Şimdi Ara

lys2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lys fizik kimya biyoloji 2014 de nasildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Brazzerstaki kel adam diyim

• Biyoloji icin ustteki arkadasa sonuna kadar katiliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdryzc

Biyoloji icin ustteki arkadasa sonuna kadar katiliyorum

tek kötü dersim biyoloji deme öyle kardeş mf4 te &5 diye çalışmadım bile
  • Genel olarak biyolojinin hangi konulari agirdi?

• Valla ben geçen sene çalışmadan girdim Liseden ne biliyorsam Fizik ve Kimyadan pek bir şey yapamadım doğal olarak ama Biyolojiden 21 net yaptım,ya bende sorun var ya sizde sorun var bence biyoloji zor değildi.
  • Genelde fizige hep sozel diyorlar , peki kimya nasildi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bio fizik kolaydı kimya orta
  • exception019 kullanıcısına yanıt
    Ya sinav oyle calisiyim da full yapayim sinavi degil adamlar yorum istiyor yorum artik zaten 15 20ye kadar duz calismayla geliniyor ama fizik kimyanin yaninda biyo fullemek kesinlikle daha zordu.

• Oha bio fizik kolay kimya orta yazmış biri asıl fizik bio cidden zordu kimya kolaydı bu sene de aynısını yapacaklar fizik mekanik kısım kolay her sene olduğu gibi sözel kisim zordu mesela sinir acısını sormuslardi ki 1.22 kat sayısını vermeden bu senede böyle bir şey bekliyorum bu sefer yarilanmayi sorup 0.693/sn yi soracaklar bence 0.693 u vermeden

• quote:

Orijinalden alıntı: ufon43

Oha bio fizik kolay kimya orta yazmış biri asıl fizik bio cidden zordu kimya kolaydı bu sene de aynısını yapacaklar fizik mekanik kısım kolay her sene olduğu gibi sözel kisim zordu mesela sinir acısını sormuslardi ki 1.22 kat sayısını vermeden bu senede böyle bir şey bekliyorum bu sefer yarilanmayi sorup 0.693/sn yi soracaklar bence 0.693 u vermeden

1,22 yi testteki sorularda vermiyo verse zaten çarpacan yada bölecen iki seçenek kalıyo öyle sorumu sorulur ösym nin de bi seviyesi var adam direk formül sormuş daha napsın
  • Arkadaşlar şimdi ben ygs 2 den 235 aldım lys eklemeli puanla 270 olması lazım okul 35 puan veriyor açıkcası öyle çok çalışmadım bu sene alır mıyım sizce MF 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vato42 -- 28 Mayıs 2015; 19:51:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.