Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soldan saga oturanlar ; danilo carvajal zabaleta rafinha j.gamez arbeloa nacho ..kovduklarım b.sagna ve bı ıkı cöp sagbek daha
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Aynen. 900 puandan 799 a dustum yahu. Az once bi mac yaptim tek kale oynadim 1-0 kaybettim. Sigara ice ice bi hal oldum anasini satayim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pontoreus01 P kullanıcısına yanıt
    Saydirma hocam ben gecen haftalarda birine baya bi saydirdim hesap gecici olarak askiya alindi 900e yakin puanim vardi acilir ama heralde 1 haftaya.diger hesabimdan basladim 40 mac sonunda 3 kez kaybettim sadece 700u gectim yine tabi dusuk puandan basladigim icin ona gore rakipler geliyordu kolayca yeniyordum simdi biraz daha saglam adamlarlar gelmeye basladi saglami onemli degil de 40lik oyunculari koyup lagger olanlar var igreniyorum onlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar MyClub da yeniyim bende FIFA nın momentumundan sıkılanşardanım. Myclubda Co op oynanabiliyor mu? Co op oynamak için tam sürüm mü alınmalı?

• CL ajanlarından sadece 15 tane kaldı, inşallah perşembeye kadar bitireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Bildigim kadariyla Konami sadece eslestirmeyi yapiyor gerisi kullanicilarin baglantisina kaliyor. Pek iyi oldugu soylenemez.

Sorun bundan kaynaklanıyor o zaman çünkü diğer online oyunlarda ufak bir kasma bile yok kişinin bağlantısına bırakılır mi hic sanki herkesin internet hızı aynı mis gibi kişiye göre değişiyor çok saçma bir uygulama diğer oyunları yapanlarda online oyun yapıyor onlarda hiç bir sorun yokken bu oyunda sorun var ve hicbirsey yapmiyor ne kadar duyarsız bir firma sanki zorla oyun yapıyorlar yıl 2016 olmuş artık online da oyunu güzel yapmak önemli sadece ofline icin kimse uzun süre oynamaz oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Arkadaşlar MyClub da yeniyim bende FIFA nın momentumundan sıkılanşardanım. Myclubda Co op oynanabiliyor mu? Co op oynamak için tam sürüm mü alınmalı?

Myclubda coop modu yok yani senle ben aynı takımda olup oynuyoruz öyle mi Thé division gibi fifa da fut var orda oluyor mu coop modu
    Brde ps4 de mi oynuyon

• Cleverboy85 burdan tum sulaleni.........

2-0 ondeyken baglanti kopardi serefsiz

Kardeşler yormayın kendinizi yazıktır, şu aptal oyunun bizi soktuğu hale bakın, eğlenmek için girdiğimiz platform bizi kanser edecek sonunda,kurtulun gitsin. Offline arkadaşlarınızla oynayın,13 yıldır değişik değişik online oyun oynadım pc olsun ps3 olsun, ps4 olsun onlineda ben bu kadar rezil oyun görmedim. Tam bir baş belası.

• drdogan79 kullanıcısına yanıt
    öylede hocam alıştık ne blm anlamadm gitti artık takmadan oynamaya çalışcam olmadı bırakcam zaten yenilmek sıkıntı degil serverlar kötü adamlarım saçmalıyor elimde olmadan ona deli oluyorum
  • tyrtk T kullanıcısına yanıt
    ya ben eski puana döndüm o degil benim adamlar sapıtıyor kafayı yiyorum arkadaş anlamdım gitti bugün klasman düştüm dedm bi maç yapim nasıl lag var ama adam rahat oynuyor söve söve bi hal oldum bu oyunda seneye zaten zor bu kadar oynarım üniversitem biticek yazın 2.üniye hazırlanırım seneye o ara ara vericem gibi
  • beyler bişi sorucam milletin netten kadrolara bakıyorum aynı oyunculara ve menajerlere sahibim aynı şekil yerleştiriyorum takım ruhu gene düşük napablrm
    Dostum o kadriyla en az 10 mac yapmam gerek takim ruhunun artmasi icin

• bu oyun istediğini kazandırıyor istediğini kaybettiriyor. kazandığım ve kaybettiğim maçlardan anladım.
  • tyrtk T kullanıcısına yanıt
    baya masraflı olucak o zaman en az 91 oluyor takım ruhu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Saydirma hocam ben gecen haftalarda birine baya bi saydirdim hesap gecici olarak askiya alindi 900e yakin puanim vardi acilir ama heralde 1 haftaya.diger hesabimdan basladim 40 mac sonunda 3 kez kaybettim sadece 700u gectim yine tabi dusuk puandan basladigim icin ona gore rakipler geliyordu kolayca yeniyordum simdi biraz daha saglam adamlarlar gelmeye basladi saglami onemli degil de 40lik oyunculari koyup lagger olanlar var igreniyorum onlardan

Psn mail ve sifreni tekrar gir üstad bana açıldığına dair mail gelmemişti bi denedim açılmış.3 gün vermişler sanırım.Bir gün fazla beklemişim boşuna

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ps4 te oynuyorum evet kurdugum takımsa diper arkadaslarımla aynı ttakımda oynsyabiliyor muyum fida daki gibi en azından pro club gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

baya masraflı olucak o zaman en az 91 oluyor takım ruhu

Takım ruhun ya da t.d uyumun düşükse yedeklere en iyi oyuncuları koy, as kadroya çöpleri koy öyle yükselt
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    tmm hacı sagol öyle yprm
  • drdogan79 kullanıcısına yanıt
    Dostum bende eskisini bırakıp bunu aldım almadıgım mağlubiyet kalmadı kendimi sorguluyorum artık aynı taktik sadece bir göbek yerine oos var nası böyle olabilir diye, artık açasın gelmiyor oyunu 2-3 günde bir

• 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.