Şimdi Ara

BURGER KİNG/SBARRO/POPEYES/ARBYS - ÇALIŞMA SAATLERİ/MAAŞ SİSTEMİ/KARİYER TABLOSU/YEMEK SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
42.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT= AŞAĞIDAKİ MAAŞ SİSTEMİ KONUNUN AÇILDIGI YILA AİTTİR. ŞUANDA 2020 TL NET MAAŞ. GÜNDE 1 SAAT MESAİ YAPARSANIZ FAZLADAN ÇALIŞIRSANIZ YANİ 10 TL CİVARI EK ÜCRET ALIRSINIZ.

GEREKSİZ Bİ ENGEL YEMİŞTİM O KALKMIŞ, ONUN ŞEREFİNE MERAK EDİLENLERİ SBARRO VE POPEYES DENEYİMİ VE ÇALIŞANI OLARAK CEVAPLIYALIM

MAAŞ VE RÜTBE SİSTEMİ ;

-İLK İŞE GİRDİGİNİZDE EKİP ÜYESİ ( AMELE) OLARAK BAŞLARSINIZ

EKİP ÜYESİ MAAŞI = 950 TL ASGARİ ÜCRETTİR. ANCAK ÜSTÜNÜ DEĞİŞTİRME, V.S GİBİ 10-15 DK FAZLA ÇALIŞTIGINIZ İÇİN MESAİ İŞLER BUDA AY SONUNA +50 TL YANİ MAAŞINIZ 1.000 TL'NİN ALTINA DÜŞMEZ

-EXPERT ( SERVİS UZMANI) RÜTBESİ ;

- 3. AYINIZI DOLDURDUGUNUZDA GRAMAJLAR,HAMBURGER YAPIMI ( BURGER İÇİN ÖRNEK ) V.B KONULARDAN SINAVA GİRERSİNİZ. 100 SORUDA 80 NET YAPAN SINAVI GEÇER. MAAŞINIZ 50 TL ARTAR, ORTALAMA 1050-1.100 ARASI MAAŞ ALIRSINIZ.

-SERVİS SUPERVİSOR RÜTBESİ ;

BU RÜTBE MÜDÜRLÜKTEN ÖNCEKİ SON SEVİYEDİR. ARTIK VARDİYA TUTMAYA, MÜDÜRÜN SİZE RESTORANI EMANET ETMESİ, AYAK İŞLERİNDEN TAMAMEN KURTULDUGUNUZ RÜTBEDİR. 6. AYINIZI DOLDURDUGUNUZDA YİNE SINAVLA BU RÜTBEYE HAK KAZANICAKSINIZ. MAAŞ 1.250 TL'DİR.

- VARDİYA MÜDÜRÜ RÜTBESİ

1. YILINIZ BİTTİKTEN SONRA BU RÜTBE İÇİN TEKRAR SINAVA GİRERSİNİZ. SINAVI KAZANAN VARDİYA MÜDÜRÜ OLUR. MAAŞ 1.650 TL'DİR.

VARDİYA MÜDÜRÜ<ASİSTAN MÜDÜR<RESTORAN MÜDÜRÜ<GRUP MÜDÜRÜ OLARAK KARİYER İLERLER. HER RÜTBE ARASI + 500 TL MAAŞTIR.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇALIŞMA SAATLERİ/VARDİYA SAATLERİ ;

GÜNLÜK ÇALIŞMA 8 SAATTİR. HAFTADA 1 GÜN İZİN. PARMAK İZİ SİSTEMİ OLDUGU İÇİN 1 DK FAZLA ÇALIŞSANIZ O PARAYI SİZE ANINDA ÖDÜYORLAR. GÜNLÜGÜ ORTALAMA 32 TL (8 SAAT) GELİYOR. BAYRAMLARDA,ÖZEL GÜNLERDE X2 KATI PARA ALIOSUNUZ.

YEMEK SİSTEMİ/PUANLA YEMEK ALIMI

YEMEK SİSTEMİNDE TÜM RESTORANLARIN HAKKI 14 PUANDIR. BU PUANLAR SONRAKİ GÜNE DEVREDİLEMEZ. O GÜN İÇİNDE KULLANILMASI ŞARTTIR. PUANLARA KARŞILIK GELEN YEMEK LİSTESİ ÖRNEGİ ;

KARIŞIK TÜM RESTAURANTLAR PUAN LİSTESİ AŞAĞIDAKİ GİBİDR ;

- ET BURGER 5 PUAN
    -TAVUK BURGER 4 PUAN
    - 1 DİLİM PİZZA 5 PUAN
    - ORTA BOY PATATES 3 PUAN
    - COLA-ICE TEA-YEDİGÜN-FRUKO ORTA BOY 1 PUAN
    - SOGAN HALKASI 8'Lİ 5 PUAN
    - ACILI KANAT ADET 3 PUAN.
    - SU 1 PUAN

EDİT = İŞE NASIL GİRİLİR SORUSUNA HIZLI BİR CEVAP ;

İŞ BAŞVURUSU NASIL OLMALI = İ ŞE GİRMEK HELEKİ YAZA YAKLAŞILDIGI ZAMAN ÇOK ÇOK KOLAYDIR. ÇALIŞMAK İSTEDİGİNİZ FİRMAYA GİDİP, MÜDÜRLE GÖRÜŞME TALEP EDİN. ANCAK EN ÖNEMLİ ŞEY ERKEN GİTMENİZ. AVM İSE 10.00'DA AÇILDIGI İÇİN 11'DE GİDİN HEMEN. ÇALIŞMAK İSTEDİGİNİZİ BELİRTİN. ZATEN ELEMAN SIKINTISI OLDUGU İÇİN HEMEN KABUL EDİCEKTİR. SİZDEN , NUFUS CÜZ. FOTOKOPİSİ, SAGLIK BELGESİ,ÖĞRENCİ BELGESİ, SABIKA KAYDI ,İKAMETGAH + 4 RESİM İSTİYOR. BUNLARI TAMAMLAYIN TESLİM EDİN. 3 GÜN İÇİNDE SİGORTANIZ BAŞLAR VE İŞBAŞI YAPARSINIZ . TEK TAVSİYEM BURGER KİNG'TEN UZAK DURUN. YAPILCAK İŞ DEGİL ÇOK YOGUN.

BURGER KİNG/SBARRO/POPEYES/ARBYS  - ÇALIŞMA SAATLERİ/MAAŞ SİSTEMİ/KARİYER TABLOSU/YEMEK SİSTEMİ

ETİKET : popeyes çalışma saatleri, burger king çalışma saatleri, sbarro çalışma saatleri , burger king maaşı , popeyes maaş ne kadar , burger king nasıl işe girilir ? burger king yönetici olmak , popeyes müdür olmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kangal3454 -- 7 Temmuz 2019; 17:26:53 >

• Popeyesten bi kere sıcak yemedim kurye geliyor 10 dk muhabet ediyozzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Popeyesten bi kere sıcak yemedim kurye geliyor 10 dk muhabet ediyozzz

BULUNDUGUM İLDE BURGER HARİCİ SERVİS YAPAN YOK. RESTORANIN AYLIK CİROSU 100.000 TL VE ÜSTÜ OLDUGUNDA PAKET SERVİSE BAŞLIYORLAR. POPEYES İYİDİR AMA BATTER SOSLU TÜM TAVUKLAR, GÜZEL Bİ TAT VERİYOR O YÜZDEN.

• Sen şuan vardiya müdürüsün heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Sen şuan vardiya müdürüsün heralde.

GRUP MÜDÜRÜ İŞİN ŞAKASI Bİ YANA POPEYESTA DEVAM ETSEYDİM, ŞUAN MÜDÜRLÜGE OYNARDM AMA MÜDÜRLER ANLAŞAMADIGIM İÇİN BIRAKTM, SBARROYA GEÇTM. EXPERTLİGE OYNUYORM ANCA ŞUAN, KARİYER DÜŞÜNMÜYORM ZATEN BURDA, KAFA TİCARETE BASIYOR BENİM
  • Nasıl gireriz işe onu söyle hocam...
  • Çok yararlı bir konu olacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Nasıl gireriz işe onu söyle hocam...

ONU UNUTMUŞUM. BURAYA YAZIYIM SONRA EDİTLERİM.

İŞE GİRMEK HELEKİ YAZA YAKLAŞILDIGI ZAMAN ÇOK ÇOK KOLAYDIR. ÇALIŞMAK İSTEDİGİNİZ FİRMAYA GİDİP, MÜDÜRLE GÖRÜŞME TALEP EDİN. ANCAK EN ÖNEMLİ ŞEY ERKEN GİTMENİZ. AVM İSE 10.00'DA AÇILDIGI İÇİN 11'DE GİDİN HEMEN. ÇALIŞMAK İSTEDİGİNİZİ BELİRTİN. ZATEN ELEMAN SIKINTISI OLDUGU İÇİN HEMEN KABUL EDİCEKTİR. SİZDEN , NUFUS CÜZ. FOTOKOPİSİ, SAGLIK BELGESİ,ÖĞRENCİ BELGESİ, SABIKA KAYDI ,İKAMETGAH + 4 RESİM İSTİYOR. BUNLARI TAMAMLAYIN TESLİM EDİN. 3 GÜN İÇİNDE SİGORTANIZ BAŞLAR VE İŞBAŞI YAPARSINIZ . TEK TAVSİYEM BURGER KİNG'TEN UZAK DURUN. YAPILCAK İŞ DEGİL ÇOK YOGUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

quote:

GRUP MÜDÜRÜ İŞİN ŞAKASI Bİ YANA POPEYESTA DEVAM ETSEYDİM, ŞUAN MÜDÜRLÜGE OYNARDM AMA MÜDÜRLER ANLAŞAMADIGIM İÇİN BIRAKTM, SBARROYA GEÇTM. EXPERTLİGE OYNUYORM ANCA ŞUAN, KARİYER DÜŞÜNMÜYORM ZATEN BURDA, KAFA TİCARETE BASIYOR BENİM

Nasıl kafa ticarete basıyor oradan ayrılınca ne yapacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: çin ejderhası

Çok yararlı bir konu olacağını düşünüyorum

ÖZELDEN SORUYORDU ARKADAŞLAR SÜREKLİ. BENDE BÖYLE BİR KONUDA TOPLAMAK İSTEDİM. EN AZINDAN BİRİ GOOGLE'DA ARATSADA ÇIKAR KONU OKUYUP GÖRMÜŞ OLUR.
  • quote:

quote:

quote:

BEN İTHAL REPLİKA ( NİKE/ADİDAS V.S) SATIŞI YAPMAYI PLANLIYORM. SAHİBİNDENDE GÖRDÜGÜNÜZ İTHAL AYAKKABILAR 70-80 TL CİVARI YAZIYOR . 21 TL BUNLARIN ÜRETİMİ TOPTANDA. ÜRETİM YERLERİNİ HERKES BİLMEDİGİ İÇİN PİYASADA ÇOK ÇAKAL İNSAN VAR, BEN 50TL'DEN SATIŞINI YAPICAM EYLÜLDE ARTIK BKLM. MOTORUMU SATIYORM, MAAŞIDA KENARA KOYUYORM, BAKALIM NELER OLUCAK

• Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Popeyes yada sbarro da part time calısma sansımız var mi

Ben migrosun imkânlarının iyi oldugunu duydum bilgin vs var mi
  • quote:

YENİ Bİ MÜDÜR GELDİ . ESKİ 7 YILLIK MİGROS ÇALIŞANIYMIŞ BAYAN. 12 SAAT ÇALIŞIYORUZ O KADAR DURMADAN RAF DÜZENLE V.S ZOR DEMİŞTİ. ANCAK BEN HİÇ ÇALIŞMADIM.

PART TİME OLAYINA GELİNCE EVET ÇALIŞIRSINIZ, ANCAK AYDA 15 GÜN EN AZINDAN ÇALIŞINDA 450-500 TL PARA ALIN.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

BEN İTHAL REPLİKA ( NİKE/ADİDAS V.S) SATIŞI YAPMAYI PLANLIYORM. SAHİBİNDENDE GÖRDÜGÜNÜZ İTHAL AYAKKABILAR 70-80 TL CİVARI YAZIYOR . 21 TL BUNLARIN ÜRETİMİ TOPTANDA. ÜRETİM YERLERİNİ HERKES BİLMEDİGİ İÇİN PİYASADA ÇOK ÇAKAL İNSAN VAR, BEN 50TL'DEN SATIŞINI YAPICAM EYLÜLDE ARTIK BKLM. MOTORUMU SATIYORM, MAAŞIDA KENARA KOYUYORM, BAKALIM NELER OLUCAK

Dükkan açmayı mı düşünüyorsunuz birde şuan ki maaşınız ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

vardiya müdürü nasıl 1650 ile başlıyor benim bildiğim asistan müdür 1700 ile başlıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

vardiya müdürü nasıl 1650 ile başlıyor benim bildiğim asistan müdür 1700 ile başlıyor zaten.

YILDA 2 KERE, EN AZ 30 AR TL ZAM GELİYOR ZATEN STANDART OLARA KASGARİ ÜCRET ARTIYOR. 2 SENE ÖNCE SENİN DEDİGİN DOGRUYDU. RESTORANIN CİROSU ARTTIKÇA EKSTRA PRİM ALIO MÜDÜR ZATEN.
  • quote:

quote:

YENİ Bİ MÜDÜR GELDİ . ESKİ 7 YILLIK MİGROS ÇALIŞANIYMIŞ BAYAN. 12 SAAT ÇALIŞIYORUZ O KADAR DURMADAN RAF DÜZENLE V.S ZOR DEMİŞTİ. ANCAK BEN HİÇ ÇALIŞMADIM.

PART TİME OLAYINA GELİNCE EVET ÇALIŞIRSINIZ, ANCAK AYDA 15 GÜN EN AZINDAN ÇALIŞINDA 450-500 TL PARA ALIN.

Netten falan başvurma sansı yok mu acaba part time uygun..
  • quote:

quote:

YILDA 2 KERE, EN AZ 30 AR TL ZAM GELİYOR ZATEN STANDART OLARA KASGARİ ÜCRET ARTIYOR. 2 SENE ÖNCE SENİN DEDİGİN DOGRUYDU. RESTORANIN CİROSU ARTTIKÇA EKSTRA PRİM ALIO MÜDÜR ZATEN.

primi mrimi boşver şu an ne kadar net olarak onu söyle asistan ve vardiya müdürü maaşları
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dükkan açmayı mı düşünüyorsunuz birde şuan ki maaşınız ne kadar

DÜKKAN DÜŞÜNMÜYORUM. ARTIK HERŞEY ONLİNE . E-TİCARET HEPSİBURADA TARZI. MAAŞIM ŞUAN 1.000 TL.

@BcevikB BAŞVURMA ŞANSIN VARDA Bİ İŞE YARAMIYOR. BEN DENEMİTŞM 3 AY SES ÇIKMADI, RESTORANA GİTMİŞTİM, 7 KİŞİ ARIOLARMŞ ELEMAN DİREK ALMIŞLARDA KAÇ SENE ÖNCE. GİT BAŞVUR DAHA SAGLIKLI OLUR.

• quote:

quote:

quote:

primi mrimi boşver şu an ne kadar net olarak onu söyle asistan ve vardiya müdürü maaşları

VARDİYA MÜDÜRÜ DEDİGİM GİBİ 1.600 CİVARI. ASİSTAN MÜDÜR VE KIDEMLİ ASİSTAN MÜDÜR VAR. KIDEMLİ YENİ GELDİ MAAŞINI BİLEMİYORM. GRUP MÜDÜRÜ 3500 ALIYOR. VARDİYA VE ASİSTAN MÜDÜRÜ ARASINDA PEK MAAŞ FARKI YOK. ASİSTAN MÜDÜR, EGER RESTORANDA BAŞKA MÜDÜR VARSA, HAFTADA 2 GÜN İZİN YAPIYOR.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.