Şimdi Ara

Sadece 2-3 dakikalık park için kavga çıktı, (istanbul laleli içerir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
1.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar, bugün kötü günümdeyim sanırım.
    Öğlen aracıma arkadan çarptılar neyse ki, ufak çizik dışında birşey yok.

Asıl olay az önce istanbul laleli de başıma geldi.

Laleli yi bilenler bilir, ticaret tekstil yeri , her taraf mağaza ve hotel. Biz orada mağazaya mal veriyoruz, akşam telefon açtılar malları almak için arabayı getirmemi istediler.
    Bende gittim oraya, her taraf arabaydı, boş yerlerde de sokak satıcıları vardı, orada boş yer buldum, park ettim. Park ettiğim yerin hemen karşısından 6 tane poşet vardı arabaya koyucaktım.
    Araba dan iner inmez, buraya park edemezsin olmaz dedi, dedim 2-3 dakika sürmez şuradan poşetleri alıcam dedim. Adam uzatmadı gitti.

Poşetlerin 4 tanesini arabaya koydum, son 2 poşeti almaya gidiyordum, biri çıktı arabanı çek dedi, 1 dakıka surmez şu poşeti alıp gıdıyorum , poşetide gordü 2 adım uzagımda hemen.

Tam arkamı dönup poşeti alıcam elimden tuttu, çok sınırlendım, hayırdır dedım ne yapıcaksın ? Arabanı cek dedı nereye cekıyım yer mı var dedım, banane dıyor. Bende çekmıyorum yol tapulu malın mı dedim, "evet dedi.
    Bas git dedin gittim .
    poşeti aldım arabaya koydum, tam binip gidicem hadi hadi al arabanı dıye dayılandı, elimde değil sinirden titredim, laf dalaşı yaptık, ayırmaya geldıler orada ailemi tanıyan bırı cıktı ayırdı boşver dedi.

Teyzemde oradaydı, bunlar deliler, bıçaklarlar silah taşırlar dedi, bunlar tek gelmezler 10 kişi üstüne saldırır dedi, tamam haklı ama hıcbır zaman kendımı böyle artislerin önünde ezdirmem arkadaşlar. İstrse vursub silahla öldürsün hakkımı yedirmem.

Böyle karaktersiz seref yoksunu insanlar var, insan gibi laf dan anlamıyorlar, akşam akşam çok sinirlendım, ayırmasalar kavga cıkacaktı boş yere hemde. Sadece 2 dakıka park ettıgım ıcın, hem yol babalarının yolu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç başınıza buna benzer olaylar geldimi? Geldiyse siz nasıl davranıyorsunuz ?

• Az kavga etmedim oyle tiplerle. 1 kişiye 15 kişi dalarlar. Dayakta attım, yedimde. Tek çare arabaya levye+meşe odunu

• Arabalar arttıkça park yeri tantana oluyor iyice. Arabalar arttıkça artıyor. Piyasadan doğru düzgün arabada azalmıyor sürekli artışta. İkiye ayrılan arabaları bile bi şekilde toplayıp biniyorlar. Trafikten geçilmiyor ortalık. Herkes nizami bir şekilde park etse elbet 1-2 arabalık ekstra yer açılacaktır. Ama herkes yamuk yumuk, çok boşluk bırakarak park ediyor bu seferde 10 araba sığacak yere anca 7 araba sığıyor. Hiç dalaşmayın hocam milletle sağı solu belli olmuyor milletin. Basıp gidin ne halleri varsa görsünler. Hiç kimsede hoşgörü insanlık kalmamış. 2 dk beklemeye tahammülleri yok. Kırmızı ışıktada çok var bu acelecilik daha yeşil yanmadan önce sarı yandığı anda kornaya basmaya başlıyorlar. Uçak sanki bu hemen hızlanıcak. Geçmiş olsun hocam bu arada.
  • Hocam çok geçmiş olsun ama laf dalaşı bile yapmamak lazım olan size olur, çoluğunuza çocuğunuza,eşinize,dostunuza olur hiç riske girmemek lazım adalet sistemide ne yazık ki yok artık adam öldüren indirim,iyi hal derken sene olmadan içeriden çıkıyor,korna çaldığı için adam öldürenler türedi memlekette ne diyelim yazıklar olsun,ne hale geldi bu ülke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 29 Mayıs 2015; 21:54:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Az kavga etmedim oyle tiplerle. 1 kişiye 15 kişi dalarlar. Dayakta attım, yedimde. Tek çare arabaya levye+meşe odunu

Şakasına evden çıkarmen kuzenime dedimki, bıçak alayım yanına belki kavga cıkar tamamen şakasına dedım cıdden başıma geldı, bu lalelıden nefret edıyorum, hep işim geregı yolum dusuyor.
    Hayatımda hıc bıcak taşımadım ama taşımak gerekıyor , böyle karaktersızler tek gelmıyorlar. İşin garıp tarafı 2 dakıka surdu, 2 dk ıcın kavga cıkarıyor uzerıne gıdıncede geri gıdıyorlar.

• Hiç gereği yok olaylar bazen kontrolden çıkıyor. bir laf siz eksik edin yada fazla yiyin ama telafisi mümkün olmayacak hadiselere karışmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Hocam çok geçmiş olsun ama laf dalaşı bile yapmamak lazım olan size olur, çoluğunuza çocuğunuza,eşinize,dostunuza olur hiç riske girmemek lazım adalet sistemide ne yazık ki yok artık adam öldüren indirim,iyi hal derken sene olmadan içeriden çıkıyor,korna çaldığı için adam öldürenler türedi memlekette ne diyelim yazıklar olsun,ne hale geldi bu ülke.

Haklısınız aynısını ailemde bana soyluyor, ama ben dayanamıyorum kendime yedıremıyorum. Yaşım 23 belkı gencım dıye böyle , ama yol babasının yolu degıl, park edıp iş yapıyorum, orası tıcaret bolgesı malum. Herkes mal indırıyor bındırıyor, adam orada esnaf, kendı bunu bıldıgı halde kavga cıkarıyorlar.

Yol tapulu malınmı dıyorum evet dıyor, orada çok kızdım hadı oradan dıyıp işimi yaptım.

• Hocam uzun uzun yazmaya gerek yok kısaca "dengesiz" cok bu memlekette

• Hocam boyle tiplerle ugrasmak inanin zaman kaybi, bakin siz isinizde gucunuzdesiniz ne guzel.Bu arkadaslar genelde egitimsiz,cahil,alkolik,kabadayi tipler.Cikar bicagi saplar,olan size olur.Hic bulasmayin bile.B*k yoluna gitti niyazi olur.Siz kendi seviyenizi bozmayin.

• Hocam ben olsam baktım tatava yapıyor. İlk başta hiç takmazdım. Baktım ittiriyor. Hele birde küfür etmişse yumruğu çeneye bi oturturum yerden kalkamaz zaten
    Edit:öneri yapmıyorum. Kendimce böyle yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respectformuslims -- 29 Mayıs 2015; 22:06:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Hiç gereği yok olaylar bazen kontrolden çıkıyor. bir laf siz eksik edin yada fazla yiyin ama telafisi mümkün olmayacak hadiselere karışmayın.

Hocam ben hiçbirşey demedım başta, bana geldi artıs artıs konustu, dedım şu poşeti alıp cıkıyorum 1 dk surmez, adam ınatlaşınca bende dikleşmeye başladım ama ayırdılar ben yone ustune gittim adamın sesı cıkmadı fazla, bunlara sustukça kafana çıkarlar.

Biri bana gelıp, 2 dk işim var dese, olmaz arabanı al demem . Bunlar ne karar serefsizler karaktersizler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 29 Mayıs 2015; 22:08:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Hiç gereği yok olaylar bazen kontrolden çıkıyor. bir laf siz eksik edin yada fazla yiyin ama telafisi mümkün olmayacak hadiselere karışmayın.

Hocam ben hiçbirşey demedım başta, bana geldi artıs artıs konustu, dedım şu poşeti alıp cıkıyorum 1 dk surmez, adam ınatlaşınca bende dikleşmeye başladım ama ayırdılar ben yone ustune gittim adamın sesı cıkmadı fazla, bunlara sustukça kafana çıkarlar.

Biri bana gelıp, 2 dk işim var dese, olmaz arabanı al demem . Bunlar ne karar serefsizler karaktersizler.

Hocam az cok tahmin ediyorum nasil tipler olduklarini,cenenizi yordugunuza degmez.Bu toplum boyle tipler ve boyle tiplere destek cikanlar yuzunden bu hale geldi.

• Yani adam da haklı olabilir . Bizim de buralara 2 dk isim var çıkıcam diyip 1 saat Oyalananlar geliyor falan . O yuzden acaba bundan mı bıktı diye dusunuyorum da ama poşetleri gormuş baktı bitiyor ne diye atar yaparsın be adam .

Yanınızda teyzeniz var bir de ayıp yani .

Hic basıma gelmedi de fenerbahce sahilinde otopark a park etmeden yanlis yere girdim adam geldi buraya mı gireceksiniz dedi . Yok ispark a giricem dedim ee hadi geri cik o zaman dedi . Bisi yapmadım da yani babam olsa kesin 2 cift laf ederdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Hocam ben olsam baktım tatava yapıyor. İlk başta hiç takmazdım. Baktım ittiriyor. Hele birde küfür etmişse yumruğu çeneye bi oturturum yerden kalkamaz zaten
    Edit:öneri yapmıyorum. Kendimce böyle yaparım.

Ben takmadım zaten, ne bıleyım böyle karaktersiz oldugunu. Adama dedım 2 dk sürmez poşet alıp cıkıcam, başka boş yer yok dedım, kolumu tuttunca bende başka türlü konustum. Eger o kufur etse bende karşılığını verırdım, böylelerine kendımı ezdırmem tahammul edemıyorum.

• Lalelo zamaninda kara para aklayan mafyacilarin doldugu her turlu pis isin oldugu ona mukabele maho hirri magara adami dolu bir yerdir. Bakmayin lux arabalarin olduguna su an piyasa kan aglamaktadir ve buda park olaylarina yansimaktadir.

Zamanin onumde adamin tekine silah ile yasamina son verolen yerdir. Dikkat edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Kendilerince delikanlılar. Çok uyuz olurum o tiplere. Yedirmemen normal. Gençsin daha kanın kaynıyor. Benim yeğende öyle. Az karakoldan toplamadım. Tavsiyem ilk başta hiç takma. İşini yap,git.(özellkkle laleli,Merter,aksaray gibi yerlerde). Buralarda it kopuk çok bulunur. Canınızı da sıkmayın. Olur böyle şeyler. Burası Türkiye normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yani adam da haklı olabilir . Bizim de buralara 2 dk isim var çıkıcam diyip 1 saat Oyalananlar geliyor falan . O yuzden acaba bundan mı bıktı diye dusunuyorum da ama poşetleri gormuş baktı bitiyor ne diye atar yaparsın be adam .

Yanınızda teyzeniz var bir de ayıp yani .

Hic basıma gelmedi de fenerbahce sahilinde otopark a park etmeden yanlis yere girdim adam geldi buraya mı gireceksiniz dedi . Yok ispark a giricem dedim ee hadi geri cik o zaman dedi . Bisi yapmadım da yani babam olsa kesin 2 cift laf ederdi

Hocam, yol tapulu malı değil ki, herkes araba park etmıs , adam benı gordu, elimle bak şurada 2 poşeti alıp gıdıyorum dedım, teyzemde orada poşetin başında beklıyor. Adam kolumu tutmuş başka yere al dıyor, başka yer mı var dıyorum banane dıyor, tapulumu malınmı bas gıt dedım sınırden, aldım poşeti koydum arabaya, tam bınıcem arabaya hadı hadı dıyınce sınırlendım tahrık edıyor adamı bende bu tip ınsanları sevmıyorum tahammulum yok.

Alttan aldıkça üstüne çıkıyorlar.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın değmez, bakın ailenizden değerli değil,öfkeyle kalkan zararla oturur demişler.

Biliyorum bu lanet İstanbul trafiğini, İstanbul çok sevdiğim bir şehir fakat Ankaradan her geldiğime hep sıkıntı çekiyorum.

Sıkıntı çekiyorum derken trafikte geçirdiğim vakitten değil binbir türlü insan var bir anda gelip önüne kıran mı ararsın,sıkıştıran mı ararsın her türlüsü var.Daha ehliyetim yeni sayılır fakat Ankarada çok rahatken bu İstanbulda trafiğe çıkmaya korkuyorum.

Son söz olarak hiçbir şey ailenizden değerli değil hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Lalelo zamaninda kara para aklayan mafyacilarin doldugu her turlu pis isin oldugu ona mukabele maho hirri magara adami dolu bir yerdir. Bakmayin lux arabalarin olduguna su an piyasa kan aglamaktadir ve buda park olaylarina yansimaktadir.

Zamanin onumde adamin tekine silah ile yasamina son verolen yerdir. Dikkat edin...

Hocam yaşım 23 , 20 senedır aksarayda oturuyoruz, çok pislik bır yer. Nefret edıyorum bu işten ve buralardan. Bu insanlardan bıktım artık, tek başınayım yanımda babam veya kardeşım olsa dah rahat olurum, malum bu tipler tek kavga etmezler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.