Şimdi Ara

Kıbrıs'ta yaşayan var mı arkadaşlar? Bir bakabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kıbrıs'ta yaşam şartları nasıl? Teknolojik ürünler,giyim,yemek,ev kiraları,otomobil fiyatları,hava şartları vs. genel olarak Kıbrıs'ı dürüst bir şekilde tanıtabilecek var mı? Üniversite için orayı düşünmeye başladım da..

• Bence guzel bar içki sigara ucuz uni için iyi hangi uni dusunuon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Yaşamadığım için sorularına cevap veremiyorum.

• Merhaba

Kıbrısta yaşamadığım için sorunuza cevap veremiyorum.

İyi forumlar 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: player2974

Merhaba,

Yaşamadığım için sorularına cevap veremiyorum.

İyi forumlar.

• İckiler ucuz hocam (;

• Hocalarım içkiden pek haz etmem sigaradan da uzak durmaya çalışıyorum artık bıraktım. Üni için araştırıyorum hala bir kaç tanıdığım da Kıbrıs'ta okuyor onlara da danışacağım ama gelmem için orayı abartılar diye ilk önce foruma sormak istedim.
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    Valla 1 hafta kaldim orda 1 haftada fazla gozlem yapamadim hocam

• 2004-2009 5 yıl okudum famagusta'da.Paran varsa yakışıklıysan hergün party yapabilirsin.Geceleri İranlı hatunlarla ev sex partlari.
    Kıyafet ucuz ama sahte.Alkol ucuz.Su yemek kira pahalı.Bol bol özel genel ev ve kumarhane var özellikle White house tavsiye ederim katalog'dan hanımları seçebiliyorsun.
  • Üniversite için kıbrısı düşündüğüne göre muhtemelen puanların düşüktür. Geçen senelerde bende düşündüm kıbrısı fakat internet üzerinden okumadığım yorum kalmadı %90'ı olumsuzdu. En son bizim burada kıbrıstan kaçan bir çocuk vardı onunla da konuşunca hepten kıbrısı kafamdan çıkarmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RockAndMaka

2004-2009 5 yıl okudum famagusta'da.Paran varsa yakışıklıysan hergün party yapabilirsin.Geceleri İranlı hatunlarla ev sex partlari.
    Kıyafet ucuz ama sahte.Alkol ucuz.Su yemek kira pahalı.Bol bol özel genel ev ve kumarhane var özellikle White house tavsiye ederim katalog'dan hanımları seçebiliyorsun.

Arkadaş oraya okumaya mı gidiyor yoksa eğlenmeye mi? önce bunu düşünmek lazım.

Parası varsa eğer hayatı iyi geçer ama parası yoksa da Kıbrıs kabus olur.

• Hocam puanlarım iyi de İzmir'de okumak istemiyorum sıkıntı o. Ülke dışında okumak istiyorum yani İzmir'de ablam okuyor zaten yaşayamam ben o kentte.. Ondan Kıbrıs istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardstone

Hocam puanlarım iyi de İzmir'de okumak istemiyorum sıkıntı o. Ülke dışında okumak istiyorum yani İzmir'de ablam okuyor zaten yaşayamam ben o kentte.. Ondan Kıbrıs istedim

İzmir'de ki üniversitelere puanın yetiyorsa Türkiye'de ki çoğu üniversite alır seni. İstanbul, Kocaeli, Ankara, Eskişehir bir sürü seçeneğin var. Kıbrıs son tercihin olsun derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Merhaba

Kıbrısta yaşamadığım için sorunuza cevap veremiyorum.

İyi forumlar 😁

Aynen kardeşim sana katılıyorum.

• Bence git

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.