Şimdi Ara

SON DAKİKA:Aziz Yıldırım Canlı Yayın 14:00 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
6.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

"Şampiyonluğu kaçırdık. Sorumlusu benim. Ne var?"

''50 milyon euro harcayıp şampiyon olsak iyi mi olacaktı''

"Borçlandırmayacağım. Hisse senedi sattırmayacağım. Gelsin yönetsinler bakalım."

''Sen beni suçluyorsun da 25 30 senedir şike yapılıyor bu ülkede''

''Biz yarın mahkemeden haklanırsak ne olcak bu hakaretler''

''Biz paralel yapının mahkemelerinde yargılandık''

''sivasa 3 4 milyon dolar götürdük bundan büyük kumpas varmı bu kadar mı insanlar aptaldı''

''100 bin dolar evine götürsen yastığının altında uyur adam''

Neyse bişey demicem

beynim yandı benim beyler

şampiyonn olsan zaten 50 m tl cl de ayak basti parasi ve şampiyonluk primi alicak saflar inaniyor bu azize

• fazla antrenör değiştirmedim dedi sonra bütün branşları sayıp bunlar hariç dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: SaintBossFrank

özet
    hapis cezasından yırtana kadar benden kurtulamazsınız
    kulüp batık durumda haberiniz yok
    lol

ergen gibi her mesajının sonuna lol yazmaktan ne zaman vazgeçecen. ergensen o ayrı tabi yapcak bişey yok

ahahauahu diye gülen çocuğa bak, gülücük kullamayı sevmiyorum abicim
  • quote:

quote:

quote:

özet
    lol

ergen gibi her mesajının sonuna lol yazmaktan ne zaman vazgeçecen. ergensen o ayrı tabi yapcak bişey yok

isine bak

• quote:

quote:

quote:

quote:

özet
    lol

isine bak

allah ın troll u alıntı yapıp soru soran sensin, suç bende ahauhau diye gülen çocuğu ciddiye alıp cevap verdim
  • Gazete de ne ilanı olmuş ?
  • Ege @egeyakis 15 Sek.Vor 15 Sekunden
    mahkeme karar verse üstüne en az 1 yıl yargıtayı var
  • Ulan alex gibi bir adamı küstürerek gönderdin.Gsye 9 şampiyonluk kazandırdın.Takımı nisanda şampiyon yapmış ersun yanalı kendine uymuyor diye yolladın yerine disiplinsiz vasıfsız ismaili getirdin.Artık seni takımda istemiyor taraftarda.Bırak artık be aziz başkan.
  • adam şurda bile" şike yapmadık" diyemedi de 25 yıldır yapılıyor diyor.

aziz başgan cimbom şampiyon
  • Aslında suç bu adamda değil suç bunun sözünden köpek gibi korkan kongrede bunu destekleyen vasıfsız şeref yoksunu delegelerdir.Esas paralı köpekler bunlardır.

İlk önce bu paralı köpekleri delegeden atacaksın ki bunun gibi herifler bir daha seçilemesin.

Bu paralı köpeklerin derdi Fenerbahçe falan değil kendi ceplerinin dolmasıdır.

• Daha sabah Aziz Yıldırım a giydirirken çıkıp savunanlar konuda " git de kurtulalım" a kadar gelmiş. Bu tip adamları gördükçe eğleniyorum.

Aziz Yıldırım ve onun yalakaları yüzünden kulüp ne hale geldi. Başkanlık seçimi olacak mı diye değil başka aday çıkarmı acaba diye bekliyoruz. Rezillikte zirve yaptı takım.
  • AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM
    AZİZ YILDIRIM

AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''
    AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''

AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''AZİZ YILDIRIM : ''Fenerbahçe şampiyon olmuş olmamış umrumda değil vaad filanda vermiyorum. ''

Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."

Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."
    Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."
    Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."Aziz Yıldırım: "İsmail Kartal'a güvenim tam."
  • Benim için en önemlisi, İsmail'e kefilim dedi.

Oh, seneye de şampiyonluk garanti.
  • judith kullanıcısına yanıt
    Aykut a da kefilim demişti. Sezon sonu postaladı. Adamın dediğine ne inanıyorsunuz ki?

İsmail Kartal da Kasımpaşa maçından sonra Bodrum tatiline gider döndüğünde antrenör olarak bir yerlerde devam eder.
  • ''Aziz Yıldırım 1 UEFA kupası, 1 Süper Kupa, 4 Türkiye kupası 9 Şampiyonluk kupası gördü, adam bizim değil sanki Galatasaray'ın efsane başkanı''

• İyi saçmalamış

• Dalga geciyor herhalde? Cidden boyle mi konusuyor?
  • Hamd olsun istifa etmedi cok korktum istifa edicek diye :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

özet
    lol

isine bak

allah ın troll u alıntı yapıp soru soran sensin, suç bende ahauhau diye gülen çocuğu ciddiye alıp cevap verdim

ses yapma

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.