Şimdi Ara

şampiyon hakkında ne düşünüyorsun?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar dh halkı. konu oldukça basit, şampiyonlar hakkında olumlu olumsuz neler düşünüyoruz? yorum yapan kişi mesajının sonuna başka bir şampiyon adı yazsın ve bir sonraki kişi o şampiyon hakkında yorum yapsın lütfen.
    ilk şampiyon adını ben vereyim :)
    lissandra (rastgele seçtim)

• yakkr kullanıcısına yanıt
    Sesi cidden cadı gibi. Bi ara metayı girdiğinde baya oynadıydım. mobilitesi iyi oldugu için hoşuma giden bi champ. olumsuz olarak aklıma bişey gelmiyo severim lissandrayı :)

Kha Zix diyelim bakalım
  • RİVEN

EDİT: Riot'un allah belasını versin. oynanmaz bu daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prince Legolas -- 27 Mayıs 2015; 23:36:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khazix sezon 2 nin kralı sezon 5 in soytarısıdır. Riotun khazixe yaptığı ayıbı, Barcelona küçük lig takımlarına yapmamıştır. Ne bir tanklığı var, ne bir hasarı var tekleyemiyor. Oynamak cidden çok zor.

Bir sonraki hero Irelia olsun

• Oynaması çok zevkli geliyor bana.Havada hydra olayı çok zevkli geliyor nedense.Değişik bir sistemide var skilleri geliştiriyorsun.Level 11de tam kapasitesine eriştiğini düşünüyorum.

Alttaki için Graves diyorum.
  • Tanklarin metaya girmesiyle metadan düştü sayılır tanklara burst atamayinca,e tank eritme özelliği de olmayinca kaydi gitti metadan.ama gene geri gelecektir severim kendilerini

Alttakine urgot

• Urgot - bilmeyenin elinde feeder bilenin elinde tanker gibi karakter.Hikayesi harika.

bir sonraki champ : Wukong
  • jynxmonroe kullanıcısına yanıt
    aşırı severim bi zamanların (bana göre hala) en iyi junglerlarından. özellikle rakibe kuyruğunu sallamak acayip eğlenceli :) ultisi oyun kazandırır. ama işte tek sıkıntı hasar vermek ile tank gitmek arasındaki ince çizgi wukong için biraz kalın..

sonraki şampiyon Jax diyorum :)

edit : o kadar urgota yazdık 10 önce davranmış üstteki arkadaş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikei -- 27 Mayıs 2015; 15:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikei

tipinden aşırı derece de nefret ettiğim şampiyondur kendileri hiç bir zaman bi adc olarak görmedim ama toplane ve midlane de oldukça güçlü bu aralar. malum tank metası adclerin tankı metaya girmese olmazdı ...

sonraki şampiyon Jax diyorum :)

adam wukong yanlız
  • meymun

• Konu tıkandı

• Üst ve orman rolünde sezon 4'de gizli op idi. Şuan tank metası sebebi ile pek tercih edilmiyor. Umarım tekrar eski günlerine geri döner.

sonraki şampiyon Kassadin olsun.

edit: bu konu tutar. Üstteki mesaj konu ile alakasız ise bir önceki mesajdan gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ooohhh!!! -- 27 Mayıs 2015; 16:19:36 >
  • Morellonun annesiyle sürtunmede bulunmuş olacak ki şimdiye kadsr yediği nerflerin haddi hesabi yok.o son gelen ulti menzili nerfü tamamen bitirdi onu

• Eskiden çok oynadığım ama Riot'un son yamalarla içine mıçtığı ama ne kadar mıçmış olsada hala late de gideri olan yegane şampiyondur. Yahu ne istediginiz Kassadin'den zaten melee mage olduğu için oynanışı kolay değildiki araya girmek zorundaydın. Le Blanc dururken şu şampiyona bulaşmaları kadar saçma bir şey yok.

Bard

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda çıkan Rek'Sai, Azir, Braum, Kalista gibi şampiyonlara göre pek tutmadı. Denedim, pek sevmedim Bard'ı. Pasifi oyuna önceden olmayan bir stack yöntemi getirmiş, onu çok beğendim.

Fizz
  • Sezon 4'te iyi olsa da önce DFG sonrası değişikliklerle asıl rolünü, ardından da tamamen gücünü kaybetmiş bir balık.

Ben Sejuani diyorum(metacılar kavga etsin)
  • S5'in pick rate yüksek olan şampiyonu, bana göre tek sıkıntı alternatif olarak tek rol (jungle) oynanması dışında pek bir işe yaramıyor. Belki ilerleyen zamanlarda gelecek bir ap dmg buff ile mid görebiliriz.

Zyra diyelim
  • Sezon3 de çok popiydi ama heroya her tarafindan vurdular çöp oldu

Corki

• Oynamaktan zevk aldığım tek Adc. Bir de kalista geldi şimdi. İngilizce olan seslendirmesi harika, bu konuda en iyi şampiyonlardan biri bence.

Thresh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew Crysanthe -- 27 Mayıs 2015; 17:36:46 >
  • Oyundaki en cok playz yapma herosu diyebilirim genelde q yeteneği tutturunca spikerler wohaa diye anırıyo savas baslatma yeteneği olan tanklayabilen w su ile hayat kurtaran support rolunun en baba karakteri sup kalırsa karsida morgana yoksa instalock yaparim

Sıradaki sampiyon ryze olsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.