Şimdi Ara

Tm deki gerçek sıramızı nasıl bileceğiz??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mf ler yüzünden neden gerçek sıramızı bilemiyoruz sıralamamız düşük gözüküyo!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okuldan bir arkadaşımın rehber öğretmeni, TM'ler arasındaki gerçek sıralamanızı görmek için, YGS sıralamanızı üçe bölün demişti. Ne kadar doğrudur, ne kadar yanlıştır bilmiyorum. Onun haricinde, forumda YGS-3 sıralamasının daha gerçeğe yakın olduğunu söyleyen bir arkadaş vardı. Bazıları ilk 100.000'deki TM'cilerin sayısını tahmin etmeye uğraşıyordu.

Tabii, konu hakkında bilgili arkadaşlar bir şeyler yazacaktır yine buna benzer ama yine söylüyorum; LYS'ye kadar bu soruya net bir cevap alamayacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • egelox kullanıcısına yanıt
    Hocam lys den sonrada alamayız ki o zaman adalet falan kalmamış hiç bişeyde ben bu mf cilerin yüzünden gerçek olmayan sıralamamla mı tercih yapacağım!!

• Şu anki sıralaman gerçek zaten. Seni geçen sayısallar da edebiyat sınavına girecek ve çoğu en az senin kadar edebiyat yapıyor. Yani sayısal sıralamaları iyi gelmediği takdirde eşit ağırlıktan tercih yapabilirler.

• Up diyeyim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: baltali ilah

Şu anki sıralaman gerçek zaten. Seni geçen sayısallar da edebiyat sınavına girecek ve çoğu en az senin kadar edebiyat yapıyor. Yani sayısal sıralamaları iyi gelmediği takdirde eşit ağırlıktan tercih yapabilirler.

Yaw he he

• 21743. um ygs 5 te, onumde 21742 sayisal oldugunu düşünüyorum

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.