Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
41
Favori
60.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yavaş yavaş içine doğru çekiyor bizi teb, yakında fatura talimatı verene der, ondan sonra kredi çekene der, böyle uzar gider
  • cepte teb banka kartım var kredi kartı vermedi. şimdi ido dan bilet alıcam 124 tl tutuyor, kredi kartı olup iki taraflı kazanmak isteyen pm atabilir..
  • Her ay 100 tl. vermiyor mu? Kampanyanın bittiği günü neden bekleyeyim onu anlamadım?
  • bunu nasıl yorumlayacaksınız

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya  (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece)

• nyyankees kullanıcısına yanıt
    Bu olayın mantığı şu her ay 100 lira veriyor.

Diyelim 30 mayısta alışveriş yaptınız

haziran kotanızdan düşecek

kampanya ağustosta bitecek bu durumda bir ay kaybınız olacak

Ancak ağustos sonundaki harcamanız kampanya bittikten sonra yatacak (30 ağustosta yaparsanız )

eylülde iade alacaksınız bu da mayıstaki kaybnızı kapatacak diye biliyorum mh a sorun siz genede
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

Ancak ağustos sonundaki harcamanız kampanya bittikten sonra yatacak (30 ağustosta yaparsanız )

eylülde iade alacaksınız bu da mayıstaki kaybnızı kapatacak diye biliyorum mh a sorun siz genede

Aynen bir kayıp olmuyor.
    Para ne zaman dönecek diye düşünmeyin.
    Mayıs ayında kullanırsanız mayıs ayı hakkınız dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda109070

Mayıs 31de bile Yapsanız Mayıs kotasını etkiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidiş dönüş bileti alabilecek var mı kamil koç veya pamukkaleden ? ücreti eft yapılacaktır. bilet hakkını kullanmayacak olan ve karşılıksız vermek isteyen varsa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotografya -- 2 Haziran 2015; 9:12:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

bunu nasıl yorumlayacaksınız

Benim yorumum şu teb müşteri hizmetlerinin hiçbir şeyden haberi yok. Sorunlara hiçbir çözüm üretemiyorlar. Biz bildirelim diyorlar birşey olduğunda. Yarın aidatlar gelirse uğraş dur. Belli bir harcamanız varsa genelde bankalar iade ediyorlar ama kart kullanılmıyorsa işletebilirler.

• kk başvuru durumunu nereden öğrenebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartinida ogrenciyiz diye vermiyor bir turlu banka kartinida iptal ettiricem bunlardan bir cacık olmaz.

• kredi kartı hala ücretsiz mi peki?

• Teb Bonus kartımla yaptığım alışverişi kabul etmiyor. müşteri hizmetleri böyle dedi.
    Teb kredi kartı olacakmış. benim kart bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ismai1

Kredi kartinida ogrenciyiz diye vermiyor bir turlu banka kartinida iptal ettiricem bunlardan bir cacık olmaz.

Evet öğrenciyiz diye bana da vermediler normal banka ile görüşüp üniversiteli hesabı açtırıp cepteteb alabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıptır ya ulaşım kampanyası için banka kartı çıkartmıştım. Kampanya bitecekse hepten bitsin, ne demek k.kartları hala geçerli ?
    powerbank'de vermediler, böyle giderse iptal ettireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: android3

Teb Bonus kartımla yaptığım alışverişi kabul etmiyor. müşteri hizmetleri böyle dedi.

Hocam cepteteb kredi karti olmasi gerekiyor sanirim, bende de teb total bonus var olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bcf1234

quote:

Teb Bonus kartımla yaptığım alışverişi kabul etmiyor. müşteri hizmetleri böyle dedi.

Hocam cepteteb kredi karti olmasi gerekiyor sanirim, bende de teb total bonus var olmuyor

hangi kart o ve nasıl alıcaz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bcf1234

quote:

hangi kart o ve nasıl alıcaz :)

Cepteteb hesabindan basvurabilirsin

• Arkadaslar sanirim limit sinirlamaya takiliyorum ve son 2 seferdir yeni kredi karti alamadim baska bankalardan. Eger limit sinirina takiliyorsam bu adamlar bana 0 limitli kart basip gonderir mi acaba?

• maliyeti kurtarmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.