Şimdi Ara

LUCESCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum yaşı çok ilerledi fakat ligi tanıyan ve benim açımdan gerçekten çok çok iyi bir t.direktör olan Lucescuyu takımın başında görmeyi çok istiyorum. S.donetks gibi 2004 yılından önce adını nerdeyse duymadığımız bir takımı şuan dünyaca tanınan, müzesinde avrupa kupası olan bir kulüp haline getirdi. 2004 senesinde Beşiktaştan ayrılmasaydı çok eminim ki Beşiktaşın müzesinde avrupa ligi kupası çoktan olacaktı. Fakat harcandı gitti. Geçen hafta takımıyla devam edeceğini söyledi fakat bu hafta içinde F.orman görüşmek için ukraynaya gidecekmiş. Bir umut.. Gelir mi bilmiyorum ama 100. Yıldaki o ruhu çok özledik. Ne şenol güneş ne bielsa ne jorge mendes bu özlemi dindirebilir..Sizlerin görüşleri nelerdir. Lucescuyu isteyip istemediğinizi merak ediyorum dostlar.
     LUCESCU LUCESCU LUCESCU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biz bu fırsatı harcarsak bize yazıklar olsun....
  • Lucescu 3.luge oynayan takimaa gelmez

• Hamza Hoca gelmeseydi bize gelirdi sezon sonu ama Beşiktaşa gelmez gelirse Fenere gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka konuya yazdım yine yazayım.Adam Türkiye'ye gitmek istemiyorum gidersem gittiğim takım Galatasaray olur dedi.Neden isteyeyim beni istemeyeni?

• quote:

Orijinalden alıntı: Portakallı Mandalina

Başka konuya yazdım yine yazayım.Adam Türkiye'ye gitmek istemiyorum gidersem gittiğim takım Galatasaray olur dedi.Neden isteyeyim beni istemeyeni?

kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

quote:

Başka konuya yazdım yine yazayım.Adam Türkiye'ye gitmek istemiyorum gidersem gittiğim takım Galatasaray olur dedi.Neden isteyeyim beni istemeyeni?

kaynak?

http://www.sporx.com/lucescunun-sozlerini-acikladi-sadece-galatasaray-SXHBQ463711SXQ

• Lucescu Turkiyeye gelse, gecen sene gelirdi. Bir daha gelmez. Senol Hocada bence Bursayi birakip, Bjkye gelmez.
  • GELENEKSEL LUCESCU SEZONU ACILMISTIR,HAYIRLI OLSUN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

quote:

kaynak?

http://www.sporx.com/lucescunun-sozlerini-acikladi-sadece-galatasaray-SXHBQ463711SXQ

Çok sağlam kaynakmış panpa.

• Taraftar yönetim yanlış işler peşinde. Üç büyük takım ne zaman sıkıntılı sürece girse luce, denızlı kısmen daum sanırsınız dünya bu hocaların etrafında dönüyor. Beşiktaş taraftarı luce'nin nasıl gittiğini unutuyor kimse aynı ortama kesenin ağzı açılmadığı sürece dönmek istemez.
  • Primlerle 4 milyon doları bulacak sekilde 2.5 milyon dolar teklif edilmiş. Shakhtarın baskanı ahmedovla da görüşülecekmiş. Ayrıca konuyu Beşiktaş bölümüne açtım Gsli arkadaşlarımız dalga geçmek konuyu baltalamak için girmesin. Bir insanın Gsli olup olmadığını yorumlardan anlayacak duruma geldik bu kadar boş konuşulmaz. Herkes üstüne alınmasın tabii kusura bakmayın.

• Lucescu bu kadroyu istemez bence kimi alacağız o gelirse?
  • aragonesde 70 yaşında geldi adam dede oldu diye denmeyen kalmamıştı. Ben istemiyorum lucescuyu. Takımın ilacı Şenol Güneş. Ayrıca lucescu ligi falan tanıdığı yok 12 sene oldu gideli.
  • Transfer sezonu açılır açılmaz otomatik olarak ülkemize transfer edilenler listesi şu şekildedir;

* Forvet: Kuranyi,Zlatan,Eto'o
    * Orta Saha:Gökhan İnler,Ronaldinho,Kaka
    * Savunma: Terry,Serdar Taşçı
    * Teknik Direktör: Lucescu
  • Loserlık üzerne kitap yazmış şenol güneşi hiç istemiyorum. Güzel futbol oynatabilir fakat ligde hakkı en çok yenilmiş ve ezilmiş bir insanla tekrar 3. Lük görmek istemiyorum. Şampiyon teknik direktör lazım lucescu şart değil. 2 sezondur bilic ve takımdaki tecrübe eksikliği nedeniyle elimizden bir çok maç kaçtı artık buna dur diyecek teknik adam ve oyuncu topluluğu olması gerekiyor. Şenol güneşi ben de seviyorum fakat 3. Lük dışında başarı görebileceğini sanmıyorum. Milli takımdaki başarılarından bahsetmeye gerek yok tabii ki.

• Hocam milli takımdaki başarısı da kendi başarısı değil zaten, o zamanki uefa kupasını alan gs kadrosundan oluşuyordu milli takım. Yani kadro iyiydi o sayede başarılı olduk, yoksa güneşle bir alakası olduğunu düşünmüyorum
  • Ukrayna iflas etmiş Luce gider herhalde ordan
  • Adam 70 yasinda bide 5 yillik teklif sunmuslar insallah gelmezde kurtuluruz basta fikret ormani yollamak lazim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.