Şimdi Ara

Counter Strike GO'a Yeni İçerikler Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Valve, oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olan Counter Strike GO için yeni bir güncelleme yayınladı.

Bu güncellemeyle birlikte oyuna Agency, Resort, Zoo, Log, Rails ve Season adında 6 yeni topluluk haritası eklendi. Güncellemenin yanında Valve, CS: GO için Operation Bloodhound, eklentisini oyunculara sundu. Bu eklenti paketi oyuna 2 yeni "campaing" ve 62 yeni görev ekliyor.

Tüm bu içeriklerin yanında güncelleme ve eklenti paketi oyuna bazı küçük yenilikler de ekliyor. Bu yenilikleri detaylı olarak buradan görebilirsiniz. Operation Bloodhound Access Pass'inin 6 dolar karşılığında satıldığını belirtelim.

• Bıçağın sesi de değişmiş hiç hoş olmamış.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yeni bıçağın animasyonları çok iyi görünüyor ama şu an da satı almak hiç akıl karı değil.

• vac engelleniyor güvenli sunucularda oynayamazsın hatası alıyorum benim gibi olan varmı hiçbir hile yok bişi yok genel bir sorunmu acaba

• bu oyuna arkadaş gazıyla para verdim yüzüne bakmıyorum

• 10 dakikadır lobi kuramadık arkadaş. Bir sorun var sanırım, arkadaşlarım da kuramadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh bize gelmemiş.
  • satılık awp :D taze taze
    Counter Strike GO'a Yeni İçerikler Geldi
  • Önceki jetonlarda görevi yaptıkça kasa veya item düşerken, şimdi ister görevi yap istersen rank atla bir halt olduğu yok. Olan 16 lirama oldu.
    Not: Bıçak sesi hoş olmuş.
  • lvl sıstemını sevmedım
  • Ben Counter Strike Global Offensive Oyununu Saglamindir.net adresinden indirdim arkadaslar

ve bu mapların hepsi bende var fakat campaing seçeneği bende yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.