Şimdi Ara

Kayserinin Merkezinin dibinde Avea internetin SÜRÜNMESİ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ne rezillik arkadaş ya ? Para veriyorum para.
    Seç 2 gb kullanıyorum. Kayseri Forum yanına 100 metre yanında bir yurttayım

Telefonu modem olarak kullanıyorum ping 200 ün altına inmiyor dakikada bir 999 a çıkıyor 5 saniye kalıyor. Hiç bir oyun oynayamıyorum

Şikayet var a konu açtım, 2 gün sonra kordinatlarımı aldılar. Daha sonra tekrar aradılar ve dedikleri şey :

Kaldıgım bölge zaten sıkıntılıymış. Burası için planları yokmuş şu anda ileride düşünülebilirmiş.

Yav merkezin dibindeyim foruma 100 metre . Baz istasyonunun yanında mı oturalım anasını satayım ?

Vodafone da 150 nin üstüne çıkmıyordu oda max. ortalama 90 100 felandı.

Avea almadan önce 1 defa daha düşünün. Reziller rezil

• Aynen öyle kayseri meydanda avea internet iptal mimsin tokiyi bağlayan arka yolda hiç çekmiyor zaten hastanelerin eksi katlarinda çekmiyor barbaros Mahallesi Abdullah Gül Üniversitesinin karşısındaki sitelerdeki evlerin içinde 3G yok 2G zor çekiyor balkonda konusuyorsun Tokideki evlerde avea 3G cekmiyor Erciyes Üniversitesi senlikleri oldugunda avea çekiyor gösteriyor ama ne çağrı alabiliyorsun ne arayabiliyorsun yine universitelerin çoğu fakültesinin içinde avea iptal çekmiyor yamula barajina gidersin piknige avea cekmez gerci orada vodafoneda çekmiyor gıranardina piknige gidersin daglarin arasında çekmiyor eee kardeşim bu avea nerede çekecek. Bu saydığım yerlerin hepsinde turkcell çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamyamix -- 30 Mayıs 2015; 8:54:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operator degis

• quote:

Orijinalden alıntı: VDSL

Operator degis

12 ay sözleşme imzalamıştım yazın böyle olacağını tahmin etmemiştim :) Bittikten sonra değişeceğim
  • Duzgun hizmet veremedigi icin bozabilirsin diye biliyorum btk ya sikayet et oradan belirt.

• Bazı insanlara üşenmeyip yazıyorum surada çekmiyor burada çekmiyor diye üstüne eksi yiyoruz anasını satim bazılarında turkcell alerjisi var turkcell çekiyor diyince otomatikman eksiliyor yalan mı söylüyoruz hayret bir şey çekiyor işte babamın malı değil ya ne kadar geri zekalı insan var ya takım tutar gibi operatör tutuyor. Biraz mantıklı olun adamın 30500 baz istasyonu var aveanin 22000 civarında ve 1800 frekansinda yayin yapıyor ceker mi akıl var mantık var avea sizin has yüzünüze hasret ucuz yapyor ya. Hata bizdeki şuraya milleti bilgilendirmeye çalışıyoruz. Isin açığı parayı verirsen kaliteli kullanirsin vermezsen kullanamazsin bu her sektörde oyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

Bazı insanlara üşenmeyip yazıyorum surada çekmiyor burada çekmiyor diye üstüne eksi yiyoruz anasını satim bazılarında turkcell alerjisi var turkcell çekiyor diyince otomatikman eksiliyor yalan mı söylüyoruz hayret bir şey çekiyor işte babamın malı değil ya ne kadar geri zekalı insan var ya takım tutar gibi operatör tutuyor. Biraz mantıklı olun adamın 30500 baz istasyonu var aveanin 22000 civarında ve 1800 frekansinda yayin yapıyor ceker mi akıl var mantık var avea sizin has yüzünüze hasret ucuz yapyor ya. Hata bizdeki şuraya milleti bilgilendirmeye çalışıyoruz. Isin açığı parayı verirsen kaliteli kullanirsin vermezsen kullanamazsin bu her sektörde oyledir.

ben 2 sene önce gittiydim hastanede otoparkta mobil baz var ford ve iveco nun üzerinde giriş katta sıkıntılıydı .alt katlara inmedim kantinin olduğu asansör bölgesinde
    çoğu hastanelerde böle kolay kolay kapsayamıyorlar nedense

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

Bazı insanlara üşenmeyip yazıyorum surada çekmiyor burada çekmiyor diye üstüne eksi yiyoruz anasını satim bazılarında turkcell alerjisi var turkcell çekiyor diyince otomatikman eksiliyor yalan mı söylüyoruz hayret bir şey çekiyor işte babamın malı değil ya ne kadar geri zekalı insan var ya takım tutar gibi operatör tutuyor. Biraz mantıklı olun adamın 30500 baz istasyonu var aveanin 22000 civarında ve 1800 frekansinda yayin yapıyor ceker mi akıl var mantık var avea sizin has yüzünüze hasret ucuz yapyor ya. Hata bizdeki şuraya milleti bilgilendirmeye çalışıyoruz. Isin açığı parayı verirsen kaliteli kullanirsin vermezsen kullanamazsin bu her sektörde oyledir.

ben 2 sene önce gittiydim hastanede otoparkta mobil baz var ford ve iveco nun üzerinde giriş katta sıkıntılıydı .alt katlara inmedim kantinin olduğu asansör bölgesinde
    çoğu hastanelerde böle kolay kolay kapsayamıyorlar nedense

Bunun iki nedeni var birinci neden kullandığı frekanstan dolayı ne kadar baz istasyonu diksede aveada yayın icerilere girmiyor bunu engellemek için adım başı bir baz istasyonu dikmesi lazım ikinci neden ise zaten ucuz tarifelerle işini yürütüyor birde bunların fanatikleri var ya evinin önünden ayrilmamis avea her yerde çekiyor yeaaa diyen tipler birde cekmedigini bile bile aşağılık kompleksine kapılıp çekiyor diyen yahu akıl var mantık var birinin baz istasyonu sayısı 30500 diğerinin ki 22000 ve turkcellin vodafonenun tek bazla aldığı performansi 1800 mhzden dolayı iki bazla saglayabiliyorken avea çekiyor diyip milleti yanlış yönlendirmek vicdansizliktir insanlar burada yazilanlara aldanip taahhüt yapiyor ya vazgecemiyor yada bir sürü ceza ödüyor yahu hiç mi vicdan yok hiç mi Allah korkusu yok. Ucuz tarife dersin gıkımı cikarmam ama her yerde çekiyor demekte vicdansizliktir bilimsel veriler cekmedigini söylüyor ama adama bi türlü çekmiyor dedirtemiyorsun. Ve bunun üstüne doğruları yazınca eksi yiyoruz çünkü adam komplekse giriyor.

• Avea böyle. Boşuna çok az fiyata bir sürü şey vermiyor. Nedeni bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bunun iki nedeni var birinci neden kullandığı frekanstan dolayı ne kadar baz istasyonu diksede aveada yayın icerilere girmiyor bunu engellemek için adım başı bir baz istasyonu dikmesi lazım ikinci neden ise zaten ucuz tarifelerle işini yürütüyor birde bunların fanatikleri var ya evinin önünden ayrilmamis avea her yerde çekiyor yeaaa diyen tipler birde cekmedigini bile bile aşağılık kompleksine kapılıp çekiyor diyen yahu akıl var mantık var birinin baz istasyonu sayısı 30500 diğerinin ki 22000 ve turkcellin vodafonenun tek bazla aldığı performansi 1800 mhzden dolayı iki bazla saglayabiliyorken avea çekiyor diyip milleti yanlış yönlendirmek vicdansizliktir insanlar burada yazilanlara aldanip taahhüt yapiyor ya vazgecemiyor yada bir sürü ceza ödüyor yahu hiç mi vicdan yok hiç mi Allah korkusu yok. Ucuz tarife dersin gıkımı cikarmam ama her yerde çekiyor demekte vicdansizliktir bilimsel veriler cekmedigini söylüyor ama adama bi türlü çekmiyor dedirtemiyorsun. Ve bunun üstüne doğruları yazınca eksi yiyoruz çünkü adam komplekse giriyor.

şehir içinde de 900mhz kullandığı yerler mevcut zaten görünen köy kılavuz istemez bende hepsi var her yerde çekiyor kanısı hepsi için yanlış 900 mhz işler değişecek şu 4g gelsin hayırlısıyla ozamn belli olur

• quote:

bu yobaz memlekette foruma yazı yazıyorsun tabi eksi yiyeceksin. bende yerim şimdi. ne olacak yani bu reaya eksi bastı diye canını sıkma

• Avea epey yeni baz istasyonunu devreye soktum diyor ama İnternet konusunda fazla gelişme göremiyorum. Bende Avea kullanıyorum çok avantajlı fiyatları var ama çok memnun değilim.

2 ay kadar Turkcell'e de geçtim ama İnternet'i Avea kadar kötüydü, kullandığım tarife 3. önceliklendirme sırasındaymış bu sebeple berbat çalışıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.