Şimdi Ara

En iyi arkadaşım şuan düşmanım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim en iyi arkadaşım var aramız boş bir sebebten dolayı bozuktu. Sonradan konuşmamaya başladık. Okulda enseme vurması için birisini gönderiyor. Bundan şimdi cüssem büyük ama benden güçlü gücüm yetmiyor korkuyorum. Bana okul bittiğinde seni tutacam diye tehdit ediyor. Onu pataklamak istiyorum ama olmuyor. Abisi var o da zaten 1 sınıf üstte eğer onu dövebilirsem halledebilirim. Hayatımı sömürdü okuldan zevk alamıyorum artık. Dövüş klubü yok burada onu yere sermek için ne yapabilirim ? Nolur yardım edin . İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• önce senden birkaç sınıf aşağıdakileri dövüp exp kazanmalısın. daha sonra arkadaşını dövebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valefor

önce senden birkaç sınıf aşağıdakileri dövüp exp kazanmalısın. daha sonra arkadaşını dövebilirsin.

Bu bölüm ciddi bir bölüm lütfen düzgün yorum yap.

• konu ciddiye benzemiyor
    ciddi cevap: en iyi arkadaşın düşmanın olmuşsa o hiçbir zaman en iyi arkadaşın olmamıştır
  • quote:

konu ciddiye benzemiyor
    ciddi cevap: en iyi arkadaşın düşmanın olmuşsa o hiçbir zaman en iyi arkadaşın olmamıştır

Evet öyle ama ben k*çımı kurtarmanın derdindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

Ensene vuruyorsa polise haber ver. Gözü korkar bir daha ensene vurdurmak için adam göndermez.

Şu lanet olası pisliği okul bittiğinde kendim bitirmeyi düşünüyorum.

• quote:

önce senden birkaç sınıf aşağıdakileri dövüp exp kazanmalısın. daha sonra arkadaşını dövebilirsin.

cesaret işidir bu dövüş kulubüyle falan olmaz sen korktugunu belli ettikce o ugrasmaya devam eder kardeşim ne var yani seni öldürecek veya bıcaklayacak değil ya çık karşısına bi sıkıntın varsa cıkışta gel teke çıkalım de çık teke dayak yesen ne olacak her gün gururun yanacagına bir gün canın yansın zaten canın falanda yanmıyor korkma kavgada bişey hissetmiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: barsav12

quote:

cesaret işidir bu dövüş kulubüyle falan olmaz sen korktugunu belli ettikce o ugrasmaya devam eder kardeşim ne var yani seni öldürecek veya bıcaklayacak değil ya çık karşısına bi sıkıntın varsa cıkışta gel teke çıkalım de çık teke dayak yesen ne olacak her gün gururun yanacagına bir gün canın yansın zaten canın falanda yanmıyor korkma kavgada bişey hissetmiyorsun

Aslında artık korkmuyorum. Zaman geçecek bunu gün gösterecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: SherBoyTR

Arkadaşlar merhaba.

Benim en iyi arkadaşım var aramız boş bir sebebten dolayı bozuktu. Sonradan konuşmamaya başladık. Okulda enseme vurması için birisini gönderiyor. Bundan şimdi cüssem büyük ama benden güçlü gücüm yetmiyor korkuyorum. Bana okul bittiğinde seni tutacam diye tehdit ediyor. Onu pataklamak istiyorum ama olmuyor. Abisi var o da zaten 1 sınıf üstte eğer onu dövebilirsem halledebilirim. Hayatımı sömürdü okuldan zevk alamıyorum artık. Dövüş klubü yok burada onu yere sermek için ne yapabilirim ? Nolur yardım edin . İyi forumlar.

bende senin gibi kalıplıyımdır ve kiloluyum o yüzden dövüştüğümde yumruğumu çok kullanmıyorum genellikle çocuğu tutup duvara felan atıyorum bitiyo zaten sonrada finish him yapıyorum .Bence baktın abisi fena çık karşısına deki benle ne zorun var adam gibi konuşmassa dövebiliyosan döv abisindende korkma bir tek onun abisimi var sanki senin var dimi şimdi yok dersen olayım boşa gider neyse işte illaki tanıdığın biri vardır abisi dalarsa onuda dövdürt birine.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayAdams

quote:

Arkadaşlar merhaba.

bende senin gibi kalıplıyımdır ve kiloluyum o yüzden dövüştüğümde yumruğumu çok kullanmıyorum genellikle çocuğu tutup duvara felan atıyorum bitiyo zaten sonrada finish him yapıyorum .Bence baktın abisi fena çık karşısına deki benle ne zorun var adam gibi konuşmassa dövebiliyosan döv abisindende korkma bir tek onun abisimi var sanki senin var dimi şimdi yok dersen olayım boşa gider neyse işte illaki tanıdığın biri vardır abisi dalarsa onuda dövdürt birine.

Evet ondan kiloluyum güçlüyüm ama gücüm yetmiyor. Tanıdık dersen çok var pis döverler.

• Demek böyle tipler her yerde var. Benim de arkadaşım var okul bittiğine seviniyor bunlardan kurtulacağı için. Allah kurtarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psag

Demek böyle tipler her yerde var. Benim de arkadaşım var okul bittiğine seviniyor bunlardan kurtulacağı için. Allah kurtarsın.

Sağol

• Konum at yeğen. Yakınsan geliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

Konum at yeğen. Yakınsan geliriz.

Allah razı olsun dayı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KyourakuShunsui

Konum at yeğen. Yakınsan geliriz.

Allah razı olsun dayı

Ciddiydim.
  • antalyadaysan geleyim abisini ben döveyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BayAdams

quote:

Arkadaşlar merhaba.

Evet ondan kiloluyum güçlüyüm ama gücüm yetmiyor. Tanıdık dersen çok var pis döverler.

ondan güçlüyüm gücüm yetmiyor nasıl birşey ? anlattığına göre cesaretini toplasan döversin çocuğu.Abisinide tanıdıklara yem edersin .Bu arada böyle bir arkadaş bendede vardı ne yazıkki sonu iyide olmadı kötüde olmadı ben dahil çoğu kişiye sataşıyordu yani bilmiyordu çevresini.Sonra ben geldim ve FATALİTY.Yanlış anlamayın kendimi övmüyorum.Bu arada kardeş yaş kaçtı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.