Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay şansıma 10 maç seri yaptım zaten rekor 10 du 11.maç arap denk geldi berabere kaldım 600 lük adamla benimkiler sarhoş çıkmış sanki maça ceza sahasına top bomboş ibra ya adamım ensesine çarpıyo yok böyle bişey daha ne saćmalıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Oo masallah hocam sanirim bende daha 40 45 top var 2 gundede acamam vubku yuvasa artirmam lazim 70 bende galiba zaten yuva icin 6 7 saat kasmam demek sıkilmam demek 6 7 saattede 7 8 top acsam heralde 35 40 kalicak bende bende 80 oiklerle 85 liklerlw caylak kastim soxlesmesinbitti satamiyorumda persembe acaba ne gelecek ara verirler diye tahmim ediyorum top acamayiz

• SS27 kullanıcısına yanıt
    Ankarada nerde hocam

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    dost kitap evinin karşısındaki japon oyuncak ordan hocama ps3 felanda aldık temiz hiç bi sıkıntı yok ordan yeri geldi toplu oyun aldım yeri geldi takas felan yaptım eski oyunları güvenilir yer tavsiye ederim hocam :D
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Ha biliyorum bizde pa3 almıştık zamanında baya ucuza oradan halada takır takır calısıyo arkadasımda

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Youtubeda bir fifa 16 videosuna denk geldim adamın rakibi bağlantıyı kopardı ve ekranda :karşı takımla bağlantınız kesildi, raporlar incelendikten sonra maç sonucuna karar verilecek gibisinden birşey yazdı, en azından ben o şekilde tercüme ettim, hatalı olabilirim ama sanırım onlar bu lag bağlantı koparma hile hurda meselesini çözmüşler. Onlardan da en çok momentum ve paraya dayalı oyun anlayışından bıkmış insanlar.

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    aynen hocam temiz yer saglam iş yapıyorlar satış konusunda hiç bir sıkıntı yok ankarada oyun almak istiyen olursa elden tavsiye ederim japon oyuncak'ı biraz reklamı gibi oldu ama fiyatları media market gibi yerlere göre çok uygun tabiki psn store da indirim olursa ordan aln :D daha ucuz oluyor
  • Sonunda yaya toure, en iyi temsilciden

• drdogan79 kullanıcısına yanıt
    castro diye bi yayıncı var fifacı team of season oyuncuları geldi bu fifaya adam baya bi para harcadı pack açımı için para olayı çok önde peste hiç degilse parasızda yapabiiliyorsun parasız dizdim şahsen artık her sene myclub tarzı olursa nasıl dizcegimi biliyorum momentuma gelince dün bu draft maçına girdi 3-1 öndeydi adam bir gol attı 3-2 oldu momentum nasıl baskın oldu adam ucu ucuna aldı kendide diyor zaten şu olayı düzeltseler diye
  • Adam lagla maçı çevirdi ya 6 şutla 4-3 yendi gelde sövme

• Az önce " black7771" isimli arkadasla maç yaptım forumdaysan sana iyi sövdüm 8-1 yendim ronaldoyu sakatlamaya oynadın ve tek yaptıgın agüeroya top şişirmek oldu, üstüne oyunculara hep kayarak müdahale ettin keyif aldın mı bilmiyorum ama podolskinin o golünden sonra baya bi güldüm sana :)

• drdogan79 kullanıcısına yanıt
    Aynen 15 e kadar fifa oynadım uzun süre onda böyle bağlantı koparma olayına hiç rastlamadım. İşe yarasaydı mutlaka yapan olurdu. Bağlantısı zayıflayıp kopanı mağlup sayacaklar altı üstü. Nasıl net kesilince kimin koptuğunu algılıyorsa onu da algılaması lazım.

• " Casanova055 " böyle efendi oyunculara ihtiyacı var konaminin iyi oyunlar dileyip baslamak güzel bisey yenilsede aslan gibi oynadı

• gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler hocam

• MY CLUB REZİLLİGİNDEN BİKTİYSANİZ BUYRUN !!!

16 takimli spor toto super lig takimlarinin oldugu cok keyifli fair play pes 16 ligimiz var ..

Ligimiz 75 oweral ve altiyla basladi iki sezon da bir ust oweral icin kura yapiyoruz... Suan 84 oweraldeyiz ... Takimlar dengeli suan 4-5 takim bosta ...

Sistem su sekilde isliyor ...
    Sizlere bosta olan bir takim verilecek. Bu takimi pes 16 nin duzenle kismindan onceden kurmus olacagin yama da ( yama spor toto super lig yamasi . Facebook sayfamizda mevcut ) bulunan takimina transfer yontemiyle olusturacaksin. Ardindan veri kaydi yapip maclarini dostluk lobisinden yapacaksin ..
    Skorlar puan tablosu transferler en guzel gol yarismasi transfer dedikodulari vs isleri siteden takip edeceksin ...

Inanilmaz keyif alacagin bir organizasyonumuz var ... Biz 4 senedir bu organizasyonu yapiyoruz ... Cok ta keyif aliyoruz ...

Maclarini saat 19:00 ile gece istedigin saate kadar yapabilirsin .. mac icin randevulesme goy goy muabbet icin waatsap grubunu kullaniyoruz...

Sizide aramizda gormek isteriz ... Iyi eglenceler ustadlar..

Not : platform ps 4

Waatsap mecburiyeti vardir ..

Saygilar ....

• Su oyunda morata gorunce karsi rakipten cinlerim tepeme cikiyor ya acayip sinir oluyorum formu dusukken 5 para etmez 60 lik oyuncudan farki olmayan morata resmen oyunda kiyak yapilmis gibi formu yukseksen en sacma sapan golleri bala belese her turlu atiyor tutuyorum gol attirmiyorum onla oynayan rakibi genelde yeniyorum ama sinir oluyorum herife ya resmen gerizekalinin teki nerde oyunu bilmeyen sigir var morata formu yuksekken koy ortayla gol atmaya calis oyunu bilmeyen topcusudur morata acik ve net konusuyorum noob topcusu

• Morata,level 5 olmadikca ronaldo+neymar noob topcusudur baska da bir sey degildir ayni sekilde dusuk level defansta kouyate de kendini inanilmaz pro sanan teknik deha sanan kisilerin topcusu onlari yenince de ayri bir haz aliyorum.Sinir ediyor bazi adamlar beni ya ozellikle morataya deli oluyorum elini ayagini kirasim geliyor kepcuk agizlinin ustelik gercekte severim kendisini

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Su oyunda morata gorunce karsi rakipten cinlerim tepeme cikiyor ya acayip sinir oluyorum formu dusukken 5 para etmez 60 lik oyuncudan farki olmayan morata resmen oyunda kiyak yapilmis gibi formu yukseksen en sacma sapan golleri bala belese her turlu atiyor tutuyorum gol attirmiyorum onla oynayan rakibi genelde yeniyorum ama sinir oluyorum herife ya resmen gerizekalinin teki nerde oyunu bilmeyen sigir var morata formu yuksekken koy ortayla gol atmaya calis oyunu bilmeyen topcusudur morata acik ve net konusuyorum noob topcusu

Wander mirc a.q ne olacak :))

• hay şansıma tükirim hava bozuk maça girmeye çekiniyorum arkadaş hay şansıma hava patladı patlıcak ankarada
  • gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    hocam normaldir kapak oyuncusu oluncada torpil geçilmiş bariz :D bi ara deli oldum adam her an her şekil atablyr
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.