Şimdi Ara

MAX. 1200 TL Telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar merhaba. Şuan kullandığım telefon Sony Xperia SP. Geçen sene Ocak ayında almıştım. Sony desteği kesip Kitkat vermeyince telefon 1 gb ram ile ortada kalıverdi. Takılmalardan donmalardan bıktım.

Yazın bunu satıp yeni almayı düşünüyorum. Düzgün, donmayan bir telefon arıyorum

1200 TL dememin sebebi geçen senenin amiral gemileri bu fiyata düşmüş. Baya güzel cihazlar var sanırım bu fiyatta. Benim kafama takılanlar;

Samsung S5
    Sony Z2
    LG G3
    Asus Zenfone 2 (?)

Çoğu yabancı kaynakta S5'in diğer ikisinden daha iyi olduğu vurgulanmış ama kullanıcı kitlesi öyle demiyor.

Sizin düşünceleriniz nedir? Bu Asus Zenfone 2 Türkiye'ye ne zaman gelecek ve diğer muadilleri ile arasında ne gibi farklılıklar var

Tavsiyelerinizi bekliyorum

• up ++++
  • Kardes bana onerdin z2 dedin ben 2 hafta sonra aliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adembaba25 A kullanıcısına yanıt
    Ben sana önermedim ki, sen nerden alabilirim diye sormuşsun ben de n11.com yazdım sadece :)

Bende bu fiyata telefon arıyorum 5-6 seçenek var. Kullanıcılardan yorum bekliyorum özellikle
  • Z2 iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2 iyi bence. Onun haricinde Z1 Compact düşünebilirsin küçük telefon istersen.
  • Z2 alın kafanız rahat bir şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @okantopuz

Yok ya şuan kullandığım Xperia Sp zaten, farklı bir şeyler arıyorum :) Kız arkadaşıma aldık Z3 compact, hoşuma gitmedi öyle küçük ne bileyim

@Thomas A. Anderson

Teşekkürler.. :)
  • S5 veya Z2 almalısın.
  • Zenfone 2 nin 16 haziranda İstanbulda lansmanı var orda belli olacaktır
    Z2 nin öveni çok ama G3 daha hoş bir cihaz

• z2 diyenlerin gazına gelip alanlar sonradan burda şikayet ediyolar onlardan biri olmazsın inş zenfone 2yi bekle derim
  • Z2 beğenmiyorsan Huwai p7'de alabilirsin.
  • Galaxy e5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Sivazlı

Nesinden şikayet ediyorlar hocam onun ne sorunu var
    Zaten Haziran sonu gibi alırım anca

@tccakmak

G3 kesinlikle daha hoş bir cihaz ama çok sorunluymuş Quad HD ekran batarya konusuna sıkıntılıymış

@TombalacıMemeT

Hocam o telefonda çok değişik donanım var, güncelleme de gelmemiş zaten 4.4.2'de kalmış
  • bu fiyat bandına z2 iyidir
  • -Chimaera kullanıcısına yanıt
    Peki dostum tercih senin. :) inşallah gönlüne göre bir telefon alırsın, seni pişman etmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Chimaera

@Sivazlı

Nesinden şikayet ediyorlar hocam onun ne sorunu var
    Zaten Haziran sonu gibi alırım anca

@tccakmak

G3 kesinlikle daha hoş bir cihaz ama çok sorunluymuş Quad HD ekran batarya konusuna sıkıntılıymış

@TombalacıMemeT

Hocam o telefonda çok değişik donanım var, güncelleme de gelmemiş zaten 4.4.2'de kalmış

2 gün pili çıkaran telefon olmadığı sürece her akşam eve geldiğimizde ve ya gece yatarken şarja takılacak o telefonlar :D ama doğrudur QHD pili baya götürüyor

• Sunduğun seçenekler arasında S5 iyidir
  • g3 ü sil bi kere ordan parana yazık edersin. ben kesinlikle z2 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

g3 ü sil bi kere ordan parana yazık edersin. ben kesinlikle z2 derim

Gerçekten o kadar kötü bir cihaz olduğunu bilmiyordum G3'ün

Z2 ve HTC One E8 arasında gidiyorum ama E8'in de destek konusunda şüphelerim var, en iyisi Z2 gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.