Şimdi Ara

Honda civic hb nasıldır ? Neden trafikte az var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, arkadaşlar neden trafikte honda civic hb çok az var? Focus golf leon vb. Bolca var ama civic hb çok az var. Tasarımı bana göre çok güzel sorun nedir? Fazla bılgım yok bu araç hakkında. Bilenler anlatabılırmı ?

Not: yeni civic hb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 29 Mayıs 2015; 9:58:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birincisi herkese hitap etmeyen tasarım ben çok seviyorum ama baskası sevmez.

Ikincisi ne düzgün bir benzinli motor var ne de dizel otomatik şanzıman var.

Son olarak Akıllara zarar fiyatı. Tam 84 bin tl dizel manuel dolu paket. Üstelik 3 aydan önce almak mümkün değil.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Bende az önce baktım, otomatik vitesi yokmuş, sanırım o yüzden türkiyede tutmuyor. Dizel motorun gücü nasıl sizce 120 ps 300n tork? Bence iyi gibi.

• Tasarimini bende begeniyorum ustelik klasik japon isciligide yok iceride. Dizel motoru epey verimli ust hizlarda falan baya yuruyor. Gel gelelim o fiyat nedir oyle?

Benzinli alalim desek, motor cansiz.

Hal boyle olunca, bide tasarim genele hitap etmeyince..

• supremum01 kullanıcısına yanıt
    En dolusu kaç tl şuan ? Sport olanını en dolusu oluyor ? örneğin golfde o fiyatlarda focus da, manuel olması dısında onlardan daha iyi dıyebılırmıyız dızel motorlar arasında ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

En dolusu kaç tl şuan ? Sport olanını en dolusu oluyor ? örneğin golfde o fiyatlarda focus da, manuel olması dısında onlardan daha iyi dıyebılırmıyız dızel motorlar arasında ?

Buyrun İncelemem...

Yeni Makyajlı kasa süspansiyon ve koltukların rahatlığı, direksiyon sistemi daha iyi yalnız söylemem gerek...Tam olarak olmuş Son makyajlı kasa....

http://forum.donanimhaber.com/m_94856416/f_//tm.htm#94856416
  • tasarımı çok fütüristik
  • Tasarımı ya beğenilir ya hiç beğenilmez ortasını dolduracak pek insan yoktur sanırım. Bana hoş geliyor içi de sedan kardeşinden daha kaliteli ve daha hoş duruyor.

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederim. İncelemenizi okuyacağım.

• Fuarda inceledim. C segment hb ler içerisinde en kaliteli araçlardan birisi. İşçilik kalitesi vs çok iyi. Arkası, bagajı geniş. Sınıfının hakkını fazlasıyla veriyor.

Satmamasının nedeni tasarımı ve Honda Türkiye. Honda Türkiye aracı zaten fazla getirmiyor. Civic hb almaya gidiyorsunuz size sedanını verelim demeye başlıyorlar. Yani honda türkiye çok satmak istemiyor bu aracı o yüzden hem fazla getirmiyor hem de yüksek fiyattan satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Civic dizeli bir sefer kullandim. Tam hatirlamiyorum yol musait degildi 150civarlarina cikabilmistim sanirim.

Arabanin motor istekliligi focus tdci dan (115lik) daha istekli gelmisti bana. Devir cevirmeye ust hizlarda yurumeye daha hevesliydi.

Makyajsiz halinde iscilik malzeme seviyesi iyiydi ama makyajla birlikte disi cok cok daha iyi oldu, eminim eksik gordukleri yerlerde de iyilestirmeye gitmislerdir.

Fiyat 86bin liraydi sanirim. Bu kadar ucmasalarda biraz indirseler ciddi dusunulecek araba.

Yasam alani dar gibi dursada hacim olarak epey genis bir araba.

• bu araba 2012 yılında forumca beklenen bir modeldi. özellikle dizel olması nedeniyle. fakat liste fiyatı çok uçuk geldi. o yüzden ellerinde patladı..
  • Arkadaşlar teşekkür ederim, tasarımını ben çok beğeniyorum. Yeni kasası farları vb. Çok güzel olmuş. Fiyatı diğer araçlar gibi golf focus gibi arabalarda bıldıgım kadarıyla bu fiyat aralıgında. Onların yerıne tercıh ederım şahsen.

Para biriktiriyorum, niyetlendım araba almaya. Aklımda bmw1 serisi ve honda civic hb var. Trafikte hiç civic hb göremedıgım ıcın merak edıp konu açtım.

• Hocam arkadaşlar tüm olumlu, olumsuz yönlerini söylemişler. Ben de kendim neden Civic HB tercih etmedim onu yazayım. Fiyatı haricinde, boyum 190. Aracın içinde resmen fenalık geldi bana. Çok sıkışmış hissettim kendimi. Bu yüzden Civic HB'i değil de içinde rahat edebileceğim bir aracı diğer olumlu yönlerinin de etkisiyle seçtim.
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Hocam, boy dışında nasıldı ? Motoru performansınıntest edebildiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank W.

tasarımı çok fütüristik

Hocam ne anlama geliyor o kelime

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anahtar nokta ; tasarımı sana göre çok güzel ,bana göre çok itici

• Halkimizin sedan hastaligi ve civic sedanin lpg ile geliyor olmasi(en azindan donusume hazir)buyuk bir etken tercih edilmemesinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, içinde rahat edemeyince test sürüşü yapmadım malesef. Bir de Volvo V40'ta benzer basıklığı yaşadım. Hatta arabaya binerken kafamı vurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Yok hocam, içinde rahat edemeyince test sürüşü yapmadım malesef. Bir de Volvo V40'ta benzer basıklığı yaşadım. Hatta arabaya binerken kafamı vurdum

ben parayı denkleştirdiğimde gidip test edicem inceleyecegım, benım boyum 1.80. Ama tasarımını ve içini ben çok sevdim çok sportif duruyor. Yaşım genç dıye olsa gerek 23 yaşındayım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.