Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonservissiz oyuncular da bir bir kaçıyor elden, umarım Ozan veya Gökhan İnler'den biri gelir artık.Özellikle potansiyeli yüksek olduğu için Ozan'ı çok isterim, inşallah gerçekleşir bu transfer.Gökhan İnler'e de sevinirim elbette ama yetenekli genç oyuncuların takımımızda olmasını ve sahada onları görmeyi daha çok seviyorum açıkçası, üstelik Tolgay da döndüğünde müthiş bir ikili olurlar.Zaten Şenol hoca ile de Ozan muhakkak daha da geliştirecektir oyununu.Tabi bir de Djilobodji gibi bir sol stoper ve kaleci de gelirse tadından yenmez.
  • Ya uefa da gruplarda kaçıncı torbadayız rakipler kim?
  • trabzonspor; el aleme her daim özenen taraftarımızda hayranlık uyandıran kadrosuyla, altıparmakovski'li rabottiçkiye elendi.
  • Kombineyi sezon basladiktan sonrada alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

rvp zu diyebilir miyiz ?

Oğuzhan kesin önündeki patatesleri bitirmemiştirtir. Şuna bak futbolcu olacak vücuda bak? Hemde orta saha oyuncusu.

• Boateng'i alamayınca Sporting,Aquiliani ile anlaşmış.Mantıklı bir tercih.Biz kimi alıcaz ama merakla bekliyorum.Leroy Fer,Wanyama,Diame,Taider,Cambiasso,Ozan gibi isimler iyi olur bu takıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

trabzonspor; el aleme her daim özenen taraftarımızda hayranlık uyandıran kadrosuyla, altıparmakovski'li rabottiçkiye elendi.

Ekıcı-Mbia tas gibi tandem besıktasta bu kalıtenın yuzde bırı yok
    Serdar-Necip kume dusurur bu takıma
    Atiba-Necip inanılmaz kısır zıra yarı sahadan sonra atıba dıye bır adam yok hucuma katkı 0.Necıpı adamdan saymıyorum zavallının tekı.
    Hadi dedik Atiba-Oguz.Oguzhan toparlarsa baya bir toparlaması lazım tabi idare edebilir ama yine de yetersiz.
    Kale bomboş 3 adam onurun sağ bas parmagı yapmaz.Volkanın krampon civisi olmaz.Musleranın eldivenine takılan cim olamaz.Bursanın kalecileri bile cok daha iyi.Herhangi bir anadolu takımının da.
    Rabotnicki cıksın yrın besiktası da yener.

• inter kadroya almamış, kiralayın işte satın alma opsiyonlu.

• Yav arkadaşlar TrabzonSpor buyuk kuluptur herhangi bir takıma elenmesi veya şampiyon olamaması bunu degiştirmez sadece capsız bir yonetim , gamsız oyuncular , yılların verdigi içselleşmiş bir başarısızlık ve hakkının yenmiş oldugu duygusuyla başa cıkmak zorundalar.
    Sizi bilmem ama bu yonuyle bizim bir zamanki yapımıza oldukça benziyolar; Tüpçünün son dönemine .Emin olun başarısızlıklar ust uste gelince başarıya daha aç ve kırılgan bir hal alıyor insanlar belkide gecen sene bize şampiyonlugu kaybettirende bu olmuştur.
  • tarafsizyorumcunuz kullanıcısına yanıt
    Aptal aptal konuşmak ban sebebi olsun bence. Bu fikrim hakkında yorum yapar mısınız lütfen? Tarafsızlığınıza güveniyorum.
  • Insallah bu mukemmel kadro kaleci ve on libero alinmayarak mahvedilmez.Yukaridaki arkadas hakli.Ekici-mbia tas gibi acikcasi.Kaleci konusunda kalende iti bir kaleci olmasi beklere ve stoperlere guven verir ve hucuma cikarlar ama ne tolga ne gunay ne cenk besiktasin kalecisi olamaz.

• Besiktasin en dogru hamlesi Bilici yollamak oldu.Sen Besiktasin hocasiydin surekli Westham a mesajlar yolladin , ligin son haftalarinda takimi iyice biraktin belkide sampiyon olabilecekken.Isin ozu bilic istedigini aldi ve birakti.Bilic yarin obur gun kovulur Besiktas yine yerinde kalir.

https://eksisozluk.com/entry/52151950

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Aptal aptal konuşmak ban sebebi olsun bence. Bu fikrim hakkında yorum yapar mısınız lütfen? Tarafsızlığınıza güveniyorum.

Hala konustuguna gore admin abilerin senle aynı fıkırde degil ;););););););)

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

trabzonspor; el aleme her daim özenen taraftarımızda hayranlık uyandıran kadrosuyla, altıparmakovski'li rabottiçkiye elendi.

Ekıcı-Mbia tas gibi tandem besıktasta bu kalıtenın yuzde bırı yok
    Serdar-Necip kume dusurur bu takıma
    Atiba-Necip inanılmaz kısır zıra yarı sahadan sonra atıba dıye bır adam yok hucuma katkı 0.Necıpı adamdan saymıyorum zavallının tekı.
    Hadi dedik Atiba-Oguz.Oguzhan toparlarsa baya bir toparlaması lazım tabi idare edebilir ama yine de yetersiz.
    Kale bomboş 3 adam onurun sağ bas parmagı yapmaz.Volkanın krampon civisi olmaz.Musleranın eldivenine takılan cim olamaz.Bursanın kalecileri bile cok daha iyi.Herhangi bir anadolu takımının da.
    Rabotnicki cıksın yrın besiktası da yener.

mbia ve ekici iyi oyuncular olabilirler ama düzgün bi yapılanma olmadığından, ne oynadığını bilmeyen toplama bi kadro olduğundan sadece bireysel olarka yıldızlaşırlar, bu da trabzon'un rabotniçki'yi elemesine bile yetmez... şu an orta sahamızda ekici kalitesinde adam var ama mbia kalitesinde adam yok. yalnız tolgay ve veli öldü mü ? hayır ölmediler. sadece sakatlandılar... sakatlanmaları ise bi süpriz; yani orta saha yapılanmamızda bu iki isim var.

bana veli-tolgay-atiba-oğuzhan-sosa mı yoksa mbia-aytaç kara-ekici-konstant-özer-salih mi demen lazım ki adaletli bi karşılaştırma olsun... ayrıca orta saha transferimizi de henüz yapmadık, kimin geliceğini bilmiyoruz belirteyim.

bana kale deme yerlere göklere sığdırılamayan onur'un durumunu gördük bugün. kale bizim kötü ise trabzonspor'un da kötü, hatta bizden daha kötü olduğuna şahit oldum bugün.

bu takım geçen sene orta sahada necip-atiba; forvette pektemek, solda olcay sağda kerim ile deplasmanda feyenord'u yendi... aynı takım stoperde necip, kalede cenk, orta sahada veli-atiba, sol bekte opare ile burada liverpool'u eledi. sen nasıl rabotniçki şu an beşiktaş'ı eler diyebiliyosun ? neye dayanarak, neye güvenerek, hangi düşünce ile ? beşiktaş'ın ölüsü bile trabzonspor'dan daha tehlikelidir.

bu iş kadroda ki ufak tefek farklardan çok vizyon, büyüklük ve yapılanma ile alakalı. bunu idrak etmemiz lazım ilk önce. öyle boş bulduğu, parasının yettiği her oyuncuyu "gel abi sende gel" mantığıyla alıp kadroya tıkıştıran trabzonspor ile 2 yıldır attığı her adımı ince eleyip sık dokuyan, kadroda her mevkide yeterli çeşitliliği ne eksine fazla olucak şekilde olutşrumaya çalışan beşiktaş'ı bir tutamazsınız.

adamların kendi sportif direktörleri "trabzonspor'un üzerinde dozer geçmiş" diyor siz gelmiş burda beşiktaş'dan iyi diyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafsizyorumcunuz

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Hala konustuguna gore admin abilerin senle aynı fıkırde degil ;););););););)

Aaa çok ayıp ettiniz. Bu kadar saygısız biri olduğunuzu tahmin etmemiştim. Hata bende tabii ciddiye alıp bir şey sorduk.
  • Bu arada kura cekiminde ikinci torbada olacaz yanlis hesaplamadiysam bizden yuksek puanli 22 takim var fenerbahce elerse 3. Torbada olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

Boateng'i alamayınca Sporting,Aquiliani ile anlaşmış.Mantıklı bir tercih.Biz kimi alıcaz ama merakla bekliyorum.Leroy Fer,Wanyama,Diame,Taider,Cambiasso,Ozan gibi isimler iyi olur bu takıma.

cambiasso oly'de. wanyama'yı kiralamazlar. fer de sağlık kontrolünü geçememiş. ozan'ı alacağız gibime geliyor.
  • http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=2269821.html#europa+league+play+draw+lineup
    gerçekten gruplara direk katılıyoruz galiba ayrıca fb seri başı olacak gibi

• altta direk katılan takımlarda yazıyormuş

• Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Size futbolcu degil toplu igne vermek bile haram. Adama veriyonuz 10 bin Tl mac basi, garibimin babasi calisiyomus daha. Ac baskanina soyle de topcularini doyursun once. Sonra gelip Besiktas tan milyon eurolar istesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.