde etmek mümkün değil. Ekim ayında Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Eğer bir hareket başlatmak istiyorsak önceki cevaplarda arkadaşlar yazmış, her dönem başında aboneliğimizi topluca bitirmemiz gerekiyor.

Ciddi bir liste oluşturup atıyorum Haziran 2016 ayında sözleşmesi bitenler aynı anda aboneliğini iptal ettirir, Temmuz 2016 ayında yine aynı şekilde, Ağustos 2016 gibi gibi...

Eğer böyle bir hareket başlatılırsa domino etkisi gibi sadece Donanım Haber'den değil her topluluktan karşılık bulur.

Bu planlamayı yapabilecek olan varsa ben Ekim 2016 döneminde aboneliğimi bitirip sonuç alıncaya kadar internet hizmeti almamaya razıyım.

İnsanlar web sitesine girip imza atmaya bile üşenirken Türkiye şartlarında bu ütopik bir yöntem malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Synch3

Burada imza toplayarak, hizmet sağlayıcılara laf atarak ve diğer ülkelerle karşılaştırma yaparak sonuç elde etmek mümkün değil. Ekim ayında Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor. Eğer bir hareket başlatmak istiyorsak önceki cevaplarda arkadaşlar yazmış, her dönem başında aboneliğimizi topluca bitirmemiz gerekiyor.

Turk insani kendini yoldurmaya okadar alismis ki bu dediginiz mantikli durumun gerceklesmesi pek mumkun degil gibi duruyor... Ama yapilabilse yaptirim gucu olurdu. Birlikten kuvvet dogar

• Bu altyapı yetmiyor diyenlere biraz da anlamak güç, ayın ilk 15 günü millet hayvan gibi indirme yaparken altyapı nasıl dayanıyor?
  • almanyayı örnek vermeyin arkadaşlar, adamlar internette avrupanın somalisi. Altyapı çok geride fiyatlar yüksek. Tabi bu konuda planları hazır ciddi yatırıma başlıyorlarhttp://m.dw.com/tr/almanyanın-dijital-taarruzu/a-19117247

Akk konusunun siyasi bir tarafı da yok o yüzden lütfen boşuna akk yada telekomu destekleyen mesajlar atmayın. Bu mesele Türk milleti ile bir ticari firma arasında..

• Her ilde 400-500kişi toplanıp eylem yapsak ve habere cıksak ülkenin dört yanında bu tarz isyanlar olsa mecbur ne istersek yapacaklar ama bunları yapacak sağlam adam lazım

• beyler bildiğim kadarı ile tt yi araplra satmışlar,arapları kim sevip kollar?anladınız siz
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.