Şimdi Ara

Kontakt lens önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lens kullanmaya yeni başlayacağım önerdiğiniz,kullanımı rahat lens ve solüsyonlar var mı? bilgilendirirseniz sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende ameliyat olmadan önce kullaniyordum. Ilk aylık olanlardan purevision 2 hd lenslerden kullandım. Sonbaharda kullanmaya basladigimda sorun yoktu. Kışın direk sicak bir odaya girince gözlük camları gibi buğulanmıştı. Tabi lenslerdeki sorunlar kişiden kişiye değişiyor. Bide bende gözde kuruluk vardı. Onun için su oranı yüksek olan ve kullan at tabiriyle günlük lenslere geçtim johnson johnson un acuvue trueye. Solüsyon derdi kalmadı. Günlük tek sıkıntı paketten 30 adet çıkıyor. Yani 15 gün gidiyor aylık da 6 tane var. 3 ay gidiyor. Artı olarak yazları güneş gözlüğü kullan yoksa gece cikariçıkaçıkarırken bazen sıkıntı oluyor.

• Johnson&Johnson Acuvue Oasys. Piyasada bulabileceğin en iyi lens olduğunu düşünüyorum. 3 yıl kullandım 1 gün bile rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.
  • doktora gitmeden alma

• quote:

Orijinalden alıntı: RubyMoka

Johnson&Johnson Acuvue Oasys. Piyasada bulabileceğin en iyi lens olduğunu düşünüyorum. 3 yıl kullandım 1 gün bile rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.

Merhaba

ben -1.50 biofinity coopervision kullanıyorum abim lens almaya gitmiş oasy lens markasını vermişler daha iyi diye sizin yorumlarınız nedir
  • Biofinity

• Wöhlk kullanıyorum. (Aslında kullanamıyorum. )
    Gerçi benimki sert kontakt lens idi ve tek lense 400 küsür lira vermiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41635B9FE -- 29 Mayıs 2015; 22:42:56 >
  • rocktacular R kullanıcısına yanıt
    bence bunu doktorun önersin çünkü onunda numaradan markasına kadar birçok farklı çeşitleri var
  • canım ben de senin gibi kararsız kalmıştım ama sonra acuvue firmasının kontakt lens kampanyasını öğrendim ya ücretsiz veriyorlar göz doktorundan ister sanırım şu adresteydihttps://www.acuvue.com.tr/ucretsiz-deneme-kontakt-lensi güzel bence
  • ben de acuvue kullanmaya yeni başladım. yıllardır niye keşfetmemişim hayret yani. rahat baya, hiç yok gibi.. göz kuruluğu vardı bende, bu kullandığım lensle o da kalmadı.tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanspagetticanavari

ben de acuvue kullanmaya yeni başladım. yıllardır niye keşfetmemişim hayret yani. rahat baya, hiç yok gibi.. göz kuruluğu vardı bende, bu kullandığım lensle o da kalmadı.tavsiye ederim.

Ben o günden beri Acuvue Oasys kullanıyorum çok memnunum.
  • Johnson & Johnson oasys en iyisidir ben 5-6 senedir kullanıyorum hiç sorun olmadı bi arada night&day lenslere geçmeye karar verdim ama pişman oldum iade edip yine oasys aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snace

Johnson & Johnson oasys en iyisidir ben 5-6 senedir kullanıyorum hiç sorun olmadı bi arada night&day lenslere geçmeye karar verdim ama pişman oldum iade edip yine oasys aldım.

evet en rahatı oasys bence de..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.