Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition resmiyet kazandı

Samsung'un Marvel ile yaptığı özel işbirliği sonrasında gündeme gelen sınırlı sayıdaki Galaxy S6 Edge sürümü resmiyet kazandı. Cihaz Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition adıyla piyasaya çıkacak. 

Modelin donanım tarafında herhangi bir değişiklik yok. Sadece 64GB standart depolama kapasitesi bulunuyor. Asıl değişim ise aksesuar, kutu ve dış tasarım noktasında yaşanıyor. 

Kırmızı ve altın renk seçenekleri olan üründe dış tasarım Iron Man kahramanına odaklanıyor. Kutu tasarımında da Iron Man ögelerine rastladığımız cihaza bir de kablosuz şarj istasyonu eşlik edecek. Ayrıca özel bir Iron Man kılıfı da cihazla birlikte gelecek. 

Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition modeli 27 Mayıs tarihinde Güney Kore'de piyasaya çıkacak. Gelecek ay ise Çin ve Hong Kong'a gidecek. Ancak global satış ve toplam ürün adedi ile fiyat konusunda bir bilgi mevcut değil.  

• Allah'tan metal çerçeveli kasa yaptılar yere göğe sığdıramazlar artık :)

• iyi lmuş he

• S6 tema kurulu edition olmuş bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih617 -- 27 Mayıs 2015; 4:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çok iyi olmuş ya . turkiyeye gelirse kesin alacağım . birde bu sınırlı sayı muhabbeti canımı sıktı. Az çıkarsa turkiyeye gelmeden biterler:((

• Açıkçası hiç Samsung telefon sahibi olmamış olan ben, bu telefonu görünce ona sahip olmak istedim. Marvel çizgiroman ve filmleri hayranı olarak bu çok başaralı olmuş. Renkleri ve şarj ünitesi çok hoş. Bakalım limited edition olayını nasıl yapıcaklar, yani ne kadar limited olucak, bizim ulaşamayacağımız kadar limited olursa üzülürüm açıkçası. Ülkemize gelecek mi, fiyat ne olacak, bunları bekleyip görücez.

• Ya videosunu niye yayınlamıyorsunuz? İzlemek isteyen arkadaşlar ==> Galaxy S6 edge Iron Man Limited Edition
  • Çocuklar için güzel telefon :)

• Binlerce liralık oyuncak

Meraklıları için güzel cihaz

• Güzel olmuş

• Şarj kablosunu beyaz bırakmaları kötü olmuş.. birde Jarvis olsaydı tadından yenmezdi ama yinede çok şık :D

• Galatasaraylılar için güzel bir telefon. Satışları patlar artık Türkiye'de ve hemen biter.

• Umarım Türkiye'ye gelir, merakla bekliyorum; beni şahsen Marvel temalı S6'lar müthiş cezbetti.

• Galatasaray teması ile süper olur. gelsin alırım.

• BUDA AJDAR EDİTİON
    Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition resmiyet kazandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 27 Mayıs 2015; 16:31:51 >
  • Fiyatını öğrenen yazsın.

• Sanırım Türkiye'ye gelmez. Gelse de Samsung Türkiye'den sipariş vermek gerekebilir ki üretim adedine bağlı olarak az üretileceğinden mağazalara vs. düşmez bile bu model.
    Fiyat olarak da zaten tuzlu olan esas cihazdan oldukça daha tuzlu olacaktır sanırım.

• Ebay da 35600 dolara satıldı açık arttırma ile.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.