Şimdi Ara

Focusun Golf'den pahalı olması (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
3
Favori
8.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

Konunun aslında bu değil bu araçlara 90-95 bin lira verenlerin düşünce sistemi nasıl işliyor onu öğrenmek lazım. Passat, Superb varken bu fiyatlara yada biraz daha eskiye dönelim 5 serisi E serisi varken illa sıfır alacağım 100 bin lira Focus'a Golf'e vereceğim mi diyorsunuz? İlla küçük araba istiyorum sedan bana gitmez diyorsan A serisi var 1 serisi var. Cidden çok garip...

Kendimi bir an Galaxy S3 konusunda hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Doğru Fake konuları patlatması açısından faydalı biriydi Shadow..ancak oto mota Lancia tavsiyeleri ve Opel Ford Toyota vs almaya kalkanlara anlamsızca yazıları ile irrite edici biriydi ..Şimdi ne oldu Lancia yok Türkiye de ..Shadow da forumda mevcut değil

Şener Songur için Mustafa Toplaoğlu benzetmesi..çok doğru bence de öyle..Bizi yiyor inceden..Uzaylı muamelesi yapmak lazım o zaman ..Bana komik geliyor kimsenin onun tavsiyesi ile araç alacağını sanmıyorum da ondan herhalde

Ancak Cihan başka..O kendini uzaylı sanmıyor ben zaten uzaylı olduğundan kuşkulanıyorum..En azından organızmasına uzaylı bir yaratık yerleşmiş vaziyetteHerhalde uzaylıların onun vasıtası ile herkesi VAG grubunun kölesi yapmak gibi bir planları var

Bu mesajları yazarken ne yiyorsunuz ne içiyorsunuz çok merak ediyorum gerçekten

• En azından senin içtiğinden değil ..çay kahve sadece..Leopard ın yazdıklarına aynen katılıyorum..Ne olduğunu neyin peşinde olduğunu gayet güzel analiz etmiş arkadaş. Senin durumun troll lükten de fanboy luktan da öte bir şey oldu artık..Sadece VAG ı savunsan hadi neyse bir de yalan yanlış yazılarla başka markalara özellikle de Ford a pislik atmış peşindesin..Düzelt kendini millet herşeyin farkında ..Ford-Çekici vs başlığını editle..yalan da yazma artık debelendikçe batıyorsun..EKSİLERİN EFENDİSİ oldun
  • ikisi de çöp 1.6 Tdi dsg 105hp elegance octaviamiz 79 bin tl tuttu
    biz 50 bin tl verdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Golf kullananlar kolay kolay başka bir araç kullanamaz, kullanırsa da zorunluluktan kullanır. (Deneyimle sabit)

Bu söz Mercedes için söylenirdi. Ne günlere kaldık be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_ari -- 29 Mayıs 2015; 15:01:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Aklında komik olduğunu düşünüyorsun dimi

En azından bir aklım var?

Babamdan bile büyük adamsın yaşına hörmeten yazmıyorum emin ol

Bir insanı nici ile saçma sapan bir üslüp ile dalga geçmek size hiç yakışmıyor

Doğum Tarihi1 Ağustos 1959

• Niye focus golften pahalı olamaz mı öyle bir kuralda var biz mi bilmiyoruz. Gerçi ikiside o paraları hayatta etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

En azından senin içtiğinden değil ..çay kahve sadece..Leopard ın yazdıklarına aynen katılıyorum..Ne olduğunu neyin peşinde olduğunu gayet güzel analiz etmiş arkadaş. Senin durumun troll lükten de fanboy luktan da öte bir şey oldu artık..Sadece VAG ı savunsan hadi neyse bir de yalan yanlış yazılarla başka markalara özellikle de Ford a pislik atmış peşindesin..Düzelt kendini millet herşeyin farkında ..Ford-Çekici vs başlığını editle..yalan da yazma artık debelendikçe batıyorsun..EKSİLERİN EFENDİSİ oldun

Ford müşteri hizmetleri bana hala geri dönüş yapmadı bugün 5. gün adam gibi geri dönüş yapsınlar ben o başlığı düzelticem
  • asıl olay kur ve ötv de.

açın bakın Avrupa sitelerine 25 bin Euro. 3 le çarp zaten 75 bin oluyor. yani ötv sıfır olsa ve Avrupa ile eşit vergi versek bile 75 bin tl yapıyor.
  • Arkadaşlar,
    biraz fiyat/performans hesabı yapıyorsanız, etrafınız ikinci elde 40-50bin'li rakamlara bir araçtan tüm beklentilerinizi karşılayacak modellerle dolu.
    4X4, arkadan itiş, esp, iyi yol tutuş, lpg uyumu, sorunsuz şanzıman, yüksek donanım, güvenlikte 5 yıldız vb...
    50bin liraya bu yukarıdaki araçları 3-4 kere cebinden çıkaracak araçlar varken, nedir bu sıfır sevdası :)
  • Golf tartışmasız bu sınıfın lideridir fakat forumda enteresan bir tepki var golfe karşı.Golf sahibi olmayan arkadaşlar aracı karalama veya kendi araçlarına eşdeğer görme havası içindeler.Oysa değil.Golf işçilik sağlamlık malzeme kalitesi sessizlik ve yalıtım bakımından premium araçlar kadar olmasa da onları andırır bir sürüş keyfi sunuyor.Meyve veren ağaç taşlanır misali bu forumda golf ''gariban''muamelesi görüyor ama reel de durum farklı.Satış rakamları da bunu gösteriyor zaten.
  • Su ise bak yauw. C sınıfı bir araca ev parası oduyoruz. Bunun yarisindan çoğu vergi. Bakanda cikip milyonluk makam araçlarına çerez parası die yüzsüzce açıklama yapıyor.
    Devam edelim iki bin lira farkı tartışmaya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford olsun çamurdan olsun.

• Bir, başkası üretir de üretir tartışması uzun uzadıya bize düşer başlığı daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-X -- 29 Mayıs 2015; 15:56:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Golf kullananlar kolay kolay başka bir araç kullanamaz, kullanırsa da zorunluluktan kullanır. (Deneyimle sabit)

Bu söz Mercedes için söylenirdi. Ne günlere kaldık be

Mercedes i kim kaybetti de biz bulalım. Yazıdaki kastettiğim golf ile aynı sınıfta yer alanlar. Lüks sınıfa girersen Maserati derim tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Su ise bak yauw. C sınıfı bir araca ev parası oduyoruz. Bunun yarisindan çoğu vergi. Bakanda cikip milyonluk makam araçlarına çerez parası die yüzsüzce açıklama yapıyor.
    Devam edelim iki bin lira farkı tartışmaya.

95,000 liraya nerede ev var?
  • shadowun yönetime yaptığı en azından 7 8 tane başvuru var.dikkate dahi almıyorlar.Geçenlerde yine yazmış,aynı muamele devam.ve bu kişinin tek bir küfürü insanları rencide edici en ufak bir hareketi yok.Bugün 3 kullanıcıdan 2si dsg sorunlarından bahseder hale gelmişse,dsg sorunu yok diyebilen kalmamışsa,dsg sorunsuz diyebilenler de bu forumun tamamının vag fanatiği olarak tabir edip yaftaladığı kişilerse shadowun buradaki mücadelesi sayesindedir.adamın açtığı konuya hala millet yazıyor.şimdi konu açan dsg ye bismillah demeden sorunlu demeye başlıyor.
    tartekin,insanların arkasından konuşmamalısın ki üslubun da hoş değil.artı söylediklerinin TAMAMI yanlış.şu an yalan ifadeden seni şikayet etse mesajın silinir uyarı alırsın çünkü kanıtın yokHocanın önerdiği araç rakiplerinden çok daha ucuza çok daha fazlasını sunuyordu.ota mota da önermezdi.2. el düşünen adama bir kere o arabayı önerdiğini görmedim.Yıl olmuş 2015 halen golfün motoru güncellenecek şanzımanı patlak diye ağlıyor millet burda adamın önerdiği araba 120hp canavar gibi bir motora artı sorunsuz bir otomatik şanzımana sahiptı.artı 2. eli olmayan arabaları konuşup sonra kolay satayım hızlı satayım diyerek burayı trolleyen insanlara da 2. eli iyi markaları önerir insanların saatlerce tartışmasını önlerdi.bol keseden sallamayın yani.liseli konuları yüzünden kimse foruma girmek istemiyor,konuların patlatılmasının bence hiç bir kötü tarafı yoktu.Hoş zaten shadowun banlanmasının sebebi de bu konular değildi.yönetimle görüştüğümde üstü kapalı beni de uyardılar bu konuyu kurcalamamam konusunda.yönetimle bizzat temasa geçtiğimde de buz gibi soğuk bir tavırla biz istediğimizinkini açarız istediğimizinkini açmayıza getirdiler olayı.resmi avukatı değilsem karışmayaymışım muamele bu yani düşünün tonla küfür eden adamın banı açık,tek küfürü olmayan adamın banı kapalı,yaptığı başvurular dikkate dahi alınmıyor,ve bunun AÇIKLAMASI dahi yok.
    shadowun banlı kalmasının nedeni otomobile sadece alman olarak bakmamasıdır ben başka neden göremiyorum.Çünkü adam alman otomobillerini haşa ilah zannedenlerin,kabusuydu.iyiye iyi kötüye kötü diyen bir tipti.Eğer shadow sivri dilli diye forumdan atıldıysa buradan kafadan 20 kişinin daha atılması lazım.Şu anda yönetimle görüşmüş mü ki banı açılsın diyen arkadaş shadowa 1 sayfa konu açıp küfür etti burda,hepimiz şahidiz.Bana da dsg denilen bu baş belasını aldırmadı çok yardımı oldu binlerce lira param cebimde kaldı.Hala arabayla ilgili bir derdim olsa eşimin dostumun bir sıkıntısı olsa ilk kapısını çaldığım kişidir.Shadow buradan arabalara alım satımcı kafasıyla bakmadığı,alman manyağı olmadığı,vag fanatiği olmadığı,insanlara aldıkları arabalara ilah muamelesi yapmamasını söylediği için atıldı,başka açıklaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 29 Mayıs 2015; 16:51:12 >

• 1-DSG ye de DOĞUŞ un Türk insanına yaptığı muameleye de karşıyım
    2-Kendisi burada iken de eleştrilerimi yazmıştım.Üslubum seni hiç ilgilendirmez
    3-Kanıt, kendisinin bir sürü cahilce ifadesi..Bir adam sadece bir markaya ilah muamelesi yapar ve piyasada tutulan markaları alanlara da galerici derse en hafifinden cahil ibaresini taşımayı hakkeder.Kim nereye şikayet ederse etsin .İsteyen piyasa arabası alır isteyen az satan araba alır kimse kimsenin tercihini aşağılayamaz.
    4-Forum yönetimi zaten adil değil bu tip bir kaygısı da yok..daha doğrusu kaygısı varsa ticari kaygıdır, insani veya etik kaygı taşımıyorlar.
    Yönetim güzel söylemiş anlamamışsın hala..avukatı değilsen karışma bu işlere..sana mesaj yazmadığıma göre işine bakacaksın .bana da bir daha yazma veya alıntı da yapma bundan sonra
    Ana fikir; Forumdan atılanı gerçek hayattan da silmiyorlar.Adam 7-8 tane başvuru yapıp yalvaracağına gider başka forumda yazar. Ağlamaya ne gerek var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 29 Mayıs 2015; 17:55:03 >

• _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Shadow un rencide edici hareketi yok mu Yonetim iyi ediyor o herifi almamakla. Yaptiklari ender dogrulardan biri.

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Bence de..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.