Şimdi Ara

31 Mayıs Şampiyonluk Kutlaması [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
7
Favori
19.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 31 mayıs, rize maçı sonrası akşam ttarena da kutlamalar olacakmış. Stada sadece passoligliler mi girebiliyor, yoksa diğer taraftarlar da giriş yapabiliyor mu? Bilgi si olan arkadaşlar lütfen :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Up beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi bekleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyiz bilgi gelirse biri alıntılayabilirmi
  • Takipteyiz bilen varsa paylaşıversin arkadaşlar
  • Passolig falan hikaye olur ben 2012'deki sampiyonluk kutlamalarina gittim kulub giris icin 20 tl'ye bilet satti. Kutlamalara gittigim zaman kimse bilete bile bakmadi yine herkese acik olacaktir

• Abdurrahim röportajında 20:30'da başlıyacağını, kupanında kaldırılacağından bahsetmiş.
  • arkadaşlar bende konunun takibindeyim.
    bilet satışı olacak mı?
    bilet fiyatı nedir?
    satış nereden yapılacak?
    Passolig gerekli mi?
  • Tahmini 20 lira olur bilet, passolig olmaz. Çünkü organizasyon tffye bağlı değil kulübe bağlı mantıklı bakarsak

• arkadaşlar abdürrahim albayrak kombine sahiplerine tekrar bilet satmanın yersiz olacağını düşündük diye birşey söylemiş . benim burdan anladığım kombine sahipleri yine stada girecek diğer yerleri 10-20 liradan satacaklar. ilk sezonki kutlama da bilgim yok orada da kombine sahipleri giriş yapmış diğerlerine 10-20 liradan satmışlar. aynı sistem devam edecek diye tahmin ediyorum
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Geçen sefer kombineler işe yaramadı. Yani bilet alıp gittik biliyorum. Biletsiz girenlerinde olduğu söylendi hatta. Bu sefer ne olur bilmiyorum.
  • geldi çattı bilgisi olan paylaşsın bende 2012 yılındaki kutlamalara katılmıştım bilet alıp gittiğimde, turnikelerde güvenliğin bile olmadığını hatırlıyorum, biz yine biletimizi alalım, passolig falan olmaz umarım
  • Ben 19. Şampiyonluk kutlamasına biletixden 10 liralık bileti alarak katılmıştım. Bir arkadaş da sonradan dahil olup bileti arenadan alacaktı fakat kapılar açık olduğu duyunca biletsiz girmişti. Bu seferki kutlama da biletleri 20 lira yapar yine kapıları açık bırakırlar diye tahmin ediyorum.

Şunuda belirtmek istiyorum. Forumda bu organizasyon dahil arkadaşlarımız varsa lütfen sis bombası ve meşale olayını abartmasınlar, geçen sefer merasimde yakılan meşaleler yüzünden hiçbirşey göremedik.
  • Aynen unutmuştum bunu söylemeyi. Sis bombası işini komple bırakın hiçbir espirisi yok. Sadece küfür yediğiniz yanınıza kar kalıyor.
  • aynı kutlamalarda bende vardım, aşırı meşale vardı ufak kuzenim yanımdaydı ufak çocuklar için zor oluyor dikkat etmek lazım ama hiç arama yapmamışlardı geçen seferde
  • los pollos hermanos kullanıcısına yanıt
    Önlem yoktu ki hocam, Merasim sonrası sahaya inip, çimleri söken mi dersin çakı ile fileleri kesen mi dersin herşey vardı.
  • Sahadan çıkmayan fenerli olsun anonsu yapılmıştı da öyle kurtarmışlardı çimleri falan
  • Önceki tören ne kadar sürmüştü??
  • son kutlamada bende vardım,küçük çoçukları geçtim benim bile her tarafım yandı. Etrafımda ki 20 kişi de meşale yakmıştı,o kıvılcımları geldimi çok acıtıyor. Yakılmasın demiyorum yakın yine tabi ama çoçuk falan olan yerlerden uzaklaşalım.

+ kapılar açık kalır ihtimaline karşı bilet almamazlık yapmayalım,10-20 lira falan olur zaten çok bişey değil. Klube destek olalım,iyi niyetlerini suistimal etmeyelim.
  • Kulüpten hala bir açıklama yok. Bugun çarşamba ne zamam satilacak ne zaman teslim alinacak zaman daralıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.