Şimdi Ara

İphone 6 ile 5s i değiştireyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babam İphone 6 almış bende de 5s var gel değişelim bu büyük ben kullanamıyorum diyor. Ben de açıkçası 5s in kasasını sevdiğimden pek değişmek istemiyorum. Zaten aralarında donanımsal olarak fazla fark yok. Sizce değişeyim mi yoksa değmez mi?

• neden değiştireceksin?
  • Düşünme bile hemen değiştir.Nasıl yok donanımları arasında fark.Gerçekten var.Hiç bekleme.Hiç yoktan 1 sene daha fazla güncelleme alacaksı onu düşün.
  • keşke babamda bana böle deseydi hiç düşünmezdim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasasını seviyorsan değiştirme çünkü 6 benim gözümde de s3 çakması gibi kalıyor ama güncel kalayım diyorsan sonuçta 6 daha yeni bir cihaz o zaman değiştirmende yarar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Düşünme bile hemen değiştir.Nasıl yok donanımları arasında fark.Gerçekten var.Hiç bekleme.Hiç yoktan 1 sene daha fazla güncelleme alacaksı onu düşün.

Donanım olarak çok az fark var asıl 6s ile 6 arasında olacak donanım uçurumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de 5s var. babam 6 alsa o teklifi yapmasına gerek kalmaz direkt telefona el koyarım zaten
  • Değiştir tabiki de.

• Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar telefonu değiştirdim
  • aralarında fark yok demiş birde amatörü kes olum v8 ile v12 arasında fark varmı yokmu yada v8 ile v16 quad-turbo beslemeli 1001 hp lik bugatti eb veyron motoru aynımı? sizde iphone kullanıyorsunuz yazıklar olsun be inşallah fiyatlar 3.5 milyar olurda herkes alamas şu telefonu çoluğun çocuğun eline düştü iyicene
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

aralarında fark yok demiş birde amatörü kes olum v8 ile v12 arasında fark varmı yokmu yada v8 ile v16 quad-turbo beslemeli 1001 hp lik bugatti eb veyron motoru aynımı? sizde iphone kullanıyorsunuz yazıklar olsun be inşallah fiyatlar 3.5 milyar olurda herkes alamas şu telefonu çoluğun çocuğun eline düştü iyicene

Çoluk çocuk dediğin kişi 24 yaşında üslubundan anladığım kadarıyla çoçuk olan sensin ayrıca okuduğunu anlayamıyorsun aralarında fark yok demedim fazla fark yok dedim. ve evet 2 telefon arasında donanımsal olarak fazla fark yok bunu anlamak için okuma yazma bilmek yeterli ki ben bu işle uzun süredir ilgilenen ve elektronik mühendisliği mezunu biriyim. Sana daha çok laf anlatırdım ama gerek yok ben de şunu söyleyeyim madem: inşallah foruma yaş sınırlaması gelir de çoluk çocuk foruma giremez harbiden iyice çoluk çocuk doldu forum.

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

quote:

aralarında fark yok demiş birde amatörü kes olum v8 ile v12 arasında fark varmı yokmu yada v8 ile v16 quad-turbo beslemeli 1001 hp lik bugatti eb veyron motoru aynımı? sizde iphone kullanıyorsunuz yazıklar olsun be inşallah fiyatlar 3.5 milyar olurda herkes alamas şu telefonu çoluğun çocuğun eline düştü iyicene

Çoluk çocuk dediğin kişi 24 yaşında üslubundan anladığım kadarıyla çoçuk olan sensin ayrıca okuduğunu anlayamıyorsun aralarında fark yok demedim fazla fark yok dedim. ve evet 2 telefon arasında donanımsal olarak fazla fark yok bunu anlamak için okuma yazma bilmek yeterli ki ben bu işle uzun süredir ilgilenen ve elektronik mühendisliği mezunu biriyim. Sana daha çok laf anlatırdım ama gerek yok ben de şunu söyleyeyim madem: inşallah foruma yaş sınırlaması gelir de çoluk çocuk foruma giremez harbiden iyice çoluk çocuk doldu forum.

Bosverin onu hocam tecrubeli troll o. iOS 6'li iPhone 5 atin önüne gider. Birbirimizi de cok severiz

Ayrica 5S'ten gecilir.

• 6 tek el ile kullanılamıyor ben rahat değilim en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

Arkadaşlar babam İphone 6 almış bende de 5s var gel değişelim bu büyük ben kullanamıyorum diyor. Ben de açıkçası 5s in kasasını sevdiğimden pek değişmek istemiyorum. Zaten aralarında donanımsal olarak fazla fark yok. Sizce değişeyim mi yoksa değmez mi?

aslında donanımsal olarak çok fark var:

cpu çok farklı değil gibi görünse de enerji sarfiyatı %50 azalmış ki mobil aygıtlar için en önemli şey.
    kamera daha iyi.
    ekran sadece daha büyük değil, kontras oranı da daha iyi.
    daha gelişmiş bir 4g.
    daha ince.

daha ne olsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaplan11

6 tek el ile kullanılamıyor ben rahat değilim en azından

ben de 5'i kullanamıyorum. sürekli yanlış harf basmaktan krizlere giriyorum. türkçe klavye kullanmazsam biraz daha iyi. kaldı ki elim iri değil. iri elli birini düşünemiyorum.
  • Sorman hata kardeş tabiki değiştir.6 çok daha üstün 5s'ten.
  • quote:

Şu yoruma bak ne kadar saçma çocukça bir yorum tutturdunuz bitiremediniz ram muhabbetini ekran kartım 10 gb ama 128 bit aynı muhabbet işte bana şu an ip6 nın açıp 5s in açamadığı hatta 5s in daha az performans verdiği bir uygulama söyle üstelik oyun takıntınız yoksa şu elimdeki ios 7 li 4s bile o iki cihazdan safari için daha stabil iyi bir performans verir burda insanlara şu daha pahalı şunun rami parçası fazla diye muhabbet yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 28 Mayıs 2015; 11:52:41 >

• quote:

sen iphone 5 kullanıcısı degilmisim bir mesajında de 6 dan iyi diyordun hatta

• Değiş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.