Şimdi Ara

müziğe olan aşkın aniden bitmesi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nedenini cidden merak ettiğim bir konu.

techno muzik dinleyen biriyim elektronik acid vb.. hepsiyle her an uçuk bir kafayla yaşardım akat şimdi hiçbirinin anlamı yok depresyondaykende acayip keyifli gelirdi müzik bana ama şimdi niye bilmiyorum ama artık o aşiri mutluluk halini kaybettim beraberinde resim ve sanata olan ilgidede ciddi bir düşüş var.

bana ne olmuş olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydown -- 27 Mayıs 2015; 19:28:54 >

• Antidepresana başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metal dinlemeyi dene

• metal oldu bak.
  • Yaşlanıyorsundur belki.

• olur mu hiç öyle şey yaş 19 daha!
  • tarzını değiştir, büyük ihtimal dinlediğin parçaların yavanlığından sıkıldın

• Klasik müzik falan dinle. Bach'ın org ve klavsen için yazdığı besteler. Beethoven, Chopin, Mozart'ın piyano eserleri.
    Bilmiyorum ben de klasik müzik harici diğer müzikleri dinlemeyi kesiyorum, geçen birkaç hafta mor ve ötesi dinleyip nostalji yaptım ama artık bir süre dinlemem. :D Yine eskiden sürekli metal dinlerdim, şimdi çoğunu dinlemesem de olur modundayım.
    Sen de sıkılmışsındır birbirine benzeyen melodi ve ritimlerden.
  • Iron maiden, metallica, black sabbath, ozzy, linkin park ve megadeth ten klasiklesmis parcalari dinle. Bir sure sonra muzik askin yeniden canlanicak.
    Abi hatta solcu, sosyalist ya da anarşist bi düşüncedeysen aç Rage Against the Machine dinle, daha da bisey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reardeltoit123 -- 31 Mayıs 2015; 15:45:32 >
  • oooo poser alırım bir dal
  • Kaldı mı senin gibi adam bu forumda ya

• rock off a gidiyonmu şşş korn geliyo şşş megadeth de var

edit : ooo gitarda çalıp metalika da dinliyomuş oooo. Poser itemlerini tamamlamışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaç canım kalmış -- 31 Mayıs 2015; 16:57:15 >
  • karşim megadeth geçen seneydi
  • gocira var almazmısın?
  • tamam kardeş
  • Eğer çok fazla dinliyorsan olabilir. Bıkarsın ve dinlemezsin. Uzun bir süre geçer yeniden müziği sevmeye başlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydown

nedenini cidden merak ettiğim bir konu.

techno muzik dinleyen biriyim elektronik acid vb.. hepsiyle her an uçuk bir kafayla yaşardım akat şimdi hiçbirinin anlamı yok depresyondaykende acayip keyifli gelirdi müzik bana ama şimdi niye bilmiyorum ama artık o aşiri mutluluk halini kaybettim beraberinde resim ve sanata olan ilgidede ciddi bir düşüş var.

bana ne olmuş olabilir?

bende techno trance tarzı müzikler dinler dinliyorum ve dinledikçe normal müzikler boş gelmeye başlıyo
  • Bence başka başka müzikler dinle.
    (Normalde bahar gelince insanlar müzik dinler, ama tekno konusu bahara uzak.)
  • tarz değiştirmeliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydown -- 13 Haziran 2015; 15:25:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.