Şimdi Ara

Sizin için yeniden tasarlandı : Google Photos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sizin için yeniden tasarlandı : Google Photos

Uzun süredir Google'ın fotoğraf yönetimi platformu Google Plus sosyal ağı içerisinde yer almaktaydı. Google artık bu platformun ayrı bir uygulama olarak ve kullanıcı dostu yeniliklerle var olması gerektiğine karar verdi. 

Google Photos baştan aşağı yeniden tasarlanmış durumda. Android platformunun eksiği uzun süredir hissedilen gelişmiş bir galeri uygulaması Google Photos ile kullanıcılara sunulacak.

Google Photos tüm fotorğaf ve video içeriklerinizi biraraya getirirken, gün, ay, yıl şeklinde kategorize edebilmenizi sağlıyor. Yakınlaştırma veya uzaklaştırma yaparak bu kategoriler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. 

Sezgisel arama özelliği uygulamanın diğer bir önemli tarafı. Örneğin kar kelimesini yazdığınızda kış döneminde çektiğiniz resimleriniz listelenebiliyor. Bu sayede farklı temadaki resimlerinizi de bulabiliyorsunuz. 

Google Photos bulut alanı üzerinde sınırsız olarak video ve resim depolayabilmenizi sağlayacak. 16MP çözünürlüğe kadar fotoğraflar ve Full HD çözünürlüğe kadar videolar desteklenecek. Ayrıca orta düzeyde resim düzenleme araçları ve paylaşım araçları da uygulamada yer alacak. 

Google Photos uygulaması photos.google.com adresinden kısa süre içerisinde yayına başlayacak. Ayrıca Android ve iOS sürümleri de indirmeye hazır hale gelecek.  

• google+ ile eşitlenmeyecek ise güzel eğer çaktırmadan oraya da eklenecek ise gerek yok :)

• Valla çok iyi oldu bu özlellik galiba hızlandırmışlarda programı hem kendi içinde de düzenleme editleme işlevleride var çok iyi oldu merakle bekliyorum telefonda ki galeriyi kullanmam heralde gelirse :) (Htc one m8)

• Google+ fotoğraf konusunda zaten diğer rakiplerinden gerçekten çok ilerideydi. Şimdi ayrılması çok iyi olmuş kesin ilk kullananlardan biri olacağım.

• Chrome a da el atsınlar..
    Lollipop ta çok kullanışsız olmuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G+ kaldirmaktan büyük bir memnuniyet duyacağım :) telefon için büyük bir rahatlık. S4 kullanıyorum telefondaki pek cok uygulamayı devre dışı bıraktım ancak şu g+ gerçekten başa bela ise yaradığı yok götürusu kapladığı alan bir hayli çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Chrome a da el atsınlar.. Lollipop ta çok kullanışsız olmuş..

Sayfa yüklemeleri 4 kat hızlı ve %80 veri tasarrufu yapacak artık Chrome.

• Umarım android e entegre ederler böyle bir uygulamayı.

• sırf google+ ile entegre çalıştığı için kullanmıyordum. ayırmaları çok iyi olmuş. hem yerleşik galeri uyg. olarak kullanılması hemde otomatik yedekleme yapması nedeniyle vazgeçilmezlerimden

• Oge ulkenizde kullanilmiyor dior nasil indircez

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Oge ulkenizde kullanilmiyor dior nasil indircez

+1
  • iPhone a yükledim.. Şimdi sorun şu:) telefondaki fotoğrafları sildiğimde , Google fotoğraflardan otomatik silinmez değil mi? Çünkü devamlı Senkronize olacağı için acaba telefondaki fotoları silince programdan da gider mi diye düşündüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Fotoğraflar Uygulaması

Eski fotoğraf albümlerimizin yerine geçecek, dijital çağın en başarılı uygulamalarından biri olan ve sınırsız depolama alanı sunan Google Photos ile ilgili tüm detaylar videomuzda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.