Şimdi Ara

Nedir bu smurf çılgınlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler adam şampiyon ekranında smurfum mid salın dedi aldı midi.Early gang yedi direk syndra burst falan diyerek ağlamaya başladı oyun umrumda değil gibisinden konuşup basede takıldı plat ezikler falan dedi oyunu batırdı.Reportla hiç birşey olduğu yok zaten smurf hesap dedi bıktım artık böyle tiplerden platinde takıldım kaldım.
     Nedir bu smurf çılgınlığı

• Başka türlü mid salmıyolar kardeş yapcak bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde bu oyunu oynayan insanin feedlese bile oynamaya devam edip bir kritik hareket ile oyunu cevirme umuduyla oynamasi lazim. Westte 30 dakikada 300 farm ile 0-8 kd sahip birisi birsey kaybetmemistir, ama turklerde 0-3'te 18 cs ile aglamaya basliyor oyunun bitmesini bekliyor.

• Platları ezikleyecek kadar yüksek olan adam unrankeddan plat 1e 105 maçtan daha az maçta cıkar. O adam zaten plattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreakLoL -- 27 Mayıs 2015; 7:33:48 >
  • G
    GA
    GAN
    GANG
    GAN
    GA
    G

Yani gangdan sonrasını okumadım

• Gold olanlar smurf diyor trde 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: USA Online

Gold olanlar smurf diyor trde 😂

Yanlış söyledin qnq gold olanlar değil, GANG olanlar smurf oluyor tr'de

• Çılgın smurf platları coşturuyor
  • Sırf orta koridoru bırakın diye sallamış sıvazlayıncada size sarmış bunun gibileri süresiz banlaması lazım riotun.
  • StreakLoL kullanıcısına yanıt
    Geçen sezon TR'de 49 maçta silver 4'ten plat 3 yaptım hesabı. İlk 10 maçı atılmıştı hesabın. (6/10'du sanırım.) Tabi 2'şer lig atlatmasının da faydası olmuştu. Peki ben platları ezikleyebilir miyim abi?
  • plat low elo ama iyi oynarsan ve sabredersin elinde sonunda cıkarsın kardesim pes etme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.