Şimdi Ara

2.kez aracımı çizdiler( yaşlı kadın içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, cuma günü konu açmıştım aracımı çizdiler diye. Bir kişiden şüpheleniyodum. Apartmanda komşumuz yaşlı bir kadın daha önce ne konuştum nede tanırım, sanırım park ettiğim yeri benimsemiş. Tam emin olamıyordum bugun bakalım o mu diye oraya park ettim ve bekledim. Geldiğinde elinde anahtarla aracımın kapısını çizdi ben camı açınca kaçtı hemen. Elim ayağım titredi sinirden polisi aradım sağolsun çok ilgilendiler ve hemen geldiler. Bu kadından şikayetçi oldum malıma zarar verdiği için. Yarın veya öbürgün karakola çağrılcak, ifadesiyle savcılığa gidilicek. Benim kaskom yok , aracımı bu 2. Çizdiği oldu birşni bagajı komple çizdi diğerini de kapımı çizdi. Sizce bundan sonra ne olur, o kadın ceza alır mı? Ben aracımı yaptırırsa uzlaşırım dedim. Mahkeme ne kadar sürer ne karar verilir? Ne yapayım bu süreçte?
     2.kez aracımı çizdiler( yaşlı kadın içerir) 2.kez aracımı çizdiler( yaşlı kadın içerir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Manyak bol...

• Geçmiş olsun.

Polisin çok ilgilenmesi garip bir durum. Bakalım teyze suçu kabul edecek mi? Sonuçta video kaydı falan yok sadece siz gördünüz.
  • bence siz de aynısını yapın onun aracına.
  • ağır hakaret ederim de şimdi ceza yemeyelim.işe bak bir de yaşlı başlı kadın.2 kere üst üste yapmış.yazık günah kolay mı alınıyor bu araçlar.yerinizde olsam yaşına bakıp hiç acımam yaptığı suçun cezasını çeksin.
  • Evet fıraatım olmadı çekmeye ama gerçekten gördüm camı açıp hop dicektim görünce kaçtı. Şuan mahkeme sürecinde olduğumuz için araca zaar verirsem ben suçlu durumuna düşerim. Peki yapmadım dese elini kolunu sallayarak çıkabilir mi? Polisin tutanağında da benim dediklerimi doğruladı. Çiziğe dokunamdan geldiler.

• Kadına bak bir ayağı çukurda hala nelerle uğraşıyor .

Demek bu yasa kadar bosuna yaşamış yazık .

• Geçmiş olsun ihtiyar iyi takmış size

• Evet, benim ona en ufak bir zararım olmadı, hatta apartmandan birinin aracına vurup kaçmıştı. Tamponunu kırmıştı. Sahibine söyleme fırsatım olmadı çünkü görmüyorum bile. Akşamdan sabaha evde yokum. Aracım lüx bir araçta değil hatta 13milyar piyasası boyası eski ne ister anlamıyorum. Sinirimden ağlıam o derece, Allah biliyor kasislere bile yavaş yavaş giren ben aracımın iki noktadan çizildiğini görünce içimden parça koptu resmen

• Yaşlı kadın... Aktivitesi yok herhalde. Sebep yok bişey yok. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Geçmiş olsun.

• Yasli diye acimayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar yarın veya ondan sonraki gün karakola çağrılıp ifadesi alınacak dendi. Neden bugun alınmadı, sanırım karşı karşıya gelmemiz için. Peki bu kadını nasıl çagırıcaklar telefonla mı arabasınj çevirip mi ?

• Kadına koca lazım bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teyzeye öbür taraftan devamsızlık yazıyorlar...

Bence de yaşlı diye acımayın huysuzun teki demekki ne zoru varsa artık, ne olacağına mahkeme karar versin, yaşlı teyze meyze ama göz göre göre malınıza kasten zarar vermiş.
  • hayranim kullanıcısına yanıt
    Vazgeçmicem ancak delil yetersizliği olucak büyük ihtimalle, benim gördüğüm sayılır mı bilmem ama azıcık haysiyeti bu güne kadar yaşadıklarındaki şerefi varsa yaptım der. Sizce ne olur polis beyler de aracı görüp çizigi tutanak turup şahitlik yaptı.

• Teyze dul veya bekarsa başgöz edin biriyle.Belki sakinleşir 2.baharını yaşarsa.

• Teyzeler çıldırmış olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedaesoldier

Vazgeçmicem ancak delil yetersizliği olucak büyük ihtimalle, benim gördüğüm sayılır mı bilmem ama azıcık haysiyeti bu güne kadar yaşadıklarındaki şerefi varsa yaptım der. Sizce ne olur polis beyler de aracı görüp çizigi tutanak turup şahitlik yaptı.

böyle şereften yoksun bir harekette bulunmuş insanın gelip de şerefini düşünerek "ben yaptım" diyebileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Kamera kaydı falan da yoksa sonuna kadar inkar eder.

kadını dövseydiniz keşke siz de suçlu olurdunuz ama kadın da büyük ihtimal kabul ederdi suçunu , nihayetinde kim zararlı çıkardı bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çölde bir kum tanesi -- 27 Mayıs 2015; 20:51:45 >

• KARDEŞ sende Aracın içinde bekleyeceğine kamera ile bekleseydin keşke.dava ne olur bilmem ama yanına bırakmayınZ

• Sen de onu çizseydin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.