Şimdi Ara

İLK 10 BİNDEKİ YAKLAŞIK 5 BİN HAK ETMEYEN İNSANIN YERİNİ ACABA KİM ALACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLK 10.000 DEKİ TÜM SENE YATIP YGSDE SAKİN KALIP 1-2-3-4-5-6 BİN YAPMIŞ ÖĞRENCİLERİN YERİNİ ACABA KİM ALACAK.
    TAHMİNİMCE 5000 KADAR VAR BUNLARDAN.
    ÖZELLİKLE 1000-5000 ARASINDA ÇOK VAR. 1000-5000 ARASINDA YİNE AYNI YÜZDEYLE 2000 CİVARI HAK ETMEYEN VAR.

5000. İLE 2000. ARASINDA TOPLAM LYS PUANI OLARAK 5 PUAN FARK VAR YANİ BİRİ SINAV BAŞLADIKTAN 50 SANİYE SONRA İLK 2 SORUYU DOĞRU YAPSA DİĞERİ YANLIŞ YAPSA BU PUAN FARKI KAPANIYOR.HATTA OKULDA 5000. KİŞİYE 56 1000. KİŞİYE 50 PUAN GELSE ÖNE BİLE GEÇEBİLİR ARKADAKİ.
    İŞTE SIRALAR BU KADAR KARIŞIKKEN İYİ YAPTIM DİYE SALANLAR ÖZELLİKLE İLK 5 BİNDEKİLER ÇOK ÜZÜLECEK 25 HAZİRAN GECESİ
    ÇALIŞAN,EKMEĞİNİN PEŞİNDE OLAN SİLAHI LYS OLAN KARDEŞLERİM HİÇ MERAK ETMESİNLER.LYS YGSYE HİÇ BENZEMİYOR.
    ZATEN FORUMUN 1020. SAYFASINA GİTTİĞİNİZDE MATEMATİK SINAVINDAN SONRA AĞLAYAN GÜRUHU GÖREBİLİRSİNİZ.ÇOĞU İLK 5BİNDEN 5-15 ARASINA DÜŞEN GENÇLER.

TEKRARLIYORUM, 2010 2011 2012DE YGS DAHA ÇOK BELİRLEYİCİYDİ.ÇÜNKÜ LYSLER YGS GİBİYDİ FULL YAPINCA BİLE 10 BİNDEN BİNE ÇEKİLMİYORDU.
    AMA SON 2 SENEDİR ÖSYM LYSDEN ELİYOR, ÖZELLİKLE BU SENE YGSDEKİ PUAN FARKI ÇOOOOOOOK AZ

GEÇEN SENE TÜRKİYE 93.SÜ 489 3893.SÜ 458
    BU SENE 447 2700 477 200-300 GALİBA

İKİSİNDE DE 30 PUAN FARK VAR AMA BU SENE ÇAN EĞRİSİ DAHA ALTTAN BAŞLADIĞI İÇİN PUANLAR DAHA YAKIN.ANLAMAYAN GİTSİN DENGEDEN 20 NET YAPSIN

DİPNOT: KUYRUK ACISI DİYENLER GİTSİN ARTIK RİCA EDİYORUM 100 KERE YAZDIM BURAYA GEÇEN SENE 1400. OLDUM TEKRAR GİRİYORUM KUYRUK FLN YOK BEBERONLAR, MATEMATİĞİ DE 50 YAPACAĞIM İÇİN BU KONULARI GERÇEKLERİ YAZMAK VE BİRAZ DA ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN AÇIYORUM.

İLK 10.000 DE NASIL 15.000 KİŞİ OLUYO DİYEN HALA KALDIYSA O DA KAPASIN SAYFAYI

HADİ QQ WP BG

• EKSİLER BURADAN ARKADAŞLAR.
  • İlk 10 binde 20 bin kişi var nasıl 15 bin oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5binden2bine 5 kullanıcısına yanıt
    yazdıklarının tamamı doğru.
  • Hak etmeyenler 25 15 bin aralığında bence. Çünkü 15 binden sonra belli sınav standartları devreye giriyor iş kızışıyor ve ben henüz ilk 10 binden efsane düşüşler duymadım bende mezunum. İlk 10 bine giren adam tesadüfen girmiş olsa bile (tesadüf salladı tuttu değil. Bildiği konular geldi) 10 bine girdikten sonra ulan daha fazla asılayım işi koparayım diyor. Geçen sene 60 bine giren bir çocuk şu an 9 binde ve çok deli çalıştı. YGSden önce LYSde 90 civarı yapıyordu. Şimdi 120 130ları buldu.

• nick neden 5binden 2 bine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen iyi biliyor gibisin 5 bini haketmeyenleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı
  • 1400'den tekrar mezuna kalınca senin biraz sinirlerin bozulmuş sanki.
  • 1400 ten mezuna kalmak ne ayrica anasini satayım 1. Mi olcan

• Adam mezun degil nerenizle anliyonuz ya

• Tip için tekrar giriyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesnek kullanıcısına yanıt
    He aynen ygs ile tip aynı zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zamn bu sene tercih yaptin nereye girdin

• He anasini satayim 5 bininci adamin hakedip etmedigine sen karar veriyosun zaten

• Sen önce Caps Lock'u kapat ve sakinleş

Milletin emeğine neden laf ediyorsun, hak edeni etmeyeni sana mı soracaklar ?
    Adam çalışmış ya da doğru strateji uygulamış ya da sakin kalmayı başarmış da girmiş ilk 10 bine.
    5000 kişi var demişsin de hayal kurma dostum. Kendin yoksun diye de milletin emeğine çamur atma.

Belki yazdıklarıma sinirleneceksin ama objektif olarak bir daha oku, belki senin için de bundan sonrası daha olumlu ilerler.
  • ygde iyi yapmak suç gibi anlatmış resmen.tamam kimse önümüzdeki yıllarda ygs çalışmayacak ygs sonucu nasıl olsa bizi kandırıyor.lysde çekerim ben rahat havası.sanki 10bindeki ler hiç çalışmayacak da 5bin kişi şansa 5k olmuş gibi diyorsun düpedüz saçmalık.böyle bir genelleme yapman mümkün değil elbette düşürenler yükseltenler olucaktır.ygs devre arası lys maç sonu gibi baktıgımızda ikinci yarı maçı cevirebiliriz veya gol yeyip geri düşebiliriz.

not:25kyım
  • Soğukkanlılıkla bir başarıdır. Herşey kuru ineklemeden ibaret değil ygs icin

• Ygsde 600ye girdim.Lysde ileri çekeceğime de eminim ama bana göre ygs ile alınmalı zaten alınacak olsa kardeşim ne bu ygs saldırganligi.Hayat sadece ineklemekle geçmeyecek.Sogukkanlilik pratik zeka altyapi bunlar daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitrosomanos123 -- 27 Mayıs 2015; 14:23:37 >
  • 5binden2bine 5 kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğim bir şey var bu sene ygs sıralamanız kaç ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.