Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
41
Favori
60.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha soruldumu bilmiyorum ama arkadaşlar , teb total kart çıkartsak oluyormu acaba ? yada çıkartabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

gençler yoldaşlar romalılar
    müşteri hizmetleri arayınca
    size soracak

AYLIK GELİRİNİZ NE KADAR DİYE

CEVABINIZ KESİNLİKLE 12,500 TL FALAN DİYİN DÜŞÜK SÖYLEMEYİN. O ZAMAN SİZE TÜM KARTLAR ÇIKAR.
    tecrübe ile sabittir
    hem kredi limitiniz tüm bankalar için artar hemde rahat edersiniz.

Hee sonra o 12500 tele geliri belgelemen istenmeyecek senden dimi? Vay beee bu daha önce niye bizim aklımıza gelmedi ki? Kutlarım seni dostum, harika bir buluş
  • quote:

size soracak

CEVABINIZ KESİNLİKLE 12,500 TL FALAN DİYİN DÜŞÜK SÖYLEMEYİN. O ZAMAN SİZE TÜM KARTLAR ÇIKAR.
    tecrübe ile sabittir

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

quote:

size soracak

tecrübe ile sabittir

Hee sonra o 12500 tele geliri belgelemen istenmeyecek senden dimi? Vay beee bu daha önce niye bizim aklımıza gelmedi ki? Kutlarım seni dostum, harika bir buluş

Arkadaşlar müşteri hizmetlerinin aradığı banka numarasından sözlü olarak yapılan beyan da geçerli. O yasa çıktı çıkalı vrrdiğim sözlü beyanlar için şubeye gelip gelir dekontlarınızı getirin diyen banka olmadı. Akbank. Yapı Kredi. Garanti. Halk Bankası. Finans Bank. Vakıf bank. Son olarak Teb .
    onlar için amaç kart ve hesap çıkartmak

• quote:

quote:

size soracak

tecrübe ile sabittir

dalga geçmişsin ama öyle, yapıkredi adios için aradıklarında maaşı 5 bin demiştim, o zamanlar bırak 5bini, işten bile ayrılmıştım , çalışmıyordum, 10bin limitli adios çıkmıştı zeka farkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoliTheGreat

Evet hocam bende bu şekilde iade aldım . Sadece teb bonus kartım vardı , internet şubesine girip vadesiz hesap açma kısmından cepteteb hesabı oluşturun , sonrasında mobil uygulamasına girip sanal kart oluşturduğunuz zaman direkt olarak bu şekilde cepteteb sanal kart üretiyor .

oyle yaptım web üzerinden alıyoruz degilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

size soracak

tecrübe ile sabittir

dalga geçmişsin ama öyle, yapıkredi adios için aradıklarında maaşı 5 bin demiştim, o zamanlar bırak 5bini, işten bile ayrılmıştım , çalışmıyordum, 10bin limitli adios çıkmıştı zeka farkı

• aerobilet, tripista gibi sitelerden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değil herhalde. Buralardan bilet alıp iade alan oldu mu?
  • teşekkür ederim ama bu benim sorumun cevabı olmamış sanki. ben bugun 200 liraya bilet alıcam, birkaç gün sonra 100 lira iadesi de yansıdı diyelim hesaba. 5 temmuz da filan tekrar 200 liralık bilet alsam iade yatar mı? yoksa hesap kesim tarihinden sonra mı almam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Bende de oldu sıkıntı yok. Örneğin; 50 TL lık bilet aldım ayın 19 unda. Ayın 20 side hesap kesim tarihi olsun. Sonra hesap ekstresinde 50 TL borç görünür ancak 2 gün sonra zaten indirim sağlanıyor. Yani anlayacağınız, sonraki hesap döneminde -25 TL ekstre görünecek. ( Bunlar bende oldu, sıkıntı yok.)

Ayrıca belirtmek isterim ki EGO da geçiyor

yani hcm bir ekstre döneminde değilde içinde bulunduğumuz ayda toplam 100 tl iade hakkımız var doğrumu anladım? bu ay hakkımı kullandım ekstre dönemi bakmadan 1 temmuzda yeni hakkımı kullanabilir duruma mı gelecem ?
  • Bu ay içinde 250 liraya THY bileti aldım ve iptal ettim. Şimdi bilet alsam iade gelir mi beyler ?

Hakkım iptal olmadı değil mi ?

• Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    hakkınız iptal oldu hocam daha doğrusu THY'den bilet aldığınızda gelen iade bileti iptal ettiğinizde geri alınamadığı için kotanızı doldurmuş durumdasınız.
  • ben taksitlendirme yaptım. sıkıntı olmaz heralde. -20 tl ödeme gözüküyor dönem içi işlemler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

hakkınız iptal oldu hocam daha doğrusu THY'den bilet aldığınızda gelen iade bileti iptal ettiğinizde geri alınamadığı için kotanızı doldurmuş durumdasınız.

ama bileti 1 gün sonra iptal ettim yani iadesi kartıma daha yansımamıştı.
  • merhaba. 200 tl ve üzerine yardımcı olurum. (%25)
  • Thy ve metronun internet sitesinden aldığım biletin iadesi kart limitime artı olarak yansımış. Artık metronun internet sitesinden alınan biletler otomatik iade oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar iade almasam neden size aldım şeklinde yalan söyleyeyim bu konuda . Zaten aşağıda ki linke bakarsanız CEPTETEB sanal kartlar ve CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir yazıyor açık olarak .

http://www.cepteteb.com.tr/seyahat-indirimi
  • theistman kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim ay içerisinde 100 tl. Ekstre döneminde diye bir durum yok bildiğim. 1 ay içerisinde, o ay 100 tl diye düşünüyorum, hangi ekstreye gelirse gelsin.

• Arkadaşlar ucuzabilet.com enuygunbilet gibi uçak bileti satın alınabilen sitelerden yapılan alışverişlerde de iade alabiliyor muyuz

• cepteteb hesabımı yaşattıkları bu kredi kartı sıkıntısından sonra kapatmak istiyorum. Şartlarını okumadım ama belli bir süre açık tutma zorunluluğu gibi bir şey var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.