Şimdi Ara

55 bin TL ye Alfa romeo Gulietta 1.6 jtd VS Jetta 1.6 tdi VS Bmw 1.16 VS volvo s40 d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 55 bin tl ye karizmatik, genç ruhlu, az yakan bir araç arıyorum, klasik çözümleri sevmiyorum (Renault, toyota, ford vs gibi) ben biraz daha aşağıdaki arabalara yakın hissediyorum kendimi bunların hepsinin ortak özelliği 55 bin tl olması, bu 4 arabadan küçük gerekçeleriyle hangisini seçerdiniz.

1. Alfa romeo Gulietta 1.6 jtd

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-arabaci-dan-2013-model-giulietta-46.500-tl-kredi-imkani-ile-214266240/detay

2. Jetta 1.6 tdi comfortline+yeni kasa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-model-jetta-1.6-tdi-comfortline-full-modelidir-servis-bakim-213011406/detay

3. Bmw 1.16i LPG+ ışık paket+ otomatik

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-116-i-sunrouf-otomatik-vites-isik-paket-2011-model-212825762/detay

4. volvo s40 d +manuel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2012-volvo-s40-1.6-d2-115hp-drive-62.000-km-hatasiz-213276411/detay

• Az yakan ve piyasa arabası istiyorsan jetta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam Alfa Romeo ile S40 arasında kalırdım. Bmw'nin motor yetersizliği hakkında ciddi eleştiriler vardı forumda. Jetta ise heyecan verici bir araç olmaktan fersah fersah uzak. Sportif karakter denince de akla Jülyet geliyor

• Genc ruhlu diyosan tabiki gui derim ben

• Okuması bile çok hoş Alfa Romeo..Alfa Jülyet ile jettayı kıyaslamak çok saçma olur.Biri cuore sportivo diğeri das auto.Tabiki Alfa tartışmasız.

• Surus eski Alfa'lardan ne kadar uzak olsa da gorunusu icin Giulietta. Ic tasarim berbat olsa da..

Eski 159 kullancisi olarak Giulietta'ya gercekten alisamadim.

• Güzel yorumlar geliyor arkadaşlar samimi yorumlarınız için teşekkürler..
  • Bu 4 araçtan kesinlikle alfa hem model yılı daha yeni hemde tip olarak hepsinden daha üstün ve güncel. Özellikle 116 çirkin ördek yavrusundan farksız düşünme bile.
  • Volvo s40 veya Jetta mantıklı seçim

Alfa ne idüğü belirsiz.
    BMW her ne kadar iyi olsada bunlara göre küçük ve tasarım poloyu andırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einz42 -- 29 Mayıs 2015; 9:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einz42

Volvo s40 veya Jetta mantıklı seçim

Alfa ne idüğü belirsiz.

Alfa Romeo gibi köklü ve geçmişi başarılarla dolu, aynı zamanda otomotiv sanayisine büyük katkıları olan, milyonlarca hayran ve kullanıcı kitlesine ulasmis, OTOMOBILDEN ANLAYAN HERKESIN aklında mutlaka yer eden tasarimlarin sahibi bir markaya ne idüğü belirsiz deyip sıradan ve sadece Türkiye'de haketmediği bir ilgi gören Jettayi yada Motoru şanzımanı sasesi Ford olup sadece tasarım ve amblemi Volvo olan iki aracı baş tacı ettiniz ya, HELAL OLSUN!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ForteVeloce

quote:

Alfa ne idüğü belirsiz.

Alfa Romeo gibi köklü ve geçmişi başarılarla dolu, aynı zamanda otomotiv sanayisine büyük katkıları olan, milyonlarca hayran ve kullanıcı kitlesine ulasmis, OTOMOBILDEN ANLAYAN HERKESIN aklında mutlaka yer eden tasarimlarin sahibi bir markaya ne idüğü belirsiz deyip sıradan ve sadece Türkiye'de haketmediği bir ilgi gören Jettayi yada Motoru şanzımanı sasesi Ford olup sadece tasarım ve amblemi Volvo olan iki aracı baş tacı ettiniz ya, HELAL OLSUN!!!

Herkez sizin kadar ince düşünemiyor. ben piyasası olmayan araba almazdım jetta ve volvo aldığınızda neyse sattığınızdada o olacaktır.

Jettayı yerden yere vurabilirsiniz genel vw kalitesinden uzak nedeni %70 parçasının meksikada üretilmesi.
    volvo da ford motorlu şanzımanlı ve şase li oda doğru. diyelimki haklısınız

DEMEZLERMİ ADAMA VW, FORD'U KÖTÜ ETTİNİZ ALFAYI ÜRETEN TENEKECİ FİATIMI KRAL YAPTINIZ. ÇATACAK YER ARAMAYIN HERKEZ BURDA GÖRÜŞÜNÜ BİLDİRİYOR SİZİN KUYRUK ACILARINIZ MEYDANA CIKINCA YAZIYORSUNUZ BİZ NİYE BİLMİYORUZ BU ALFA ROMEO'NUN BAŞARILARINI 2 3 YILDIR PİYASADALAR ODA TASARIMDAN DOLAYI İÇ MEKAN EVLERE ŞENLİK.

• övmeye gelince; alfa ve mazdayı öve öve bitiremiyorlar almaya gelince kimse yüzüne bakmıyor. almayacağınız arabayı övmeyi bırakın artık.başkalarınında vebalini almayın boş yere.
    alfanın arkası ne kadar güzelse ön tarafıda o kadar itici. tercih istediğiniz araçların herbiride çok farklı araçlar. nasıl bir tarz istiyosanız ona göre tercih edilir. böyle bir tercih istenmesi mantıksız olmuş.

• quote:

quote:

quote:

Alfa ne idüğü belirsiz.

Herkez sizin kadar ince düşünemiyor. ben piyasası olmayan araba almazdım jetta ve volvo aldığınızda neyse sattığınızdada o olacaktır.

Jettayı yerden yere vurabilirsiniz genel vw kalitesinden uzak nedeni %70 parçasının meksikada üretilmesi.

DEMEZLERMİ ADAMA VW, FORD'U KÖTÜ ETTİNİZ ALFAYI ÜRETEN TENEKECİ FİATIMI KRAL YAPTINIZ. ÇATACAK YER ARAMAYIN HERKEZ BURDA GÖRÜŞÜNÜ BİLDİRİYOR SİZİN KUYRUK ACILARINIZ MEYDANA CIKINCA YAZIYORSUNUZ BİZ NİYE BİLMİYORUZ BU ALFA ROMEO'NUN BAŞARILARINI 2 3 YILDIR PİYASADALAR ODA TASARIMDAN DOLAYI İÇ MEKAN EVLERE ŞENLİK.

vosvos şanzıman nedir onu ögrenmeli önce. teneke fiatın hic değilse şanzımanı ısındım lan üstüme su dök uyarı vermiyor.

• tanermacit T kullanıcısına yanıt
    Genç ruhlu diyince volvo s40 ve jetta direkt olarak elendi. BMW ve ALFA kaldı. Az yakan diyince de BMW elendi(LPG'li olması önemli değil bence handikap) kaldı sana GIULETTA. Hayırlısı olsun.

Not: Jetta'ya genç ruhlu ve piyasa arabası diyenlere gülmekten karnım ağrıdı. Evet piyasa arabası ama PİYASA BASKISI ARABASI . Zerre kadar özgünlük, karakter ve genci bırak RUH yok.
  • seçeneklerin arasından en mantıklısı alfa romeo. seçimlerin farklı tarzlarda olmasına rağmen genç işi deyince diğerleri bu kategoriye girmez alfa dizeli al keyfine bak derim.
  • Renault coupe dci, mavi renk alırsan birde tamamdır

• quote:

quote:

quote:

Alfa ne idüğü belirsiz.

Konu sahibi " karizmatik, genç ruhlu, az yakan bir araç arıyorum, klasik çözümleri sevmiyorum" diyor.

bunun karşılığı seçenekler içerisinde = Giu olacaktır.

Alfa mantıklı adam işi de değil baştan söylemek gerek, zira Alfa alanların büyük çoğunluğu ne idüğ belirsiz işleri sever öyle,
    şirket-rent arabası jetta
    kalantor s40
    bol miktarda her köşede bmw

gibi al-sat işleri değil.

not: Şahsi görüşüm giu olmazda,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-efsane-burada-gtv-v6-turbo-171923063/detay

olur ama yakarda.
    Dedim ya mantık işi değil bizdeki ne idüğ belirsiz teneke işler, zira bizler 3000 devirden sonra motor sesi için müziği kısan-kapatanlardanız, motor sesi çok diye müziği daha çok açanlardan değil...

• quote:

quote:

quote:

Alfa ne idüğü belirsiz.

Mesajinizin geneline bakinca bir kuyruk acisi belliki sizde var. O mükemmel jettaya 55.000-80.000 arasında paralar verince kaliteli bir arac olmak zorunda, sizde haklisiniz. Teneke fiat maserati ve ferraride üretiyor. Eminim ki onlarda sizin gözünüzde coptur. 2-3 yıldır piyasada dediğiniz Alfa Romeo 156 ile 1997 yılında en iyi tasarım dahil bilmem kaç ödülü silip supurmustu. Yada 155'lerin zamanında ki 90'li yıllarda dtm yarışlarında harika sampiyonluklarda yasattirdi. TS motoru common rail enjeksiyonu varyatoru bir araştırın isterseniz. Yol tutuş konusunda referans marka nedir bir araştırın. Boxer motorlarla neler yapilabiliyormus bir göz gezdirin. Vw bünyesindeki seatin Leon modeli 2006 yılında üretildi ama neden şişirilmiş 147 gibi duruyor bir arastirin mesela. İlk formula yarışlarının belgeselleri var onları izleyin mutlaka. En çok hangi markadan bahsedecekler. Ford ve Daimler benz 26hp. araçlarla 80li km'leri zorlarken o dönem hız rekorlarını hangi marka kaç km/h ile kırmış bir okuyun mesela. Ha bu arada bu tarihlerde vw tasarımı köşeli tosbaga Adolf hitler tarafından beğenilmemis ve yuvarlak kasa için yeniden tasarlanmaya başlamıştı. Sizin anlayacağınız Alfa Romeo 2-3 senelik bir marka değil. Turkiye'de ise hep dandik araçların piyasası olur. Clio Logan Duster kus serisi vs. Türk insanının arabadan ne kadar anladığı aşikar. Bizim milletimiz için en iyi araba 2.Elde zarar ettirmeyen az yakan parçası ucuz hatta bedava olan ayrıca Sanayideki en dandik ustaya götürse bile 20-30 liraya yürür hale getirilebilecek mekaniği çok elektronigi az olan araçtır. Kısaca siz de haklisiniz.

• S40
  • Yeni kasa 1 olsa 1 derim de bu şartlarda Alfa Romeo. Ayrıca o ilandaki jetta hem çok km hem dsg hem de bağcılarda bence koşarak uzaklaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.