Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leon

İzlediğim kadarıyla Milosevic Pedro gibi ağır stoper. Ersan'ın saatli bomba olduğu konusunda herkes hemfikir ancak Ersan stilinde başka stoperimiz yok eğer Milosevic/Pedro-Rhodolfo ile oynarsak defans hattımız şu durumdan çok daha beter hale gelir Şenol hoca'da bunu bildiği için Ersan'ı oynatmak zorunda kalıyor.

Tosic gelmeden stoper oynuyormuş daha çok onu denemek lazım yoksa olacak iş değil. Ne ayağı pas yapıyor ne bastığı rakipten topu alabiliyor. Pozisyonunu sürekli terkediyor kendi yeri hep boş son pozisyondu galiba baktım Ersan rakibe basma kaliba orta saha ile yayın ortasında ön libero mevkinde anca geliyor ki geç kaldı rhodolfo onun yerinde idi arkaya geçse gol. Her pozisyon böyle bu Ada'mla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehirspor - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig 7. Hafta 04.10.2015 17:00
    Beşiktaş - Ç. Rizespor Spor Toto Süper Lig 8. Hafta 18.10.2015 20:00
    Lokomotiv Moskova - Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi Grup 22.10.2015 20:00
    Antalyaspor - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig 9. Hafta 26.10.2015 20:00

Veli yarın çalışmalara başlıyormuş.Antalya maçına yetişir diye düşünüyorum :) en azından sonradan oyuna felan girebilir herhalde.
    Milli Takım arası da çok güzel denk geldi :)
    2 zor maçtan çıktık ve Eskişehir deplasmanı çok riskli
    Ara öncesi kesinlikle kazanmamız gereken bir maç.
  • şu an deseler "lawagolemcim, devre arasında 1 tane oyuncu alıcaz, fiyatı 4-5 milyonu geçmesin, kimi alalım ? kimi istersen alıcaz" direk terence kongolo derim hem sol stoperi, hem sol beki halledebilicek, hızlı, ayakları düzgün, hava toplarında etkili, feyenord'un en önemli defans oyuncusu, cuk oturur. öyle bi oturur ki kimse kaldıramaz
  • Arka arkaya gelen maçlarda sakat oyuncularımıza rağmen en ufak kayıp ile atlattık. Derbiyi kazanıyorsun üzerine yine orta sahasız 1 kişi eksik lizbon maçına çıkıyorsun. İkinci yarı galibiyeti kaçıracak pozisyonlara giriyorsun.

Bir sol bek, bir stoper alırsak tutulamayacak hale geliriz.

Bir dip not Tolga'ya. Nazar değmesin maşallahı var. Hocanın eli değmiş.

Tolga

Beck Rhodolfo Transfer Transfer
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Q7
    Gomez

Bunun Cenk'i Kerim'i Tolgay'ı var daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Bence Tolga bu sene Oğuzhan'dan sonra en çok aşama kaydeden oyuncu geçen seneye göre.
    Tahminlerimizin aksine, rakiplerimizden geri kalmamıza sebep olan değil, rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlayan adam.
    sene başında gs ve fb ile karşılaştırınca bu pozisyonda çok kötüyüz diyorduk. umarım bu fomr durumu devam eder.
    böyel kurtarsın da varsın maç başı 1-2 topu taca atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÖK

quote:

Bence Tolga bu sene Oğuzhan'dan sonra en çok aşama kaydeden oyuncu geçen seneye göre.
    Tahminlerimizin aksine, rakiplerimizden geri kalmamıza sebep olan değil, rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlayan adam.
    sene başında gs ve fb ile karşılaştırınca bu pozisyonda çok kötüyüz diyorduk. umarım bu fomr durumu devam eder.
    böyel kurtarsın da varsın maç başı 1-2 topu taca atsın.

Kaleci dediğin maç çevirecek zaten. Fb maçı dahil bu maçta neler çıkardı. Değil taca isterse kornere vursun.

Böyle oynasın canımızı yesin

• Beyler solda sol ayaklı stoper oynar diyorlardı Ersan'ın solak olmasının avantajıyla. Engellediği bir pozisyon varmı. İsmail solda solak olmanın dezavantajını yaşıyor sağ ayağı yok gibi kullanmıyor ve hatalı pas atıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence iyi bir skor oldu bizim için. kazanmalıydık tabi ama derbi yorgunluğu denebilir. bizim için eskişehir deplasmanı daha önemli geçen sene yenilmiştik. her ne kadar eleştirilsede olcayı aradık bu maçta
  • skor cok kotu degil sartlari goz onune aldigimizda, ilk yari Allahin lutfuyla 1-0 bitti ama sevindigim yani isin, Senol gunes oyuna direkt etki etti oguzhani alarak ve taktik degisiklikleriyle cok cesur oynadik onde. 2.Yarida biz galibiyeti kacirdik yani total de beraberlik adil sonuc. Oguzhan ve tolgadan sonra senol hoca ismailide parlatmaya baslamis ben su ismalili tosice fln tercih ederim. lisbonu 1 puanda tuttuk ve yenilmedik guzel seyler 3 takim cok dengeli cunku. Inaniyorum 1.2. farketmez Besiktasim bu gruptan cikar.

• Hey gidi günler, 15 sene geçmiş...

Umarım şu iki Lokomotiv Moskova maçından en azından 4 puan çıkarabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Hey gidi günler, 15 sene geçmiş...

Umarım şu iki Lokomotiv Moskova maçından en azından 4 puan çıkarabiliriz.

Vay benim rip

• quote:

Arka arkaya gelen maçlarda sakat oyuncularımıza rağmen en ufak kayıp ile atlattık. Derbiyi kazanıyorsun üzerine yine orta sahasız 1 kişi eksik lizbon maçına çıkıyorsun. İkinci yarı galibiyeti kaçıracak pozisyonlara giriyorsun.

Bir sol bek, bir stoper alırsak tutulamayacak hale geliriz.

Tolga

Beck Rhodolfo Transfer Transfer
    Atiba Veli
    Töre Oğuzhan Q7
    Gomez

Bunun Cenk'i Kerim'i Tolgay'ı var daha.

Yöentim sol bek falan almaz. 2 tane sol bek var. Ortasaha ve belki 1 stoper alırlar. O da Pedro gönderilirse.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum, senden almışlar, rip by ^^Evo^^
  • gomez milli takıma çağırılmamış podolski çağrılmış komik yani en azından oyuncumuz sakatlanmaz
  • Şimdi düşünün Necip yerine Veli giriyor oyuna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Şimdi düşünün Necip yerine Veli giriyor oyuna

Veli yeterli mi sanki?
    Veli yerine mikel girsin lucas girsin aquilani cambiasso girsin....
    İste besiktas gibi buyuk bir camianın sıkıntısı bu taraftarında ve baskanlarında mudurnuspor vizyonu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol hocanın hücum anlayışını ve bilicin savunma anlayışını harmanlayarak oymamalıyız. Zaten bunu yaparsak clyi alırız.

• Bize su an bir orta saha,bir sol stoper,bir sol bek,bir kaleci,bir de 10 numara lazim.10 numara dedigin sneijder tarzia adam olmasi lazim hem sutor hem pasor.Sosa'da ikisi de yok bence.Keske Ben Arfa'yi alsaydik.

• 1 ay sonra: Atiba-Oğuzhan-Sosa orta sahası, oyuna sonradan giren oyuncu Veli Kavlak

5-6 ay sonra: Atiba/Tolgay/Veli-Tolgay/Oğuzhan-Oğuzhan/Sosa orta sahası, oyuna sonradan giren oyuncular Veli/Atiba/Oğuzhan/Sosa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

Bize su an bir orta saha,bir sol stoper,bir sol bek,bir kaleci,bir de 10 numara lazim.10 numara dedigin sneijder tarzia adam olmasi lazim hem sutor hem pasor.Sosa'da ikisi de yok bence.Keske Ben Arfa'yi alsaydik.

Beyler yanlis miyim?Sosa hic gol atamiyor.Uzaktan 1 tane golunu hatirliyorum ben.Lokomotiv in yedegi olan Fernandes neler yapiyordu bu takimda.Duran toplari,sutlari,paslari,rakipletden siyrilisi mukemmeldi.Sezon sonu Sosa yuksek ihtimal gidecek.Oguzhan da bu performansini surdururse iyi bir teklif gelecektir.Bize yeni bir 10 numara gerekecek bence.

• 
Sayfa: önceki 17511752175317541755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.