Şimdi Ara

2.5k ya kaynakçı bulunmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam, yemek hariç 2.5k ya kaynakçı bulamıyormuş soruları alayım.Çalışma saati 08.00-18.00 Pazar günü tatil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulamazsın zaten 2.5 K için gözlerini kimse kör etmek istemez

• 2.5 k ne ? 2500 tl mi!

• quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Bulamazsın zaten 2.5 K için gözlerini kimse kör etmek istemez

Bilmediğiniz işler hakkında böylesine gereksiz ve kesin yorumlar yapamazsınız.Kaynakçılar gözlük eldiven boyunluk ve maske ile çalışırlar.Iş güvenliği bunu gerektirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centilmen.4444

2.5 k ne ? 2500 tl mi!

Evet hocam 2500 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Profesir

quote:

Bilmediğiniz işler hakkında böylesine gereksiz ve kesin yorumlar yapamazsınız.Kaynakçılar gözlük eldiven boyunluk ve maske ile çalışırlar.Iş güvenliği bunu gerektirir.

İş verenlerin hepsi işçisine bu kaynakları sağlar zaten dimi işçilerde bunları kullanır. Ayrıca üslubunuz çok sert.

• Ben samsunda kalırken bir pidecim vardı orda ateş başında duran abi 4200 tl alıyom diyince kaynakçıya 2500 az mı çok mu bilemedim ben bir mühendis olarak 2200 tl çalışan arkadaşlarımı biliyorum
  • Kaynakçılık gerçekten bilgi, tecrübe ve sabır isteyen bir iş. Kaynak makinesini eline alan kendine kaynakçı diyor. Biz de tesisat işleriyle uğraşıyoruz, kaynakçıların neler çektiğini az buçuk biliyorum.
  • universitelerin teknik egitim fakulteleri ile temasa geçsin
  • quote:

quote:

quote:

İş verenlerin hepsi işçisine bu kaynakları sağlar zaten dimi işçilerde bunları kullanır. Ayrıca üslubunuz çok sert.

Kırıcı olduysam kusura bakmayın hocam.Orta ve büyük büyüklükte şirketler kontrol ediliyor yani bu imkanlar var iş güvenliği ile ilgili bir sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Ben samsunda kalırken bir pidecim vardı orda ateş başında duran abi 4200 tl alıyom diyince kaynakçıya 2500 az mı çok mu bilemedim ben bir mühendis olarak 2200 tl çalışan arkadaşlarımı biliyorum

Hocam insanlar fakülte bitiriyor 4 yıllık kimisi mühendis oluyor kimi öğretmen kimi hemşire vs. Bu insanların da aldığı maaş 2.5-4k arası değişiyor ben de bunu anlamıyorum.

• quote:

quote:

Ben samsunda kalırken bir pidecim vardı orda ateş başında duran abi 4200 tl alıyom diyince kaynakçıya 2500 az mı çok mu bilemedim ben bir mühendis olarak 2200 tl çalışan arkadaşlarımı biliyorum

Hocam insanlar fakülte bitiriyor 4 yıllık kimisi mühendis oluyor kimi öğretmen kimi hemşire vs. Bu insanların da aldığı maaş 2.5-4k arası değişiyor ben de bunu anlamıyorum.

nerde çokluk orda sıkıntı demişler yapacaksın üniversite sayısını 20 kapatacan dandik dastik okulları bak gör mühendis ne kadar değerli oluyor hemşire falan tırı vırı serçe parmağınla çözsen atanıyon zaten bizler kaçtık Türkiye garip ülke geç olmadan sizlerde kaçın

• quote:

quote:

quote:

nerde çokluk orda sıkıntı demişler yapacaksın üniversite sayısını 20 kapatacan dandik dastik okulları bak gör mühendis ne kadar değerli oluyor hemşire falan tırı vırı serçe parmağınla çözsen atanıyon zaten bizler kaçtık Türkiye garip ülke geç olmadan sizlerde kaçın

Haklısınız, bunların hepsi yanlış eğitim politikaları yüzünden oluyor.

• Ben bu sene makine bölümü 2 yıllık okuldan mezun oluyorum kaynak dersi gördük az çok öğrendik 2.5 k ya istanbul dışında cok tecrubeli olmayan kaynakçı bulursunuz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.